Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 21 Aralık 2008 (18:48) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
16510 kez görüntülenmiş, 86 cevap yazılmış ve son mesaj 10 Temmuz 2014 (00:39) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.40  |  Oy Veren: 5      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 21 Aralık 2008, 18:48

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
KANKİMLE KÜSTÜM NE YAPMALIYIM BARIŞMAK İÇİN
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ben arkaşımın kibirliliği we inatlığı yüzünden onunla kawga ettim dayanamadım ama şimdi (küsmek kötü bişe olduqu için) onunla barışmak istiyorm diyecektim ki o bana laf sokmaya başladı wede ben artık onu hiiiiiiiiiiiiiiiçç sewmiOrmmmmmm :
Benzer Konular: Etiketler:
  • arkadasimla kustum ne yapmaliyim
  • arkadasimla nasil barisirim
  • arkadasinla barisma mesajlari
  • arkadasinla barismanin yollari
  • arkadasinla nasil barisirsin
Rapor Et
Reklam
Eski 21 Aralık 2008, 19:11

#2 (link)
BÜŞRA YUSUF
Ziyaretçi
BÜŞRA YUSUF - avatarı
ÖZÜRDİLE YADA SENİ AFFETMESİ İÇİN HEDİYE AL
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2010, 14:32

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben arkaşımın kibirliliği we inatlığı yüzünden onunla kawga ettim dayanamadım ama şimdi (küsmek kötü bişe olduqu için) onunla barışmak istiyorm diyecektim ki o bana laf sokmaya başladı wede ben artık onu hiiiiiiiiiiiiiiiçç sewmiOrmmmmmm :
Rapor Et
Eski 21 Şubat 2010, 15:36

#4 (link)
ßLacK
Ziyaretçi
ßLacK - avatarı
olur böyle durumlar senin için çok değerli biriyse küs kalmak dayanılmaz bir hal alır.Geçen sene bizde küsmüştük...Ben ona bi şiir yazmıştım ve birde özür kartı çok hoşuna gitmişti.Sende böyle yapabilirsin işte...
Rapor Et
Eski 17 Nisan 2010, 10:06

küslük

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şimdi benim bi arkadaşım var (erkek)ben onu seviyorum ama ona kıskançlığım yüzünden küstüm şimdi de barışamıyoruz çok üzgünüm özür dilemek isterdim ama ne o neden ben bunu gururumuza yediremeyiz ama artık onla barışmak bile istemiyorum çünkü benim sıra arkadaşımla barışmış offff sinir oluyorum o kıza ya
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2010, 17:05

dostumlan küstüm

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim bir dostum vardı ama o erkekti bende kız bir anda arkadaş olmuştuk onlan sonra birbirimize çok güvenmeye başladık bana tlfon numaranı bile vermişti bana beni ara demişti bende tmm demiştim bir kız arkadaşımlan aramıştım ama kzı arkadaşım ne bileyim ki çocuğu elimden alacağını sonra kız arkadaşım onun msnsini bulup onlan konuşpmuş artık benim hakkımda ne konuşmussa bilmiyroum ama diyer gün çocuk bana bendn uzak dur dedi ondan sonra tüm arkadaşlarımlan bağlılığımı kestim bu arada ben bu kavgadan sonra ondn hoşlanamya başladım onlan ansır balışacağımı bilmiyorum gariba kız arkadşım bana tekrif edenleri soylemiş buna bana yardımcı olurmusunuz
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2010, 22:05

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YA ARKADAŞLAR BEN ÇOK SATILDIM VE ARTIK BENİ SATSINLAR İSTEMİYORUM ARKADAŞIM BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLÜYOR AMA YANNA BAŞKA BİR ARKADAŞI GELİNCE SURATIMA BAKMIYOR VE BANA KISITLAMALAR KOYUYOR SENLE Bİ TENEFÜS ÇIKARIM DİYE AMA BEN ONUNLA BİR TENEFÜS ÇIKMAK İSTEMİYORUM.TAMAM BAŞKALARIYLA KONUŞMIYACAK DİYE BİR ŞEY ASLA YOK AMA BENİ UNUTUYO VE ARTIK TAVIR YAPMAYA BAŞLADI BENİMLE VAKİT GEÇİRMİYOR VE ARTIK AĞLAMA KRİZLERİNE GİRİYORUM ONU KAYBETMEK İSTEMİYORUM ÇABA SARF EDİYORUM AMA O BUNLARI GÖRMÜYOR...LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Rapor Et
Eski 11 Mart 2011, 23:01

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar benim bi erkek arkadasim var ( normal arkadas ) ve ben onu cok kirdim ayiptir söylemesi ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok ve onu kirdigim icin yani beni affetmesi icin ne yapabilirim bana yardim edin lütfen...
Rapor Et
Eski 23 Mart 2011, 20:44

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir arkadaşınla küsersen dayanamasın
Rapor Et
Eski 18 Nisan 2011, 19:08

#10 (link)
züüü
Ziyaretçi
züüü - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaslar benim bi erkek arkadasim var ( normal arkadas ) ve ben onu cok kirdim ayiptir söylemesi ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok ve onu kirdigim icin yani beni affetmesi icin ne yapabilirim bana yardim edin lütfen...

bunun aynısı benmde başıma geldi elinden geldiği kadar özür dile ve arkadaşlıkla ilgili bir mesaj gönderip altına seni üzmek istemezdm özür dilrm tipi bişiler yaz çok işe yarıo
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.143 saniyede (65.07% PHP - 34.93% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:23
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi