Arama

Eski sevgilimi geri kazanmak için ne yapmalıyım? - Sayfa 2

En İyi Cevap Var Güncelleme: 22 Mayıs 2018 Gösterim: 220.627 Cevap: 27
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Kaderim
Merhaba,
Sponsorlu Bağlantılar
2 yıl önce şu zamanlarda bir kızla tanıştım ve çok iyi bir arkadaşlık gerçekleştirdik. bir birimize dertlerimizi anlatır,sırlarımızı paylaşırdık. O sevgilisinden bahsederdi hep benim ozmanlar yoktu tabi... tartışırlardı ben sakinleştirirdim değerlimi... Evet o kıza çok değer vermiştim. Kazayla bigün msn de ''dostum slm'' demiştim o onda kalmış olmalıki anlatıcam birazdan... Buluşma kararı aldık buluştuk beraber bişeyler içtik bir yakınlaşma yoktu o arkadaşını çağırdı 3 olduk gezdik,gezdik biryerde dinlendik. oturduk sohbet filan. Değerlim yanıma sokuldu başını omuzuma yasladı o an ben orda yoktum tabi hayallerdeydim, göklerdeydim bunu yapıcağı aklımın ucundan geçmezken o bana sarılıodu. sonra çocukça bana küçük taşlar atamaya başladı ''şştt hadi gelsene gelsene'' gibi vardırya ilgi istiyordu. güldük eğlendik. gitmem gerekiyordu otobüslere yaklaşmadan 2 dk önce e** elini tutabilirmiyim? dedim. tut bakalım dedi Msn Happy öpebilirmiyim dedim öp bakalım dedi Msn Happy yanağından öptüm o gün ilk defa. O gece msjlaşıyoduk. ***dan ayrıldım dedi. Kim olsa benim gibi düşünce içinde kaybolur gider. sabah sahibi olan bir kız akşamı nasıl ayrılabilirki... Ben varım dedim ona . beni reddetmedi beni silmedi hiç bi zaman bana değer verdiğini özel olduğumu söylerdi. hiç teklif etmedim bunu bilin yani direk Benimle çıkarmısın demedim oda bana et bir cvp vermemiştir. ama onun bana sen değerlisin demesi benim kalbime taht kurmasına yetmiştir. İkinci bir buluşma kararı aldık teklif edecektim ona Teklif ettim ve olmaz yapamam seni sevgilim olarak göremem hç bunu aklıma getirmedim dedi.Sordum ona tipsizmiyim yoksa? dedim hayır dedi e ozaman nedir? dedim. sen benim arkadaşımsın (DOST'umsun) dedi. Yıkıldım oysa ben ogün naber moruk gibi slm dostum demiştim.Msn Sad Benim iyi kişiliğim anlaşıyışım yaslanacak bir omuzumun olması onun için mükemmel bir dost anlam taşımış 1.5 yıldır sevdğimi haykırdım 1.5 yıldır reddedildim. Ama siz bilmiosunuz gerçekleri benimle öyle içten konuşuyoduki. evlilik planı bile yapıoduk ben sırf onun için ders lrime çalışıyımda başarılı olıyım diyodum. İnanmıcaksınız ama o yaz teşekkür almıştım ilk defa lise 3 ehemdeMsn Happy tabi onun benimle hoş konuşması beni mutlu edicek sözler kullanamsı sevdiğini söylerdi aban. Bunlar istisnaydı onun için kaide ise dostluktu onun için. Bneim için kaide olan oydu. Onun birileriyle ilişkide olduğunu görürdüm 2-3 defa ayrılığına şahit bile oldum. Be ondan başkasını düşünmezken o işte duydunuz... yılmadım pes etmedim Bigün tutamadım kendımı hakaret ettim ve gitti arkadaşlığımıda kaybettim küfür etmedim sadece Bu oyunu ben başlattım ben bitiririm. demiştim. iyi ozaman bitsin dedi ve gitti. ayda bir msj atardm özel gün doğum günününde felan. biliyodu hep benim sevdiğimi. Sanki sen beni nedakar istersen ben okadr giderim der gibiydi gözleri. 3 sefr buluşmamızda ...evet 3defa da buluştum sadce 5dakika gördüm onu baktım büyümüşmü değişmişmi diye. ona bir arkadaş gbi okul arkadaşı gibi sahte sahte emi naptınlan kendıne der gibi sevdim oracıkta sert bakışlarımla okşadım o değerilimi orda... şimdi hiç ulaşamıyorum telefeonunu biliyorum okadr. Söz verdim kendıme birgün iş sahibi olucak ve karşısına dikilceğime.
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mayıs 2010       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Evet, alismislik cok kotu birsey.. Sevdiginle beraber gittigin yerlerden gectiginde, beraber dinledigin sarkilari dinlediginde veya sana soyledigi bir sozu baskasindan duydugunda kahroluyor insan. Sevdigini unutmak bir yana, anilari unutamazsinki. Bosuna dememis umit besen, 'alismak sevmekten daha zor geliyor' diye. Senin soyledigin gibide, 'acaba baskasinimi seviyor, acaba hayatina biri girdigimi' vs. bunlari dusunmekten kendi alikoyamiyorsun. Insan yediremiyor kendine.
Ayrilmis olsan bile sadece sana ayit olsun istiyorsun. Kimseyi sevmesin, kimseyle olmasin hep beni sevsin istiyorsun. Bu bencilliktir. Aslinda en guzeli mutluluk dilemek. Olan olmus, ayrilmissiniz bitmis. Keske bazi sozler soylendigi kadar yapmasida kolay olsa degilmi..
Sponsorlu Bağlantılar
Sevmeyeni sevmek mantiksizlik degildir, aksine. Gercek asktir. Ask illa karsilikli olacak diye birsey yok, askini kalbindede yasatabilirsin.
'Aman gururum var, yok aman kendimi kucuk dusuremem' gibi sozler yanlis. Sonuna kadar savasacaksin. Elinden geleni fazlasiyla yapacaksin onu geri kazanmak icin. Karsindakide zamanla anlar senin onu sevdigini. Eger anlamiyorsada zorlamanin anlami yok. Demekki o seni sineye cekmis ve yeniden baslamak istemiyor. Ama caba gosterirsen, hic olmazsa ilerde keske caba gosterseydim, belki geri kazanirdim pismanligi yazamazsin. Ben elimden geleni yaptim, o istemedi diyerek kendini avutursun. Bilmiyorum arkadaslar, insaAllah hayirlisi olur, hepimiz icin Msn Happy.
sakine tuncer - avatarı
sakine tuncer
Ziyaretçi
13 Haziran 2010       Mesaj #13
sakine tuncer - avatarı
Ziyaretçi
eski sevgili diye birşey yoktur sevgi eşya mı ki eskisinMsn Happy) sadece birini beğenirsin tanışırsın paylaşımların olur eğer bu hoşuna gidiyorsa onunla zaman geçirmeye devam edersin ve bu zamanda ona alışır ve bir bağ oluşur sonuçta insan kedisine köpeğine içtiği bardağa bile alışıyorMsn Happy) bunun adı sevgi değil ama sevgi fedakarlıktır her kouşulda yanında olmaktır.iyi günlerde iyi kötü günlerde uzaklaşmak değildir beraber gülmek beraber ağlamaktır bazen araya mesafe girmesi yani zamanın girmeside iyidir. duygularını kontrol etmek için aranızdaki alışkanlık mıdır sevgi midir diye eğer alışkanlıksa ilk başta yakar canınızı çocuk gibi onu istersizniz ısrarla ve zamanla buna alışırsnız yani bu sevgi değildir eğer gerçek sevgiyse zamanla daha da artırır şiddetini geçmez kalbinizde ki acı sürekli dalgınsınızdır yada sürekli onu düşünürsünüz bir sahil kenarında yada film izlerken yada en yoğun olduğunuz biranda bile bir bakmışsınız beyninizde o hemde siz ne kadar kovsanız bile...sonuç olarak ayrılık küçük aşkları söndürür büyük aşlaerı alevlendirir tıpkı rüzgarın mumu alevlendirdiği gibi..o yüzden bırakın sizsiz bir güne başlamak isteyen sevdiğinizi eğer aranızda ki güçlü bir duyguysa kimse engel olamaz sizi ayırmaya siz bile .... korkmayın ve unutmayın vazgeçmezseniz vazgeçilmez olamazsınız...bir de unutmayın önce kendinizi sevin çünkü kendini sevmeyen başkalarını sevemez.. o yüzden önce siz üzmeyin kendinizi..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Haziran 2010       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben yaklaşık 8 ay önce biriyle çıktım.aynı okuldayız,her gün birbirimizi görüyoruz. yaşı benden küçüktü ve ben bu konuyu aldırmadım çünkü gerçekten seviyordum.fakat o bu konuyu çok dert etti ve bir şekilde ayrıldık . aradan 2-3 ay geçti ve bu geçen süre içerisinde hep bana bakmaya devam etti bende bakışlarından hep bir anlam çıkarttım . bu yaptığım şeyin doğru mu yoksa yanlış mı olduğunu bilmiyorum tabii nese arada mesaj attı fakat sonra yine konuşmamaya devam ettik.mayıs ayında doğum günümü kutladı o günde bi şekilde konştuk muhabbet ettik ve yine sustu .sonra bundan 3-4 hafta önce msjlaşıyorduk ve msjlarında yaşadığımız eski anıları ve konuları açtı bulştuğumuz mekanları falan hatırlattı hatta benim bile hatrlamadığım konuları kendisi hatrladı.bulşmak istedi ve her nedense bulşamadk araya bişiyler girdi.ben ona yanlışlkla bi laf ettm onu kırdm fakat ona rağmen sonraki gün yine msj attı fakat bnm telfonum bozuldğu için msj atamadm ve ne olduysa oldu işte 2 hafta boyunca telefonsuz kaldım tabi görşemedk. okulların kapnmasına çok az kalmıştı ve eskisi gibi bakmadığını fakettm .çünkü eskiden bakardı.msnde slm verdm ve ordada tersledi ki ben ona bi kötülük yapmadığım halde böle davrandı .arkadşıyla konştum.dersleri çok kötü ona sinirinden sana böle dawranmış olabilir bilmiorm bize bişiy anlatmadı dedi. ne yapçağmı bilmiorm ama onu hala çok seviyorum nasl geri kazanıcağımıda bilmiorum.araya yaz tatili girdi beni temelli unutmasından korkuyorum.. lütfen yardımcı olun başkalarının görüşlerinede ihtiyacım var
romedal - avatarı
romedal
Ziyaretçi
4 Kasım 2010       Mesaj #15
romedal - avatarı
Ziyaretçi
Öncelikle selamlar benim içimi kemiren beni her an düşündüren bir sorunla karşı karşıyayım ne olur bana yardım edin fikir ve görüşlerinize çok ihtiyacım var ben 28 yaşındayım bu yaşıma kadar hiç kız arkadaşım olmadı 11 senelik bir bayan arkadaşım vardı onun davranışları düşünceleri birçok yönü hoşuma gidiyordu ve ben ona ondan çok hoşlandığımı söyledim ve çıkma teklifinde bulundum başta şaşırdı beni çok iyi tanıdığını ve bana çok güvendiğini söyledi sonra kabul etti ilk hafta herşey iyi hoş gidiyordu ta ki kız arkadaşımın eski erkek arkadaşının evinde kaldığını öğrenene kadar ve bunu en yakın arkadaşımdan öğrendim kız arkadaşım üniversitede okurken 3 ay erkek arkadaşının evinde kalmış ona sorduğumda sana söyleyecektim falan dedi ev kalabalıktı pişman olacağım hiçbirşey yapmadım dedi eski erkek arkadaşının ev arkadaşlarıyla sürekli aaa hazırladığını zaten karakter olarak çok çekingen olduğunu aralarında cinsel ilişki olarak sadece öpüşme ve dokunma düzeyinde birşeyler olduğunu söyledi bu konuyu kabullenmeye çalıştım ama sonradan defalarca bu konu aramızda sorun oldu birbirimizi çok seviyoruz ve ciddi düşünüyoruz ama bu sorun bir şekilde kafama takıldı bazı zamanlar sanki o evdeki herşeyi görüyormuşum gibi oluyorum rüyalarıma giriyor ve bu konuyu artık kız arakdaşımla konuşamıyorum çünkü defalarca bu konu açıldı büyük bir sabırla bana aynı şeyleri anlattı sonra bu konuyu kapattık ben de üniversite okudum elime çok fırsatlar geçti ama irademe sahip oldum belki o yüzden bu olay çok zoruma gitmiştir bilmiyorum arkadaşlar çok zor durumdayım anlatamam
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:18
Rower - avatarı
Rower
VIP MazessezaM
7 Aralık 2010       Mesaj #16
Rower - avatarı
VIP MazessezaM
Alıntı
umut1771 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşlar sevqilimden ayrıldık ama nedeni ben ona arkadaş gibi davrandığım içinmiş beni sevdiqini söyledi ayrıldıktan sonra bende onu seviyorum ama arkadaş gibi davranıyomuşum aynı sınıftayız onla nasıl ona yakın olabilirim söyleyin lütfenn

Seviyorsanız ona sevdiğinizi göstermelisiniz arkadaş gibi davranmak olmaz tabiki,
bence alın karşınıza konuşun daha samimi davranın ve içinizdekileri dışarı çıkarın kazanırsınız Msn Happy

Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kız arkadsma yalan soledım.onun gozunde cok buyukk bı yalandı.yalanımı yakaladı 3 ay oldu ayrılalı hatlarımı kırdım bana ulasmasın dıe yuzum yoktu.sonra aradan zaman gectıkten gtım aynı numarmı cıkardım .ozeller aranıyrdum sureklı .daha sonra mesaj attı HERSEYI EN BASINDAN ANLTMANI ISTYRM DOGRULARI ANLTMANI ISTYRM BULUSALIM DEDI.BENDE TMM DEDIM NE DICEGMI BILMIYRM .NAPCAGMI BILMIYRM.ARTIK GOZUNDE YALANCI OLRAK MI KALICAM DIE ICIM ICIMI YIYR.YAPTIGIM YALNIS AMA YAPMAM GREKTI ONU.COK PISMANIM.BULUSUNCA AGZIMI ACAMZSAM O ZAMAN DAHA KOTU OLUCAK NAPCAGIMI BILMIYRMMMM Msn Sad

Herkes hatalar yapabilir ve her hatanın bir telafisi vardır demekki sizi seviyor ki tekrar konuşmak istemiş. bence buluşun ve ne yalan söylediyseniz en başından yalansız olarak anlatın ve neden yalan söylediğinizide belirtin mutlaka hak vereceği bir yönü olacaktır bundan sonrası içinde unutmasını sağlayın göreceksiniz düzelcektir Msn Happy

Alıntı

eski sevgilim beni cok seviyordu abimin arkadaşıymış biz bunu bilmiyoduk öğrenince ben arkadaşıma yapamam deyip ayrılmak istedi izin vermedm bir süre sonra bana artık başkasını sevdiğini söyledi ayrıldık o gitti 1sene sonra geldi ve ben onu hala seviyordum barışmak istedm arkadaş kaldık onunla sevgiliden farkımız yoktu ilişkiyi kesmek istedi çünkü sevgilisi varmış aradan bir süre gecti kendisi barıştı bu barışmamız sevgili haline gelmişti evlenmeyi bile düşünüyordu ama bu seferde babam öğrendi ayrıldık aradan yine zaman geçti kendisi istedi barışmayı barıştık çok güzel geçiyordu bu sefer dayım öğrendi cok sinirlendi onu dövmeye kalktı malesef yine ayrıldık barışmak icin yanına gittim ama beni takmadı bile tek sözü kaderde varsa olacak yoksa herkez yolluna dedi ve daha görüşmedik ama beni gördüğü zaman gülüm süyor ben takmıyorum ama onu çok seviyorm barışmak istiyormMsn SadMsn Sad

Sizin ilişkiniz yılan hikayesine dönmüş;bir dargın bir barışık...Bu aşkdan ziyade takıntı haline gelmiş.Bence eskiye takılmak yerine yeni heyecanlara izin verin.Başka sevgilim var deyip bir yandanda sizinlede görüşüyorsa zaten hayır gelmez.Takılmayın söylediği şarkılara falan.Ne demiş eskiler"Ayinesi (aynası)iştir kişinin lafa bakılmaz.Yanisi davranışlarıyla sevgisini gösteremiyorsa,sevgisinden şüphe duymak lazım.Uğraşmayın boş yere değmez.

Alıntı

merhaba ben derya ve benim bir sevgilim vardı ona çok aşığım o bana çıkma teklifi etti ve ben kabul ettim ama 2 gün sürdü bana arkamdan küfürler etti ben onu geri istiyorummmmmmm. duy sesimi...ne olurrr.=(=(

Sizi sevmediği bariz belli, seven insan arkasından küfür etmez salın ipini gitsin Msn Happy

Alıntı
_candy_ adlı kullanıcıdan alıntı

merhabalar 6 aydır biriyle konuşuyordum .. herşey cok iyidi sonra çocuğun bana solediği yalanları tesaduf üzeri yakaladım daha önce de yakalamıştım ama sevdiğim için sustum ... en son aradağimda arıcam dedı kac hafta oldu aramadı sizce bu durumda napablirim.. onu gercekten cok sewiyorum her dakıkan sanıyem yanında okadar mutlu gectıkı herseyı unuturuyordu banaa...

Sizden sıkılmış olabilir. Yeni birisine aşık olmuş olabilir. TL si olmayabilir. Biraz daha bekleyip sabırlı olmalısınz. Kendinizi çok fazla kaptırmayın.

Alıntı
Ziyaret%u00E7i adlı kullanıcıdan alıntı

eski sevdigim beni unutmus ben ama yıne onu seviyorum suan baskasını seviyor ama ben bakin ca gozlerine gulup cekiriyor kafasını birgun konustum olmaz diyor oysa ne dese ben yıne onu seviyorum birine dedim ki ona soyle unutmamiş seni soylemiş oda simdi konusmam ilerde olursa belki suan o cocuguk tan ayrılmamiş dale seviyormus beni istemiyor kendime zara vermekten korkuyorum bi care bekliyorum

gerçekten sevip sevmediğini merak ediyorsann kıskandır en çok kıskandığı biriyle gez ve onu takmıyormuş gibi yap seviyorsa bunun devamı gelirr.eğer sevmiyorsada sakın üzülme unut gitsinn

Alıntı

3 gün oluyo sevgilimden ayrılalı ve ben onu çok seviyorum napıcağımı bilmiyorum sebebi onun olmamı istedi çok ısrar etti ama olmadım o yüzden şimdi başka birisiyle çıkıyor ve benle çıkarkende o kişiyle çıkıyormuş yanlız ben onu çok seviyorum onsuz yapamıyorum unatamıyorum kızlada kawga ettim sevgilimi geri kazanmak için napabilirim ne olur yardım edin cevabınızı bekliyorum Msn Sad(

Bu kadar gurursuz olma, seni aldatmış hala onsuz yapamam diyorsun. Burada kazanılması gereken bir sevgili yok. Bırak gitsin. Msn Happy

Alıntı
Selocn adlı kullanıcıdan alıntı

Merhabalar benm paylaşmak istediğim 7 aydır biriyle birlikteyim seviyorum da hatta ailesiyle tanistirdi ailesine gidip geliyorum hatta akrabalarinin düğününe götürdü ama eskisi gibi değil bana Msn Sad bn msj atmasam atmıyo bile

Sıkılmıştır yada yeni birini bulmuştur. Msn Grin Kendisine bu durumu sorun ve dürüstçe cevap isteyin baktın olmuyor zorlamaya gerek yok boşver biri gider diğeri gelir Msn Grin

Alıntı

merhaba arkadaşlar benim bir sevdiyim vardı beni terk etti bırakıp gitti ben hele daha çok seviyorum sebebsiz yere ayrıldı bende geri dönmesi için ne yapabilirim ben allah aşkına yardım edin sevenler anlar aşk acısını yardım edin onsuz olmuyor hayatın anlamı yok o yokken

kıskandırmaya çalış ama o kişi ondan daha popüler biri olsun ama bennce hiçbişi yapma geri gelirse seni seviyo gelmiyosa zaten hiç sevmemiş seni sevmeyen birine de değer verme derim tabi şuan sen bu son kelimeme kızarsın eminim ama kızma onu unuttuğunda anlarsın demek isdediğimi
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:24
Gölgen misali yanındayım!Msn Thunder
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Aralık 2010       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar yaşım 29 bugune kdar baya ilişkim oldu.size tecrubelerimi anlatacağım..

muhtemelen defalarca aradınız ve olumsuz cevap aldınız. unutmayın kaçan kovalanır bu kesınlıkle doğrudur.

1-asla ve asla aramayın. (biraz zaman geçince neden aramadığınızı mrk edecek sizi başkasıyla sanıp kıskanacaktır.
2-sizden haber almasını engelleyin .
3-daima mutlu gorunun içiniz kan ağlasada yuzunuz gulsun.
4-sizi arayacaktır emin olun.hemen tlf nu açıp yelkenlerı ındırmeyın.
5-başkalarıyla bırlıkte olduysa asla gerı dönmeyın ve aramasını beklemeyın bıttmıştır..
6-onu önemsemez herhangi biriymiş gibi kouşun.
7-kimse vazgecilmez değildir.güç kendi içinizde.
8-çocukca intahar kıdkandırms gıbı olaylara sakın sakın kalkışmayın.ölünce ailenizden başka kimse uzulmez..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Ocak 2011       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Biz konyada tanıştık 5 ay kadar orada birlikteydik sonra o kastamonuya ben denizliye döndüm. bir bucuk sene daha devam etti ilişkimiz. zaman zaman bunalımlara girer kendini kötü hisseder o zamanlarda bana git dediği oldu ben onu cok sevdiğim için hiç bırakmadım onu barıştıgımızda onun morali düzeldiğinde özür dilerdi ben sinirliyken gözüm kimseyi görmüyor öyle dediğime bakma ne olursa olsun sakın bırakma beni hiç bi zaman derdi hep. 2 senemizin doldugu gün benden soğudugunu söyledi bi süredir zaten hep ilgisizdi. eski yaşadıklarından eski sevgiilerinden beni cok üstün tutar çıkarsız benimle olan benim için kendinden ödün veren yalnızca sensin der. biz birlikte olduk o hep bu yüzden onun yanında oldugumu ondan ayrılmadıgımı sanıyor. her sorun yaşadıgımızda onun aklında hep bu var. açıkça defalarca söyledim ama inanmıyor. kendini yalnız hissediyor güven problemi var. bi kaç ay önce açıkça konustum onunla bu nedenden dolayı sana bağlı değilim bunu kanıtlamam için senden ayrılmam mı gerekiyor beni buna mecbur etme dedim yine olmadı. beni aramazsan ben asla aramam der yaptı da bunu git dediğimde gidersen ben bunu istemeden söylesem kahrolsam bile geri dönmem der hep. şimdi benden soğudugunu sevgisinin az oldugunu tam bitmediğini söylüyor. eski dediklerim değişti diyor.ve yanımda kalma nedeni benimle birlikte olmasıymış. ben bizim için cok emek verdim. ve onun yanında kalma nedenim sadece onu canımdan çok sevmem. diğer nedenin hiç bir önemi yok. sadece onsuz olmaya bi saat bile dayanamadığım için ayrılamıyorum ondan. benidenemek için mi yapıyor yoksa gerçekten mi soğudu yada yine sonradan düzeleceği bunalımlardan birine mi girdi bilmiyorum ama ilk kez bu kadar ciddi. bunları yazmak istedim belki biri okur ve bi fikrini söyler bana diye ne yapacagımı bilmiyorum. boşluktayım heran kayıp gidicek gibi çok korkuyorum. (LOST)
nicely - avatarı
nicely
VIP VIP Üye
27 Mayıs 2011       Mesaj #19
nicely - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

mrb ben rumeysa 14 yaşımdayım 1yıldan beri çıktığım sevgilimle 3 hafta önce ondan ayrıldım onu çok seviyorum o şuan eski sevgilisiyle çıkıyor tabi bende unutmak için eski sevgilimle çıkıyom ama unutamıyorum hiç aklımdan çıkmıyor.oda bana öyle bakıyoki pişman olmuş gibi ama sevgilisiyle araları iyi onu geri kazanmak için ne yapmalıyım arkadaşlar lütfen yardım edin bana onu çok seviyorum

canım sen 14 yaşında bir kızsın eğer seni sevse idi eski sevgilisi ile gene görüşmezdi benim kanıt ama yaşınız çok küçük ve önünüzde büyük yıllar ve fırsatlar var canım bırak giden gitsin isterse ama sen bence inat yapıp eski sevgilin ile onun gibi çıkma çünkü yanlış anlaşılmalara yol açar seni seven seni bulur gelir başka şeylerle meşgul olmaya çalış bence ablan olarak bunu tavsiye ederim sana bak ortalık çok kötü canım bu gibi şeylerden başınıza bir kötülük gelebilir dikkatli olmalısın sevmek güzel ama sevmek ve sevilmek yaşı ve zamanı geldiği zaman güzeldir.

Alıntı
BURAKBRUCE 01 adlı kullanıcıdan alıntı

MERHABA ARKADAŞALR BEN BURAK
ESKİ KIZ ARKADAŞIMDAN AYRILALI 6 AY OLDU
BENİ MSNDEN ENGELLEDİ VE İLK DEFA 6 AYDAN SONRA 13 GÜN ÖNCE MSNE GİRDİ BEN ŞAŞIRDIM HİÇ BEKLEMİYORDUM
AYNI GÜN İÇİNDE 2 DEFA MSNE GİRDİ
GİRDİ HEMEN ÇIKTI O ÇIKTIKTAN SONRA BEN ONA beni engellemedin mi ? DİYE YAZDIM
ARADAN 15-20 DAKİKA SONRA O YAZDIĞIMI MUTLAKA OKUMUŞTUR
YANİ ANLAYACAĞINIZ 2. DEFA MSNE GİRDİ ENGELLEME YAZISINI YAZDIĞIM HALDE
GEÇEN HAFTA PERŞEMBE GÜNÜ AKRDEŞİM BENİ ÇAĞIRDI BENİM KIZA DAŞIMI GÖSTERDİ MSNDE DEDİ
KARDEŞİMİ DE ENGELEMİŞTİ MSNDEN
BEN KARDEŞİME SAKINO BİR ŞEY YAZMADAN BİR ŞEY YAZMA DEDİM YAZMADI
AYNI ŞEKİLDE KIZ ARKAŞIMDA KARDEŞİME BİR ŞEY YAZMAMIŞ
MSNDE 1-2 SAAT DURDU SONRA ÇIKTI
NEDEN PEKİ 1-2 SAAT DURUPTA ONU ENGELLEMEDİ
DEDİĞİM GİBİ 13 GÜN ÖNCE AYNI GÜN İÇİNDE 2 DEFA MSNE GİRDİ
ESKİ KIZ ARKADAŞIMIN AMACI NE ?
ONA MERHABA DEYİP NASILSIN DİYE MSJ ATAYIM MI NE DERSİNZ ARKADALARIM ?
ZOR DURUMDAYIM YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM
OLUMLU - OLUMSUZ CEVAPLARINIZI NET BİR ŞEKİLDE BEKLİYORUM

canım kardeşim bu dediklerine göre bence kız arkadaşın seni engellemedi ise senle görüşmek isteyipte senden bir ışık bekliyor olabilir tabiki sen dostça bir selam verebilirsin oda karşılık verir ise konuşursun anladığım kadarı ile sende ona karşı boş değilsin yazdığının şurasını anlayamadım senin arkadaşınlada konuşuyormu acaba tam yazdığını anlayamadım yazını net düzgün yazarsan harfler eksik daha iyi yardımcı olunur belki hayırlı günler

Alıntı

MERHABA ARKADAŞLAR ESKİ ERKEK ARKADAŞIMI UNUTAMIYORUM BENİ ALDATTI İLKÖNCE BENİM YÜZÜMDEN AYRILDIK ARAMIZA SOĞUKLUK GİRDİ BU SIRADA BAŞKA BİRİYLE BİR BİRLİKTELİĞİ OLDU AMA SONRA TEKRARDAN BİRLİKTE OLDUK BU SEFER TAMAMEN BİTTİ KENDİSİ EMNİYETTE GÖREVLİ ARADAN BAYA BİR SÜRE GEÇTİ VE HİÇ GÖRMEDM TAKİ BİRGÜN ONUN BULUNDUĞU KARAKOLA ONUN AYAĞINA GİDİP İFADE VERDEM DİYORUMKİ NEREDEN NEREYE GELDM ONU TEKRA GÖRÜNCE BİRLİKTE OLDUĞUMUZ ZAMAN AKLIMA GELDİ VE ONU GERÇEKTEN ÖZLÜYORUM NE YAPMAM GEREKLİ ONU TEKRAR NASILŞ KAZANABİLİRİM

kardeşim bence seni aldatan biri ile hiç görüşmeni tavsiye etmem seni eğer unutmaz ve sevmiş olsa zaten aldatmazdı ama isterse seni o kazanmaya çalışır bence adım atmasını ona bırak sen atma bu adımı derim.
zorla güzellik olmaz.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 31 Mart 2018 02:25
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2012       Mesaj #20
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
AŞK
İşidin ey yârenler