Arama

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2020 Gösterim: 84.612 Cevap: 52
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
21 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşımla küstüm ne yapmam gerekiyor , gönlünü nasıl alabilirim , nasıl onunla tekrar arkadaş olabilirim?
EN İYİ CEVABI Mira verdi
Ben bir kizim vekiz arkadaşim biyildir yanlış bir anlaşılma yüzünden bana kustu ve ben ondan binlerce kes uzurdiledimde ohine benm konuşmuyor ben onu cok seviyorum biz bir birinizi cok seviyorduk cok iyi dostuk ama o bana kirildi ve asla barışmiyicak galiba bana yardim edin lütfen onsuz yapamiyorum

Sponsorlu Bağlantılar
Özür bir kez dilenir. Fazlası sadece laf kalabalığı olur, kıymeti kalmaz. Özür dilemek erdem iken dilenen özrü kabul etmek de olgunluk ister. Demek ki arkadaşın bu olgunluğa sahip değil.
İyi dostluklar ufak tefek yanlış anlaşılmalar yüzünden sona ermez. Demek ki karşı taraf dostluğunuza egoları kadar değer vermiyormuş. Birşeyin ne kadar üzerine gidersen o kadar olacağı varsa da olmaz.
Sen üzerine düşeni yapmışsın bundan sonrasında artık kendi küsen kendi barışır.
''Onsuz yapamıyorum'' cümlesi de oldukça aciz ve talihsiz bir cümle. Onunla mı doğdun ki onsuz yapamayacaksın? Bu cümleyi ailen dışındaki insanlar için kurma, insanlara böyle zayıf karakterli görünme. İnsan ilişkilerinde olgun olmanı, ısrarcı olmamanı, kendini fazla üzmemeni ve ''olmaz'' dediğin her şeyi zamana bırakmanı öneririm. (Mira abladan ömürlük tavsiye)

BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 19:57
ßLacK - avatarı
ßLacK
Ziyaretçi
21 Şubat 2010       Mesaj #2
ßLacK - avatarı
Ziyaretçi
olur böyle durumlar senin için çok değerli biriyse küs kalmak dayanılmaz bir hal alır.Geçen sene bizde küsmüştük...Ben ona bi şiir yazmıştım ve birde özür kartı çok hoşuna gitmişti.Sende böyle yapabilirsin işte...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Eylül 2010       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bir dostum vardı ama o erkekti bende kız bir anda arkadaş olmuştuk onlan sonra birbirimize çok güvenmeye başladık bana tlfon numaranı bile vermişti bana beni ara demişti bende tmm demiştim bir kız arkadaşımlan aramıştım ama kzı arkadaşım ne bileyim ki çocuğu elimden alacağını sonra kız arkadaşım onun msnsini bulup onlan konuşpmuş artık benim hakkımda ne konuşmussa bilmiyroum ama diyer gün çocuk bana bendn uzak dur dedi ondan sonra tüm arkadaşlarımlan bağlılığımı kestim bu arada ben bu kavgadan sonra ondn hoşlanamya başladım onlan ansır balışacağımı bilmiyorum gariba kız arkadşım bana tekrif edenleri soylemiş buna bana yardımcı olurmusunuz
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR BEN ÇOK SATILDIM VE ARTIK BENİ SATSINLAR İSTEMİYORUM ARKADAŞIM BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLÜYOR AMA YANNA BAŞKA BİR ARKADAŞI GELİNCE SURATIMA BAKMIYOR VE BANA KISITLAMALAR KOYUYOR SENLE Bİ TENEFÜS ÇIKARIM DİYE AMA BEN ONUNLA BİR TENEFÜS ÇIKMAK İSTEMİYORUM.TAMAM BAŞKALARIYLA KONUŞMIYACAK DİYE BİR ŞEY ASLA YOK AMA BENİ UNUTUYO VE ARTIK TAVIR YAPMAYA BAŞLADI BENİMLE VAKİT GEÇİRMİYOR VE ARTIK AĞLAMA KRİZLERİNE GİRİYORUM ONU KAYBETMEK İSTEMİYORUM ÇABA SARF EDİYORUM AMA O BUNLARI GÖRMÜYOR...LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
züüü - avatarı
züüü
Ziyaretçi
18 Nisan 2011       Mesaj #5
züüü - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar benim bi erkek arkadasim var ( normal arkadas ) ve ben onu cok kirdim ayiptir söylemesi ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok ve onu kirdigim icin yani beni affetmesi icin ne yapabilirim bana yardim edin lütfen...

bunun aynısı benmde başıma geldi elinden geldiği kadar özür dile ve arkadaşlıkla ilgili bir mesaj gönderip altına seni üzmek istemezdm özür dilrm tipi bişiler yaz Msn Wink çok işe yarıo Msn Grin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Ekim 2011       Mesaj #6
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ben de en iyi arkadaşımla hep küsüyorum ama her zaman bir şekilde barışıyoruz bir şey yapmasak bile. çünkü sonsuza kadar dostuz. bu dostluk anca böyle kanıtlanır. örnek olarak ben de saatler once okulda son ders onla küstük. çok saçma bişey içindi. o bana sınav sonucunu göstermiyodu sonra ben ounla konuşmuo gibi yaptım sonra o da oyle yaptı sonra konustuk ve sonra bana artislik fln tasladi bnde bşka bi knkmla sınıfa çıktım (ders müzikti, müzik odasındaydık) sonra aşağı indik. tören vardı. ben de törende erkek kardeşimi gördüm sonra onu öptüm flan bi baktım knkm gidio ona seslendim fakat duymadı. sonra peşinden koşym dedim tam o sırada o da bana bakcakmış, ben de yere kapaklanmazmıyım!! sonra arkadaşım (küstüğüm) hemen ismimi söyledi yanıma koşup bana baktı (tam da onun önüne düştüm törende lanet olsnn Msn Happy ) hemen benle ilgilendi beni tuttu kaldırdı dier arkimde koştu sonra çorabım yırtılmış benim de canım çok yanıodu hemen beni merdivene götürdüler iyi misin falan dediler sonra fen hocası bşy olmaz kaldırın koluna girin dedi ikisi de koluma girdi daha sonra törende onun yanına geçiyim dedim sonra biraz canım acıodu hala bana nası oldugumu sordu sonra toren bitince onu takip ettim çünkü bnde servisimin nerde olduğunu bilmiodum. sonra beraber onunkini bulduk baybaylaştık sonra ben bnimkini buldum abla izin vermesede bi şekilde servisten atladım ve onunkine gittim konuştuk fln arı geldi snn için burda kalırım fln dedim o da yanıma geldi sohbet ettik sonra servisime bindim bana gülümsedi ama şu anda ne olduğumuzu tam olarak bilmiyorum ztn onun dershanesine geçicem umarım barışırız... demek istediğim eğer iyi dostsanız barışacaktır merak etme...! (-; (bana cevap yaz sana o kadar kitap yazdım (: )
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Kasım 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynı benim arkadaşımın eski hali onun düşünceleriyle aynı fikirde olma daima kendi fikrini söyle ben öyle yaptım bide yanına biri giderse oradan uzaklaş ben denedim işe yarıyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Aralık 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya arkimle küstük daha doğrusu biraz ben alınganlık yaptım konuşurken bişileri abarttım ve sonadan ben küstüm hatta facemden sildim falan ama şimdi onu çok özledim kounuşmayı ne yaparasam benimle konuşur ve bak bak sonunda geldi özür diledi gibi bir izlenim yaratmakta istemiyorummm o benim için daha kötü olur şimdi aradan aylar geçti ama ben barışmak istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim bi arkadaşım var onu döven bi çocuk var. o çocukla kavga ettim onun için . parmağım morardı döverken çocuğu ama adam beni umursamıyo bile ölsem haberi yok. onu çok seviyom ama o bilsede umrunda değil işte böyle 3 ay parmağım morarık yaşadım bardağı tutamadım çatalı ekmeği zar zor yedim içtim zar zor yazı yazdım o günden beri o çocukla uraşıyom onunla anlaşma yaptık anlaşmayı kabul etti ama uymadı bütün arkdaşlarımı ve beni dövdü ama o çocuk var ya çok özel bir şey öğrendim (o terorist çocuğu) ve çok güçlü her keze kötü davranıyo herkez ona kaba dayı diyo yan
i parmağım hallağa hassa bide yani dostluk büyüktür
zey_zey - avatarı
zey_zey
Ziyaretçi
12 Şubat 2012       Mesaj #10
zey_zey - avatarı
Ziyaretçi
Ben 2 senelik kankamla küstüm.Bütün söylediğim sırları başkasından duyuyordum.Beni kimseyle paylaşamıyordu.Ondan başka arkadaşım olmasın istiyordu.Küstüm barışmıyorum.Ama dediğim gibi bir olay olmadıysa sen haklıysan özür dilemesini bekle eğer konuda arkadaşın haklıysa özür dile Msn Happy