Arama

Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir? - Sayfa 13

Güncelleme: 21 Aralık 2015 Gösterim: 219.868 Cevap: 212
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Ekim 2011       Mesaj #121
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence bir erkege alınabilecek en güzel hediye gerçek el yapımı senin ve onun yada sade onun resmini karakalemde çizdirmek cok sık olur Msn Grin
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ekim 2011       Mesaj #122
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
en güzel bence kardeşine en değerli nesi varsa onu almalısın çok sevinecektir =)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ekim 2011       Mesaj #123
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kendi el emeğinizle yaptığınız hediye bence en güzelidir.ben sevgilime kendim kutu yaptım içinede anlamlı şeyler koydum sevgili eldiveni,ikmzn resimlerini,güzel notlar,ev şeklnde bi anahtarlık yarısı onda yarısı sende kalıo süper bişidi ve bir biblo melek iknizi korusun die ve gerçkten çok mutlu oldu herkese tavsiye ederm
bnce bu çook hoşş bunu yapçamm

Kaynak: Bir erkeğe alınabilecek en güzel hediye sizce nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Kasım 2011       Mesaj #124
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence tuttuğu takımın kupası yada bardağı olabilir hemde uzun süreli bir hediye olur kullandıkça seni hatırlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2011       Mesaj #125
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sevgilim bana en basta söylemişti sen benim yanımda ol yeter benim için en büyük hediye bu die bende bir cerceve yaptırdım ve içine ses kayıt cihazı ve fotoğrafımı koydurdum yanında olmasam bile yanındaymışım gibi oldu Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #126
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Erkeklere en güzel hediye bnce biz sevgilileri Msn Happy
Dark_Blue1990 - avatarı
Dark_Blue1990
Ziyaretçi
27 Kasım 2011       Mesaj #127
Dark_Blue1990 - avatarı
Ziyaretçi
bir öpücük yeter Msn Grin
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 2 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Kasım 2011       Mesaj #128
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben sevgilime kol saati almıştım içinede benim kendi resmimi yaptırdım aldığım saatçide şimdi kolunda ve her saate baktığında beni görüoo çok güzel bi hediye çok beğenmiştiMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Aralık 2011       Mesaj #129
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bana yardımcı olabilir misiniz eşime ne hediye alablirim 1 senelik evliyiz sevgiliyken gereken herşeyi aldım ama şimdi çok farklı olmasını istiyorum aklında farklı bir fikri olan varsa soruma cvp verebilir mi???
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
2 Aralık 2011       Mesaj #130
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bana yardımcı olabilir misiniz eşime ne hediye alablirim 1 senelik evliyiz sevgiliyken gereken herşeyi aldım ama şimdi çok farklı olmasını istiyorum aklında farklı bir fikri olan varsa soruma cvp verebilir mi???

Alıntı

Kocanızın İyiki Doğmuşum Diyeceği Hediyeler
Önemsediğiniz biri için bir hediye almak kolay olabilir, çünkü onun doğum günü için ne istediğini biliyor olursunuz. Ama eğer doğum günü olan kişi bir erkekse, zorluk derecesi artar, özellikle de kocanızsa. Kadınlar genelde evliliklerinin ilk birkaç yılında sıradan hediyeler almaktan kaçınırlar. Ne kadar uzun süre aynı kişiyle evli kalırsanız, onlara beğenecekleri hediyeyi vermek zorlaşır. Özellikle de onlara verebileceğiniz her hediyeyi verdiyseniz ve ne alacağınızı bilmiyorsanız. Eşiniz için kişisel doğum günü hediyeleri almak onlara sizin için ne kadar önemli olduklarını göstermenin bir yoludur.

Eşiniz için kişisel doğum günü hediyesi seçenekleri
Birini çok iyi tanıdığınızda, aklınızda mutlaka bir hediye fikri olacaktır. Ama bazı durumlarda ne alacağınız konusunda emin olamayabilirsiniz. Bu bölümde, size eşiniz için bazı ideal ve yaratıcı doğumgünü hediyesi fikirleri vereceğiz.

Spor Ekipmanları
Eşiniz bir spor fanatiğini? Evet, bu saçma bir soru oldu. Her erkek bir spor ya da bir oyun konusunda fanatiktir. Bu yüzden ona sporla ilgili bir hediye vermekten daha iyi ne olabilir? Eğer eşiniz arkadaşlarıyla golf oynamayı seviyorsa, adının baş harflerinin kazındığı bir golf seti hediye edebilirsiniz. Eğer eşiniz bir poker fanıysa, ona üzerinde ismi olan bir kart seti alın. Ana fikri anladınız. Ona seveceği bir şey verin, alacağınız tepkiye çok şaşıracaksınız.

Süper Kahraman Figürleri
Çizgiromanlar ya da süper kahramanlardan etkilenmeyen bir erkek tanımadım. Bu konu çocuklukla ilişkili olduğu için ona çok değer veriyor olmalılar. Bu yüzden favori süperkahramanlarıyla ilgili bir hediye iyi bir fikir olabilir. Sevdiğiniz adamın yüzünün olduğu minyatür figürler yapan bir çok şirket var. Bir şirketle iletişime geçin ve onlardan süper kahramanın yüzünü eşinizin yüzüyle değiştirmelerini isteyin. Bu hediye, eşinizin içindeki çocuğu uyandıracaktır.

İmzalı kitaplar
Eğer eşiniz kitapları seviyorsa ve favori romanlarını okuyarak saatler geçirebiliyorsa, ona favori romanlarını hatırlaması için bir neden daha verin. Bu biraz zaman ve çaba gerektirir. Eğer favori yazarı hala hayattaysa, yazarın eşinize imzalı bir kitap vermesini sağlayın. Bu hediye eğer kitabın ilk baskısını kullanırsanız çok daha değerli olacaktır. Eğer eşinizin favori yazarı artık hayatta değilse, bütün kitaplarının ilk baskı koyalarını bulun ve eşinize bunları hediye edin.

Kişisel bir koku
Eşinizi ilk gördüğünüz zamandan aklınızda kalan ne? Bir çok kadın için bu, eşinin kendine özgü kokusudur. Bu hesiye için çok az çaba harcamanız gerekebilir, ama harika bir fikirdir. Kokular oluşturabilen bir parfümcü bulun ve ona eşinize özel bir parfüm yaratmak için danışın. Ayrıca üzerinde isminin olduğu bir şişe de alın. Bu, eşiniz için en iyi doğumgünü hediyelerinden biri olacaktır.

Bunlar eşiniz için bazı kişisel doğumgünü hediyesi fikirleri. Fotoğraf çerçeveleri, el yapımı bilezikler, albümler, içinde favori yemekleri olan hediye paketleri vb. bunların hepsi eşiniz için harika hediye fikirleridir. Eşinizin hoşlanacağı bir hediye seçin ve hediyeyi açtığında yüzünde oluşacak aydınlanmayı izleyin.

Kaynak: Aileniz ve Arkadaşlarınız için Armağanlar, Hediye Önerileri

Daha farklı bir şeyler istiyorsanız.Kullandığım kaynağa bakabilirsiniz.