Arama

Bir erkeğin aşık olduğu, sevdiği nasıl anlaşılır? - Sayfa 12

En İyi Cevap Var Güncelleme: 13 Aralık 2016 Gösterim: 376.360 Cevap: 138
sade - avatarı
sade
VIP hazan
28 Mart 2012       Mesaj #111
sade - avatarı
VIP hazan
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ÇOOOK UZUN BİR MESAJ BİLİYORUM

Sponsorlu Bağlantılar

Merhaba Arkadaşlar öncelikle neredeyse bütün mesajları okudum ve bende bir erkeğim bende bir erkek olarak size şunları
söyleyebilirim . Bir Erkeğin içinde sürekli o sevdiği kızı koruma iç güdüsü vardır. Biz erkekler kendi adıma ve çevremdekiler adına genellikle Kaba da olsak çok pısırık ta olsak sevdiğimiz kız karşımıza gelince kalbimiz hıp hızlı atar Dilimiz Tutulur. Kendimden Biliyorum Çünkü.Benimde Başıma gelmiş bir şey ve hala yaşıyorum ben bu olayı.Ben Özel Bir Okula Gidiyorum Ama okul özel olmasına rağmen disiplinli bir okul (yavuz selim falan değil).Bu okulda ben ''A''Şubesindeyim ve sevdiğim kız''B'' Şubesinde (Adı bende kalsınMsn Happy )İşte sadece beden dersinde çarşamba günleri son 2 ders ve c.tesi okul etütlerinde görüyorum. 4 saat Msn Happy Sürekli benimle ilgileniyor bende onunla ilgileniyorum sonra diğer kızlar bizi hocaya söylüyor yok ders dinlemiyor falan filan birsürü şey o kızla tenefüslerde oyun oynuyoruz örneğin onun şapkasını falan alıp kaçıyorum hafta içi benimle hiç konusmuyor ama c.tesi etüdünde az kişi var orada sürekli benimle konusuyor ve telefonumu kurcalıyor sizce bu kız beni seviyor mu ha bide 8.Sınıflarda bi abisi var işte Küçük Boylu bir şey o benim için sorun değil ağzını burnunu kırarım o çocuğun ama abisinden çekinerek teklifimi kabul etmez mi yada abisine söylerse abisi de beni hocalara söylerse ben biterim Msn Happy Çünkü okulda çok popüler bi öğrenciyim sürekli sınavlarda ilk 3 teyim. Sonra ben Diğer sınıflardan kızlara da söyledim onlar da onun ağzından laf almaya çalışacaklar.Hadi hayırlısı ha bide beden dersinde falan basket oynarken hep o bana pas veriyor ve bende hep ona pas veriyorum Msn Happy İnşallah benden hoşlanıyordur...

siz şimdilik paslaşın birazdaha büyüyünce hoşlanırsınız Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.

WaRrioR - avatarı
WaRrioR
VIP VIP Üye
28 Mart 2012       Mesaj #112
WaRrioR - avatarı
VIP VIP Üye
Erkek seviyorsa belli eder davranışları çok açıktır çekinse çekinerek belli eder çekinmese zaten belli eder tavırlarını mutlaka hissedersin ..
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Esqi qulağı qesiqlerden qim qaldı
Candy_Girl - avatarı
Candy_Girl
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #113
Candy_Girl - avatarı
Ziyaretçi
Sana Karşı İlgisinden,Tavırlarından,Davranışlarından seni erkeklerin yanında gördüğündeki davranışlarından
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #114
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence size oolgunluk tavırı taslayıp bazende kendi anılarını anlatmasından ama size bazı sırları anlatmaktan utanması veya başkasına karşı yenilgiye uğradığında,ağlarken sizden uzak biryerde gözünüze gözükmemeye çalışmasından da anlaşılabilir.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
byz_qny - avatarı
byz_qny
Ziyaretçi
1 Nisan 2012       Mesaj #115
byz_qny - avatarı
Ziyaretçi
İltifat eder,Sizi Dinler,Fedakâr olur,Zaman ayırmanızı ister,Her halinizle güzel bulur,Öncelik sizsinizdir,
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2012       Mesaj #116
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben 12 yaşındayım sınıftan birisine aşık oldum ama gerçekten onu çok seviyorum onun için hep ağlıyorum geçen hafta herkezin içinde seni seviyorum dedim hemde yüzüne çok utandım ama onu benim elimden alacaklar diye korkuyorum sınıftaki kızlar onun neresini seviyon diyorlar ama gerçekten sevmek çok güzel bir şey çocukla yan yana oturuyoruz beni gördüğünde hep gözümün içine bakıyor ama ben akamıyorum o bana bağırsa bile hiç bir şey diyemiyorum bazı arkadaşlarım bana sen daha kaç yaşındasın diyorlar bizim sınıftan bir kişi daha var oda o çocğu seviyormuş ve arkadaşım benim en yakın arkadaşımdı karşıma geliğ ben onu seviyorum dediğinde yıkıldım ama artık anladı ki çocuk beni seviyor bu yüzden üzülmüyorum aslında karşısına çıkıp her şeyi anlatmak isterim yapabilirim hatta gözlerinin içine bile bakarım ama onu görünce konuşmak zor geliyor onu adı geçince ağlayasım geliyyor üzülüyorum
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Sheker_kız - avatarı
Sheker_kız
Ziyaretçi
9 Nisan 2012       Mesaj #117
Sheker_kız - avatarı
Ziyaretçi
Herkesin sevgisini ifade etme biçimi farklıdır ama genel olarak : 1-kıskanır 2-gözlerien bakmaya korkar 3- senin yanındayken konuşamaz 4- senin onu sevip sevmediğini anlamak için seni test eder.........
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Sheker_kız; 9 Nisan 2012 17:49 Sebep: Yazı rengi
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #118
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben 12 yaşındayım sınıftan birisine aşık oldum ama gerçekten onu çok seviyorum onun için hep ağlıyorum geçen hafta herkezin içinde seni seviyorum dedim hemde yüzüne çok utandım ama onu benim elimden alacaklar diye korkuyorum sınıftaki kızlar onun neresini seviyon diyorlar ama gerçekten sevmek çok güzel bir şey çocukla yan yana oturuyoruz beni gördüğünde hep gözümün içine bakıyor ama ben akamıyorum o bana bağırsa bile hiç bir şey diyemiyorum bazı arkadaşlarım bana sen daha kaç yaşındasın diyorlar bizim sınıftan bir kişi daha var oda o çocğu seviyormuş ve arkadaşım benim en yakın arkadaşımdı karşıma geliğ ben onu seviyorum dediğinde yıkıldım ama artık anladı ki çocuk beni seviyor bu yüzden üzülmüyorum aslında karşısına çıkıp her şeyi anlatmak isterim yapabilirim hatta gözlerinin içine bile bakarım ama onu görünce konuşmak zor geliyor onu adı geçince ağlayasım geliyyor üzülüyorum

Sevmenin çok güzel olduğunu kavraman güzel. Ama takıntı haline getirmemek lazım sevdiğin kisiyi. O da senden hoşlanıyor gibi. Onun için onun sana gelmesini bekle, elbet karşılıklı birşeyler olur bence.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Teamoore - avatarı
Teamoore
Ziyaretçi
10 Nisan 2012       Mesaj #119
Teamoore - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Ben 11 yasındayım ve bi oğlanı sviyorum oglan surekli bana gorunmeye yanıma gelmeye calısıyo guzume bakmaya utanıyo mesela Dier arkadasları carınca gelmio benm ismimi diyince gelior sizce asıkmı?

Sen nispeten daha çok ilgisini çekiyorsun, diğer kisilerden. Sana karsı ilgisi var, ama geçici heves de olabilir, aşık demek zor, gözlerine bakamıyor çünkü yeterince Olgun değil bence.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Nisan 2012       Mesaj #120
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
güzel arkadaşım sen bence hiç söyleme arkadaşına ondan hoşlandığını aynı şey başımda şuan biliyorum.. çocuk beni seviyor, ama arkadaşım ona aşık 2 senedir.. aynı üniversitedeyiz.. şimdi o çocuğunsürekli peşinde,çocuk yüzüne bakmıyor kız yanından ayrılmıyor.. ayrıca benimde burnumdan getiriyor.. tüm arkadaslarımı elimden almaya çalışıyor, benden daha üstün oldugunu göstermeye çalışıyor.. ama nafile.. ben hanımlığımı bozmuyorum hiç; keşke bozupta kızı bi güzel haşlasam ama naparsın öyle yetiştik.. bu arada benim çocuktan hiç haberim yoktu; ilk onu öğrendim başta pas vermedim; sonra zamanla iyi biri oldugunu öğrendim.. düşüncelerim değişti.. tam bu sırada kız bana kök söktürmeye başladı; ki çocuga yakında durmadım hiç .. hiç birşey yapmadıgım halde çok çektim kızdan.. hala da çekiyorum.. tam 3 sene oldu; 2 senedirde kızdan cekiyorum.. son durum şu; kız onun yanında hep çevresinde artı benm çevremde aşırı bi gözetim altındayım.. çocuk hala çok seviyo.. fakat ikizimde de aşırı gurur var birbirimize bakmadan yürüyüp gidiyoruz.. ve hiç konuşmuyoruz.. robot gbi davranıyoruz... sen sen ol o kıza hiç söyleme ; bela alırsın...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.