Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Derslerimdeki başarısızlığı nasıl düzeltebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 11 Aralık 2008 (17:14) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
23275 kez görüntülenmiş, 124 cevap yazılmış ve son mesaj 14 Mayıs 2014 (09:59) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.13  |  Oy Veren: 8      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 11 Aralık 2008, 17:14

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Dokuzuncu sınıfa gidiyprum okuluma tam olarak alışamadım.Derslerimden bir anda bir düşüş yaşadım.Sizce ne yapmalıyım ,ne şekilde çalışmalıyım?Yardımcı olursanız çok memnun kalacağım.
En iyi cevap elif64 tarafından gönderildi

başarılı olmak için ödewlrini aksatmıycaksın öğretmeni çok ama çok iyi dinliyeceksin ewde 1 yada yarım saatçik biliyorum saçma gelebilir ama dedıgım gıbı ewde tekrar yaparsan bence başarılı olursun sadece ; ödev,ders tekrarı ewde bunları yaparsan bence başarılı olursun vede en çok kıtap okuyacaksın okursan sınawlarda okumanı ii okursun heceleyerek okumassın ve sınawlarda daha ii süren kalır. ders tekraraı yaparsan sınawlarda çıkan konuları kolayca hatırlarsan sınawlarda daha başarılı olursun derslerııne çalısırsan oodewlrını yaparsan ogretmeni can kulagı ıle dınlersen sen başarıyı daha ii kawrarsın derlerde parmak kaldırmaktanda korkamamalısın bende korkuordum ama korkumu yendım cok rahatım sanada dahda çok derslerınde BAŞARILARRRRR
Etiketler:
  • ders notlarimi nasil duzeltebilirim
  • derslerimi nasil duzeltirim
  • karnemi nasil duzeltirim
  • notlarimizi nasil duzeltebiliriz
  • zayif dersler nasil duzeltilir
Benzer Konular:
Rapor Et
Reklam
Eski 11 Aralık 2008, 18:34

#2 (link)
*TeoDora*
Ziyaretçi
*TeoDora* - avatarı
Okulun yeniyse tabi alışman zaman alabilir ama zaten öncedende başarılı bi öğrenciymişsin ozaman alışman fazla zaman almayacaktır.Başka bi sebebi senin başka bişeyle meşgul olman örnek:pc,oyun,arkadaş,flört,aile sorunları,kıskançlık, vs gerek psikolojik gerek günlük yaşamında yaşadığın bağımlılıklar ve sorunlar derslerine olumsuz etki yapabilir tabi.Öğretmenlerden kaynaklı ise oda başka bi sorun?Senin öncelikle ders çalışmak için bi düzen ve saat belirlemen gerek,Örneğin sabah belirli bi saatte kalkıp çalışmak veya gece biraz geç saate kadar okumak,çalışmak biraz üstüne düşmelisin.Ev ortamında çok önemli bilmiyorum nasıl bi ortamdasın?Sorunun fazla uzun sürmez,sorunun nerden başladığını bilmen ve ona göre adım atman gerekli.
Rapor Et
Eski 11 Aralık 2008, 18:55

#3 (link)
Daisy-BT
Ziyaretçi
Daisy-BT - avatarı
Önce kendine güvenmen ve inanman lazım kardeşim. Okul da değişse unutma önemli olan senin geleceğin ve ailenin senin başarından duyacakları mutluluk.

Ben ölümcül bir hastalığa yakalandığımı duyduğum yıl üniversiteyi kazandım ve her an ölümle burun buruna tam süresinde okulumu bitirdim.
Okuma dediler bana, daha kolay bir okula git dediler, kaydoldun yeter uzatarak zamanı da istediğin gibi kullanırsın dediler ...

Umarım bu sana azmin bir örneği olur.
Başar ve başarını bizimle paylaş.
Forumumuz takıldığı derslerden soru soran arkadaşlarımıza yardımı severek yapan arkadaşlarınla, ağabey ve ablalarınla dolu.. Yanındayız. Ama unutma önce kendine güven
Rapor Et
Eski 15 Kasım 2009, 19:48

#4 (link)
elif64
Ziyaretçi
elif64 - avatarı
başarılı olmak için ödewlrini aksatmıycaksın öğretmeni çok ama çok iyi dinliyeceksin ewde 1 yada yarım saatçik biliyorum saçma gelebilir ama dedıgım gıbı ewde tekrar yaparsan bence başarılı olursun sadece ; ödev,ders tekrarı ewde bunları yaparsan bence başarılı olursun vede en çok kıtap okuyacaksın okursan sınawlarda okumanı ii okursun heceleyerek okumassın ve sınawlarda daha ii süren kalır. ders tekraraı yaparsan sınawlarda çıkan konuları kolayca hatırlarsan sınawlarda daha başarılı olursun derslerııne çalısırsan oodewlrını yaparsan ogretmeni can kulagı ıle dınlersen sen başarıyı daha ii kawrarsın derlerde parmak kaldırmaktanda korkamamalısın bende korkuordum ama korkumu yendım cok rahatım sanada dahda çok derslerınde BAŞARILARRRRR
Rapor Et
Eski 8 Aralık 2009, 10:34

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
lütfen bana yrdım edin 9. sınıfa gidiyorum fakat sayısal derslerde 3 tane sıfırım var ben ne yapacam ailemede söyleyemedim lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2009, 17:52

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
derslerimde iki ta üç var ne yapmalıyım takdir alamassam ailemin çabaları boşa gider nolur cevap verin
Rapor Et
Eski 12 Aralık 2009, 17:58

#7 (link)
baßy_toY
Ziyaretçi
baßy_toY - avatarı
bence çaLış (= ama canın sıkılıosa aRa sıra oYn oYna fLn ama arasıra dediqim tesT fLnda çöz aiLenle konuş cmn sıkılıo fLn de bna yaRdmcı oLn de bn öLe yapTm (=
Rapor Et
Eski 14 Aralık 2009, 17:35

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
8.sınıfa gidiyorum 2 ve 3'üm var ailemi çağırıyorlar sizce nasıl düzeltebilirim(yardım ederseniz çok sevinirim..)
Rapor Et
Eski 29 Aralık 2009, 14:45

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben 10. sınıf sayısal bölümüne gidiyorum 4 tane 0 var 1 tane 1 var ne yapmalıyım
2 taneden kaldım diye düşümüyorum digerlerini son bi hafta için de nasıl düzelte bilirim lütfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2010, 13:44

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim derslerim iyi diyo ögretmenim oysa benim annemi okula cağiriyor ben bu işten hiç bişe anlamdim valla bir soru,bilmece,test gibi ben genellikle test çözerim sizin calişmanızı dilerim derslerinizi can kulağı ile dinlerseniz kazanabilirsiniz fakat çalışmalısınız gerekir calişan kazanır caliişmayan ise sınıfını gecmek ister
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.183 saniyede (71.57% PHP - 28.43% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:18
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi