PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Windows kopyası, orijinal Windows doğrulamasından geçmedi nasıl düzeltilir?
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi23:20, 18 Ocak 2009 
p.c im daha yeni sayılır. güncelleştirme fln diyodu güncelleştirdim yeniden başlattım şimdide 30 gün içinde windows kopyası lisansını etkinleştirin diyor ne yapmam gerekiyor lütfen beni bilgilendirin çk sevinirim
Cevap
fadedliver23:27, 18 Ocak 2009 
Windows kopyası, orijinal windows doğrulamasından geçmedi nasıl düzeltilir?
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı:
İşletim Sisteminizi lisans ürün anahtarını kırmanız gerekmektedir...

Öncelikle google.com adresinden aratarak mevcut işletim sisteminizin 25 haneli ürün anahtarını bulunuz... (SP2 için)

Sonra aşağıdaki işlemleri sırasıyla yapınız...

Not: Konuda kesinlikle serial verilmemiştir. Önceden illegal olan lisansı, satın aldığınız lisans paketi ile değiştirmek için anlatılmıştır.

1) Net ile bağınız kalmasın. Bağlantıyı kesin.

2)Başlat--> Çalıştır--> regedit komutunu girelim.

3) HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> Microsoft--> Windows NT--> CurrentVersion--> WPAEvents anahtarını acın sağ taraftan OOBEtimer cift tiklayın. FF değerini verip çıkın.

4) Başlat--> Çalıştır--> regedit ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a )komutunu verin.

5) Karşınıza gelecek pencerede seçeneklerden müsteri hizmetlerine telefon etmek istiyorum'a tıklayın ve ''ileri''ye basın.Anahtarini Değiştire basın ve İnternetten işletim sistemi keyi bulun ve giriniz. Artık burdan çıkın.

6) HKEY_LOCAL_MACHINE--> SOFTWARE--> Microsoft--> Windows NT--> CurrentVersion--> WPAEvents'a tekrar gidin ve OOBE timer a tekrar tıklayın, önceden girmiş olduğumuz FF değerini silin.

7) Baslat--> Çalıstır--> regedit ( %systemroot%/system32/oobe/msoobe.exe /a) tekrar girin ve ürünün aktif olduğuna dair yazıyı göreceksiniz...
Cevap
kamertekiner00:01, 11 Mayıs 2009 
OOOOOOOOOOOF OOOOOF NETE LEGAL XP DIE BISE VAR ONU YUKLEDIM OLDUDA AMA PC YI ACARKEN YINE SIMDI COZUMLE SONRA COZULE YAZISI CIKIYOR....
BEN BU OLAYI ANLAMADIM KARDES..CIKMAMASI LAZIM LEGAL XP DEN DUZELTTIM..YARDMLRNZI BKLYRM ....
Cevap
tromanyak18:26, 17 Haziran 2009 
Pcyi her açtıgımda "Bu Windows Kopyası Orjinal Windows Doğrulamasından Geçemedi."
Diye Yazı Geliyor. İlk güncelleme yaptım Sahte Yazılımların Kurbanı Olabilirsiniz Dedi Windowsu orjinal yaptım ama bu başlangıçta gelen yazıdan bir turlu kurtulamadım.Ne yapmam lazım?
Cevap
kabiledden11:14, 7 Ağustos 2009 
dedık lerınıı yapın arkdaşlarr on numaraa bır fıkırr gercekden tepriklerr ellerunee sagluukk Thankkss :
Cevap
Misafir23:32, 30 Ağustos 2009 
Windows kopyası, orijinal windows doğrulamasından geçmedi nasıl düzeltilir?
Cevap
Misafir11:45, 1 Eylül 2009 
Alıntı:
orjinal windows yükle

msn programın çalışmmıo
Cevap
Misafir11:37, 9 Eylül 2009 
Alıntı:
orjinal windows yükleme
yazılım sahteciliği kurbanı olablirsiniz kullanmış olduğunuz yazılım sahtedir diye açtığımda yazı çıkıyor bunu nasıl silerim ve orjinal yazılımı nasıl yükleyebilrim
Cevap
Misafir22:12, 15 Eylül 2009 
Alıntı:
windows orjinal
hayırlı olsun. umarım yarar
Cevap
Misafir02:52, 19 Eylül 2009 
arkadaşım dediğin işlemi yaptım ama hala o yazı ve şimdi çözümle uyarısı çıkıyor ama kurduğum xp son derece orjinal bu durumda napmalıyım
Cevap
12 34...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama