PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Silip engellediğim kişileri gizlilik sekmesinden nasıl silebilirim?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
gul.tufek7616:28, 25 Kasım 2008 
engelleme yaptığım kişileri listede görmek istemiyorum.sil butonu aktif diğil.nasıl silebilirim.ayrıca engellediğim kişiler beni görüp ileti göderme şansları varmı.aktif olunca durumumu görebilirlermi.engelleme listemi temizlemek istiyorum.şimdiden teşekkürler.
En iyi cevap Ziyaretçi tarafından gönderildi

merhaba silip engellediğim kişilerin adreslerini gizlilik penceresinde de görmek istemiyorum tamamen kurtulmak istiyorum ne yapmalıyım
Benzer Konular:
Cevap
Keten Prenses16:33, 25 Kasım 2008 
o kişinin üzerine gel sağ tıkla kişi sil var en altta oradan silebilirsin.. ve hayır seni göremezler..silme seçeneği nasıl deaktive oldu bilmişyorum ama ayrıntılı bilgi verirsen yardımcı olmaya çalışırız
Cevap
DERF_YORK20:50, 6 Aralık 2008 
Listenizdeki engellediğiniz kişileri görmek istemiyorsanız önce engelleyin sonra sil seçeneğini seçin.
O kişi engelli kaldığı sürece sizi göremez ve size yazamaz.

Ama eğer gizlilikdeki sağda bulunan listeyi kasdediyorsanız O kişi sizi sizlmediği sürece orda kalır ama kişi listenizde görünmezler...
Ve siz aktifde olsanız sizi yine göremezler..
Cevap
Ziyaretçi13:25, 15 Ocak 2009 
merhaba silip engellediğim kişilerin adreslerini gizlilik penceresinde de görmek istemiyorum tamamen kurtulmak istiyorum ne yapmalıyım
Cevap
MeLL13:54, 15 Ocak 2009 
Msn sürümlerinde silip engellediğiniz kişiler gizlilik sekmesinde görünür.Bundan kurtulmanın yolu,o sildiğiniz kimseninde sizi silmesidir.Eğer o da silmiş veya engellemişse "sil" seçeneği etkin olur.Aksi takdirde silemezsiniz.

Yeni sürümlerde de bu böyle...!
Cevap
DERF_YORK14:58, 15 Ocak 2009 
O kişi sizi kendi listesinden silmediği yada sizide engellemediği süreceee...
O yazı orada hep kalır.

Nasıl,sa msn Listenizden silmişsiniz yada engellemişsiniz..Listenizde nasılsa yok.
Oda size engellediği için yazamaz. Yazsada zaten size ulaşmaz.
Engellendiği içinde: Siz Online olsanızda, sizi göremez.

Hem
msn listenizden sildiğiniz kişiyi, neden tekrar gizlilik penceresine girip bakıyorsunuz ?
Eğer ne olmuş diye merak ediyorsanız. Silip engellediğinize pişman olduysanız..
Kişinin adresini tekrar düzenleyip, Listenize ekleyin. Çok zor değil.

Ondan sonrada kişiden rica edin Listesinden,de sizi silmenizi istediğinizi belirttin.
O sizi sildikden sonra sizde tekrar onu Silersiniz..
Gizlillik penceresine girmenizede gerek kalmaz.

Cevap
yaa_nee_yaa_218:55, 28 Mayıs 2009 
msnden sildiğim kişileri gizlilik bölümünden nasıl silerim?
Cevap
fadedliver19:00, 28 Mayıs 2009 
İnceleyiniz MSN Gizlilik Sekmesinden Kişileri Nasıl Silebilirim? - Tekil Mesaj - MsXLabs
Cevap
elvan2322:26, 22 Haziran 2009 
arkadşlar engellenen ve silinenler bizi silmediği sürece tekrar eklemek için ekrana geiliyo her oturum açıldıgında bunu nasıl engelleyebiliriz?
Cevap
forewer717:20, 18 Temmuz 2009 
arkadaşlar windows live SAYFASINDA ağımda olan kişileri nasıl silicem ? deli oldum bulamıyorum lütfen bi yardım edin
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama