Arama

Birinin seni sevdiği nasıl anlaşılır?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 16 Aralık 2016 Gösterim: 38.901 Cevap: 39
geveze777 - avatarı
geveze777
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #1
geveze777 - avatarı
Ziyaretçi
Seven insan nasıl davranır, gözlerinden, bakışlarından, konuşmalarından ve tavırlarından bunu nasıl anlarız?
Arkadaşlar benim sevdiğim birisi var ve beni sevip sevmediğini anlamak istiyorum nasıl anlayabilirim?
Bana biraz ipucu verin lütfenn...
EN İYİ CEVABI fadedliver verdi
Bu herkese göre değişir.
Mesela sizinle ilgileniyor, gözünüzün içine bakıyor, gülümsüyor ve sizi merak ediyorsa seviyordur...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Son düzenleyen Jumong; 5 Haziran 2015 10:32 Sebep: iç mesaj düzeni
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
21 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Bu herkese göre değişir.
Mesela sizinle ilgileniyor, gözünüzün içine bakıyor, gülümsüyor ve sizi merak ediyorsa seviyordur...
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Jumong; 5 Haziran 2015 10:31 Sebep: alıntı kaldırıldı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Temmuz 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Surekli seni takip ediyosa ne yaptigini nerede oldugunu merak ediyosa sana deger veriyosa ki bunu belli eder zaten kisacasi anlasilirMsn Happy
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Eylül 2009       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ama sadece bana değil herkeze aynı şeyi yapıyor nasıl anlacağım ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim aşık olduğum biri var. tatil için gittiğim bi yerdeydi. önceleri bana iltifat ediyodu çok yakındık. bi kere bana sana aşık oluyorum galiba dedi. benden numaramı istedi eve dönmeden verirsin dedi. bende tamam dedim. dönüceğim gün nunmaramı istemedi. ben bunun fiziksel bi şey olduğunu düşünüyorum ama içimden beni seviyo diyorum. ordan ayrıldıktan sonra 2kez onun yanına herkesten gizli gittim. yine aynı davrandı ama numaramı istemedi. tatilde gelebilir misin dedi. evet dedim ve gittim. ilk gün beni alnımdan ve yanağımdan öptü. sonrada bırakmak istemiyomuş gibi sarıldı. ikinci gün yanına gittiğimde bana sıcak davrandı ama sana biri lazım falan dedi. dördüncü gün bana ben yokken seninle arkadaşım ilgilenir beni aratır mı bilmiyorum ama dedi. ben olmaz falan dedim. altıncı gün ona ters davrandım niye böylesin bana küsmüsün dedi. evet dedim. söydiklerimden mi dedi evet dedim. böyle yapma kalbimi kırarsın dedi. zaten 2gün sonra gidiyosun küs ayrılmayalım dedi. barıştık. çok yakın bi arkadaşı bana asıldı boş ver falan dedi. elimi tuttu. yarın yine gel dedi. gittiğimde o yoktu başkası vardı. benimle ordaki kişiler ilgilendi. o da bana beni niye beklemedin diye kızdı. ordakilerden birinin bana asılıp asılmadığını sordu kıskanmış gibiydi. ben de evet ama ben izin vermedim dedim. yüz hatlarıma dokundu. çok dalgın ve üzgündü. yarın gidiyosun dimi dedi evet dedim. arkadaşım sana aşık olmuş sizin oraya gelicekmiş dedi. arkadaşı da gelicem falan dedi. ne zaman geliyosunuz dedim ona. o da 20gün sınra dedi. arkadaşına bu kızın nosunu al buluşursunuz dedi. bana göz kırptı. beni dışarda dolaşırken görünce yüzüme tuhaf bi şekilde bakıyo. sürekli bana canım diyo. konurken gözlerime derin derin bakıyo. benimle ilgilenirken yüzüme bakıyo. ben otururken kaçamak bakışlar atıyo. dönüceğim gün bana hiç dokunmadı normal biriymişim gibi davrandı. bu gün gidiyosun dimi dedi evet dedim. git artık yani dedi. ben zor dönüyorum dedim. niye dedi dönmek istemiyorum dedim. dönmelisin ailen orda dedi. ordan birini de bulursun dedi. istemiyorum dedim. çok dalgın, sinirli ya da üzgündü. bi de ben orda otururken şlov şarkılar çalıyodu. o da söylüyodu. bi kez bana dönüp baktı. ben ona kızdığım için on a son kez bakmadan çekip gittim.3ay sonra ordan ayrılıyo. ona gitmelimiyim?
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #6
misafir - avatarı
Ziyaretçi
sizlere bişe sormak istiyorum bildiqiniz qibi qerckten sevildiqini anlamak cok zor en azından bana qöre öle acaba amac sevqimi yoksa farklı bişey icinmi derlerya hani sana ilqi qösterıyorsa senin qözlerıne bakarak seni sevdiqini söyluyorsa sana deqer verip senini icin bişeyler yapıyorsa o kişi seni sevıyordur diye peki ya bunları sevdiqi icin deqilde elde etmek istediqi başka birşey olduqu icin yapıorsa vede cok qüzel oyun oynuyorsa biz bu 2 sinin arasındaki farkı qercekliqi yalanı nasıl anlıcaz ? cok kafa yorduqum karısık bi konu birazda uzun hehehe =))
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
abi kız seni diyerlerine soruyorsa seviyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben tipsizin tekiyim.kimse sevmez beni.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Eylül 2010       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bzm sınıfta biri varr bana bakıyor bazen bakdığımmda bana bakıyo oluyo. bhen nezaman bir erkekle konuşsam kızgın kızgın bnaa bakıyor bana biri vursa o da ona vuruyor sizce beni sviyor mu lütfen yardım edin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
birkişi bana aşık yada olmadığını nereden anlarım?