Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 10

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.512 Cevap: 138
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
13 Eylül 2011       Mesaj #91
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

teamore bana cevap vermemişsin şu öğrenci-öğretmen ilişkisi nasıl ayırt edilir mesela adam bana öğrenci olarak mı iyi davranıyor yoksa başka mı nasıl anlayabilirim

Umarım yardımcı olabilirim size. Basarili ve parlak bir öğrenciyseniz size özel davranması ve cok guzel davranması doğaldır bazı öğretmenlerde olur ama zaten bütün öğretmenler talebesine kötü davranmamalı.

Sponsorlu Bağlantılar
Ama size siradisi bir iyilik yapıyorsa ihtimal olabilir sizi şaşırtıyorsa olabilir ama nadir bir durumdur o.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
14 Eylül 2011       Mesaj #92
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

bi çoçuğu seviyorum göz göze geliyoruz hep.ben gözlerimiz kaçırıyorum o hala bakıyor bide ne zaman onunla konuşsam hep gülümsüyor sizce seviyor mu

Sürekli aralıksız bakıyorsa asık oldugundan değil ama beğendiğinden de olabilir.
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2011       Mesaj #93
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence ergenlik dönemine giren çoğu kız bunları yaşar.fakat mesela erkeğin onu sevip sememesinden şüpe eder.acaba bana aşık mı? inşallah beni seviyodur,beni sevdiğini ne zaman açıklıçak" gibi şeyler düşünmesi normal.mesela kızlar ağır kanlı olmalılar erkeklere hemen seni seviyorum veya
evlenelim mi? diye hemen açılmamalı sabırlı olmalı.ama erkeksevgisini belli etmeyip kızın sylemesini bekliyorsa ozaman kıza bır izzahat yapmalıdıreğer sevdiğinizin hotmail i varsa mümkünse onu alın.onunla sohbete başlayın.
ZAMAN ÇABUK GEÇİYO GENÇLİĞİNİZİ HARAB ETMEYİN.HAYAT BİRGÜN YÜZÜNÜZE GÜLER.YETERKİ SİZ HAYATI AKIŞINA BIRAKIN.Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
1 Ekim 2011       Mesaj #94
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben 14 yaşındayım ve sürekli sınıfımda ki bi çocukla göz göze geliyoruz ama en yakın arkadaşımda onu seviyor. ama çocuk beni seviyor sanırım ne yapabilirim ??? lütfen yardım edin

Çocuğun seni sevdiğine kesin gözüyle bakıyorsan, birşeyler yaşanması mümkün. Elbet bakışlardan sonra konuşur. İşler ilerler. Ama arkadaşın da onu seviyor, eğer oğlan da arkadaşını yeterince seviyorsa bu duruma saygı duyup çekilmelisin...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #95
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence hiç bir erkek sevgisini gizleyemez ben bu güne kadar bu beni seviyo olabilir dediğim her erkekten teklif aldım yani kızlar hisseder...konuşurken gözlerinizin içine bakması,sürekli size dokunmaya çalışması,çaktırmadan iltifat etmesi ve size değer verdiğini sürekli olarak dile getirmesi anlamak için kolay şeylerdir...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2011       Mesaj #96
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bir erkek bir kızı seviyorsa onu içinde büyütmemeli erkek benimle çıkarmısın dediginde kızın çok heyecanlı olup hayır demesi çok kötü olur çünkü hele kızda onu seviyorsa
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
sviyoruum - avatarı
sviyoruum
Ziyaretçi
19 Ekim 2011       Mesaj #97
sviyoruum - avatarı
Ziyaretçi
Ben 7. sınıfım. Bizim sinifta çok tatlı bir çocuk var. Zayıf, çok iyi futbol oynuyor. Ve çok tatlı Msn Happy Şimdi önümde oturuyordu. Arkamdaki kızlarla biz isim şehir oynuyorduk. O da bana yardım ediyordu. Yardım ederken bana dönüktü ve içime girecek kadar yakındı bi gözlerime bi kağıda bakıp duruyordu. Sonra bi arkadaş ondan yardım isteyince YANLIŞLIKLA o benim dedim. Baktı. Sonra yani sadece o yardım ediyor felan dedim. Başka bir gün bu elini sıraya koyup dururdu bende tuttum başka yere koydum geri çekti geri koydum felan. Yanlız o aralar sevmiyordum onu. Ne zaman ona baksam bana bakarken görüyorum. Ama bu geçen sana Bengisu diye bi kızı seviyordu. Ama ondan hiç bahsetmiyor. dikkatimi çekmeye çalışıyor. Yeteneği olduğu bişeyi gösterirken bana bakıyor felan. Benim adım İlayda. O sırasına Mesut (tnin altında yuvarlak var i nin noktası gibi) ÖznİL yazmıştı. Bengisunun arkadaşlarına bengisuya bi sorun dedim öyle bi tanıdığı var mı diye yokmuş. Mesela yapma dediğim şeytleri birakıveriyor. Sonra o gün hiç konuşmadıysak yanıma geliyor. Bende artık kıskanıyorum onu. mesela diğer kız arkadaşlarıma biraz sert davranıırken bana öyle davranmıyor. Artık hoşlanıyourm gibi ondan.. Onun duyguları neler sizce?
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2011       Mesaj #98
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir erkek bir bayan ile uğraşıyor veya bir erkeğin yanında durmanıza izin vermiyorsa anlyınki o kişi şizi çok seviyordur.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #99
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnce size bakışlarından anlarsınız bde küüçük küçük didişmeler yaşanır aranızda ve didişirken o sürekli gülüosa sizi sevio demektir
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #100
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bir erkek eğer kıza bakıyorsa ve o anda kızda erkeğe bakıyorsa olay bitmiştir. eğer erkek hep sizinleyse erkeklerin yanında dolaşmanızı istemiyorsa yada sevdiği kızın mal mal hareketler yapmasını istemiyorsa sorun yoktur. çocuk sizi kesin seviyor.......Msn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.