Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Eski sevgilimi geri kazanmak için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 21 Kasım 2008 (18:21) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
151201 kez görüntülenmiş, 350 cevap yazılmış ve son mesaj 15 Temmuz 2013 (12:22) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.75  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 3 Ekim 2009, 14:17

#21 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm bende sevgilimdem ayrıldım ama benimle ilğili yanlış bir düşümcesi yüzünden simdi nasıl onu geri kazanabilirim ben onu cok seviyorum ona olan sevgimi içimden atmam imkansız cünkü hergün gözümün önünde olmasada unutamam lütfen bana yardın edin simdiden tesekkurler
Rapor Et
Reklam
Eski 3 Ekim 2009, 16:54

#22 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bnde cok sevyrum yanlşlarm oldu suan baskasyla ckyr ve sevıyrom dıor nasl gerı kazanrm bn bunu ya ınsan gercktn svdgnı hemn unutablrmı sizceeeee .
Rapor Et
Eski 14 Ekim 2009, 16:02

#23 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar benim çıktığım biri vardı daha önce bi kaç kere çıkıp ayrıldık ama brbirimizi sevdiğimizi anlayınca barıştık.En son 3 ay önce ayrıldık ve barışmadık.Aynı sınıftayız o yüzden zaman zaman konuşuyoruz ama sadece o kadar.Ben onu seviyorum ama onun beni hala sevip sevmediğinden emin değilim.Sizce ne yapmalıyım?
Rapor Et
Eski 28 Ekim 2009, 12:14

#24 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kalbinizle inanın ve onunla buluşma ayarlayın.. gidin gözünün içine bakarak diyinki sen beni gerçekten ama gerçekten sevdinmi deyin.. eger evet derse bilinki sizi hayla delicesine çook seviyor.. eger hayır derse BIRAK GİTSİN DÖNERSE ZATEN SENİNDİR...
Rapor Et
Eski 31 Ekim 2009, 15:47

#25 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
4 yıllık bir ilişkim benim yüzümden bitti kendisine pak güvenmiyordum ona oyun ounadım ama çok pişmanım ne yapmalıyım onu çok özlüyrm onunda beni sevdiğini bilyrm ama yaklaşmıyr bişy yapmıyr tekrar eskiye dönmek için ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 08:20

#26 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben şuan askerdeyim 4 yıllık sevgilim vardı biz ayrıldık 25 gün önce bana diyoki bensana döncem zamanı biliyom ünüversiteye hazırlanıyo napa bilirim bana yardımcı olursanız sevinirim şafakta 12
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 12:34

#27 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ben şuan askerdeyim 4 yıllık sevgilim vardı biz ayrıldık 25 gün önce bana diyoki bensana döncem zamanı biliyom ünüversiteye hazırlanıyo napa bilirim bana yardımcı olursanız sevinirim şafakta 12

Yapılabilecek tek şey döneceği zamanı beklemek sanırım
Rapor Et
Eski 1 Kasım 2009, 12:42

#28 (link)
MsXLabs Üyesi
SüPeRsiN - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bu durumun altında öss'nin yatıp yatmadığından emin olmak gerekir Tek nedeni sınavsa bekle derim ama eğer başka konular varsa yol al yavaştan
Rapor Et
Eski 19 Kasım 2009, 23:16

#29 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben onu sevıyorum ama o sevmıyo galıba sımdı kazandı ve gıttı burdan bna da benı unut dedı belkı ılerde olurmus ama sımdı olmazmıs bn onu ıstıyorum ne yapmalıyım bısey soleyın
Rapor Et
Eski 20 Kasım 2009, 22:18

#30 (link)
face in face
Ziyaretçi
face in face - avatarı
eskı sewgiLimi coK ama coK sewiyorum ama ayrıLdık her asKta oLdugu gıbı ayrıLık oldu durum karsısıK gıbı bıraz ıLk basLar süperdı sonrasında degısmeye basladı sık sık mesaj atan ara raa mesaj atamay basladı ben mesaj atmadıkca o atmamaya basladı onu cok sewdigimi cok ıyı bılıo ayrıldık we ben her gun nerdeyse mesaj atıyorum ona ama bır tek cewap alamıorumm gecenlerde mesaj attım gece saat bır normalde bu saatte uyumus olurdu mesaj attım cewap aldım siir yazmıstım kendım yazmıstım ama yarın napıyosun dedı benı cagırdı yanına tamma gelırım dedım ama suratın gulecekse gel yoksa gerek yok dedı tamam gülücek dedım bıdaha mesaj attı bana söz wer yuzun gulecek dedı taamam söz dedım hıc bırsey sormayacaksın ama tamam mı deıd tamam dedım aklımda o kadar cok soru war kı yınede kendıme sahıp cıktım we tamam sormıcam dedım sözümü tuttum o gun bır sevgili gibiydik ewe gittim askım ya arkadaslarla uskudara sahıle gıtcektık bayramda beraber gıdelım mı senın arkılerın benım arkadaslar fılan dedım yok ben bı yere gıtmıyorum dedı neden dedım ıste gıtmıyorum dedı sonra ben hala benım mısın dıye mesaj attım cewap gelmedı cok mesaj attım bır cewap bıle wermedı telefonunda resımlerım duruyo napmaya calsııo bılmıyorum onun ıcın herseyı yaptım herseyı göze aldım ama ayrıyız bı ınsan karsısındakıne bu kadar degr werıoda karsılıgına bulamaması cok kötu bısı herkese o kadar deger werılmıo kımse o kadar cok sewılmıo kı ne olur bısıler dıyın arar mı ararmaz mı kafayı yıcem
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski sevgilimi geri kazanmak için ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 7
Son Mesaj: 19 Haziran 2014 11:05
Cevap: 1
Son Mesaj: 9 Temmuz 2012 04:37
Cevap: 1
Son Mesaj: 13 Haziran 2012 21:16
Cevap: 0
Son Mesaj: 10 Temmuz 2011 20:41
Cevap: 0
Son Mesaj: 7 Mart 2011 02:49
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.227 saniyede (71.24% PHP - 28.76% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:53
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi