Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 3

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 220.009 Cevap: 212
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yaw bu erkeklere harbiden hediyr almak ne kadar zormus yawkızlara bi cicek alsan ble yetiyor ya.ooffff ya ben sevgilime ne alacam smdi yaa offff offfMsn SadMsn SadMsn Sad:
Sponsorlu Bağlantılar
CrasHofCinneT - avatarı
CrasHofCinneT
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
11 Şubat 2010       Mesaj #22
CrasHofCinneT - avatarı
VIP Pragmatist Çılgın Zat...
Hediye alacaksanız paranıza kıyacaksınız orjinal olmasına özen göstereceksiniz çin malı hediyelerden uzak duracaksınız hepsiburada.com'dan seçim yapabilirsiniz.
Sponsorlu Bağlantılar
Ölmediğine sevindim, hala acı çekebiliyorsun...
ozer16 - avatarı
ozer16
Ziyaretçi
11 Şubat 2010       Mesaj #23
ozer16 - avatarı
Ziyaretçi
Bence Bu soğuk havalarda en güzeli atkı-beredir Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Mart 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya benim erkek arkadaşımın doğum günü de yaklaştı ona ne alıcağımı hala bilmiyorum sıradan basit bişey de olmasını istemiyorum çünkü o benim herşeyim alabileceğim şeylerin en iyisi olsun istiyorum para sorun diil önemli olan onun beğenmesi bide çok farklı bi insan hiçkimseye benzemiyo çok kararsız kaldım aslında biliyorum ne alırsam alim beğenicektir beni çok seviyo ama aldığım hediye basit olmamalı ailesi de görücek sonuçta bana da yardım edin ne olur çok kararsızım özel bişey olsun nasıl yetiştiricem doğumgününe kadar yaa...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben eski erkek arkadaşıma hediye alıcam amç yeniden barışabilmek için doğum günü bizim ayrılığımızın 2. ayı olucak öyle bişey almalıyımki barışmamıza wesile olsun sizce ne olabilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Nisan 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben eski erkek arkadaşıma hediye alıcam amç yeniden barışabilmek için doğum günü bizim ayrılığımızın 2. ayı olucak öyle bişey almalıyımki barışmamıza wesile olsun sizce ne olabilir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Mayıs 2010       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya bana çook acil lazım . erkek arkadaşıma hediye alacam çook anaml olmasını istiyorum . klasik şeyler olmasın lütfen yardımlarınızı bekliyorum. çookkk acilllllllll!!! şimdiden teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sevdgm bi insan eskıe rkek arkadşım bn hala sevıorum şuan arkdş olarak görüşüoruz ama dgmgunu geldı az kaldı ne alablrıım ona
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Haziran 2010       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yapboz yaptırın ama bütün parçaları önce kendiniz bozup küçük tüllere sarın bırakın o hem söküp hem yapsın daha heycanlı olıyoMsn Happytül kırmızı olursa iyi olur
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Haziran 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
eqr tikkyse düzleştirici olabLr!! yada kendi fotoqrafnızı yapboz yaptırabiLrsnz !! bn düzLştirici aLcam sewqiLime!!