Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim?

Gösterim: 35845 | Cevap: 109
  • arkadasimla kustum nasil barisirim
  • arkadasimla nasil barisirim
  • arkadasinla nasil barisirsin
Ziyaretçi
Cevaplanmış   |    21 Aralık 2008 18:48   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
KANKİMLE KÜSTÜM NE YAPMALIYIM BARIŞMAK İÇİN
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

ben arkaşımın kibirliliği we inatlığı yüzünden onunla kawga ettim dayanamadım ama şimdi (küsmek kötü bişe olduqu için) onunla barışmak istiyorm diyecektim ki o bana laf sokmaya başladı wede ben artık onu hiiiiiiiiiiiiiiiçç sewmiOrmmmmmm ::@:@:@:@

BÜŞRA YUSUF
21 Aralık 2008 19:11   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
ÖZÜRDİLE YADA SENİ AFFETMESİ İÇİN HEDİYE AL
Misafir
21 Şubat 2010 14:32   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
ben arkaşımın kibirliliği we inatlığı yüzünden onunla kawga ettim dayanamadım ama şimdi (küsmek kötü bişe olduqu için) onunla barışmak istiyorm diyecektim ki o bana laf sokmaya başladı wede ben artık onu hiiiiiiiiiiiiiiiçç sewmiOrmmmmmm :
ßLacK
21 Şubat 2010 15:36   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
olur böyle durumlar senin için çok değerli biriyse küs kalmak dayanılmaz bir hal alır.Geçen sene bizde küsmüştük...Ben ona bi şiir yazmıştım ve birde özür kartı çok hoşuna gitmişti.Sende böyle yapabilirsin işte...
Misafir
17 Nisan 2010 10:06   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
şimdi benim bi arkadaşım var (erkek)ben onu seviyorum ama ona kıskançlığım yüzünden küstüm şimdi de barışamıyoruz çok üzgünüm özür dilemek isterdim ama ne o neden ben bunu gururumuza yediremeyiz ama artık onla barışmak bile istemiyorum çünkü benim sıra arkadaşımla barışmış offff sinir oluyorum o kıza ya
Misafir
3 Eylül 2010 17:05   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
benim bir dostum vardı ama o erkekti bende kız bir anda arkadaş olmuştuk onlan sonra birbirimize çok güvenmeye başladık bana tlfon numaranı bile vermişti bana beni ara demişti bende tmm demiştim bir kız arkadaşımlan aramıştım ama kzı arkadaşım ne bileyim ki çocuğu elimden alacağını sonra kız arkadaşım onun msnsini bulup onlan konuşpmuş artık benim hakkımda ne konuşmussa bilmiyroum ama diyer gün çocuk bana bendn uzak dur dedi ondan sonra tüm arkadaşlarımlan bağlılığımı kestim bu arada ben bu kavgadan sonra ondn hoşlanamya başladım onlan ansır balışacağımı bilmiyorum gariba kız arkadşım bana tekrif edenleri soylemiş buna bana yardımcı olurmusunuz
Misafir
20 Eylül 2010 22:05   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
YA ARKADAŞLAR BEN ÇOK SATILDIM VE ARTIK BENİ SATSINLAR İSTEMİYORUM ARKADAŞIM BENİ ÇOK SEVDİĞİNİ SÖYLÜYOR AMA YANNA BAŞKA BİR ARKADAŞI GELİNCE SURATIMA BAKMIYOR VE BANA KISITLAMALAR KOYUYOR SENLE Bİ TENEFÜS ÇIKARIM DİYE AMA BEN ONUNLA BİR TENEFÜS ÇIKMAK İSTEMİYORUM.TAMAM BAŞKALARIYLA KONUŞMIYACAK DİYE BİR ŞEY ASLA YOK AMA BENİ UNUTUYO VE ARTIK TAVIR YAPMAYA BAŞLADI BENİMLE VAKİT GEÇİRMİYOR VE ARTIK AĞLAMA KRİZLERİNE GİRİYORUM ONU KAYBETMEK İSTEMİYORUM ÇABA SARF EDİYORUM AMA O BUNLARI GÖRMÜYOR...LÜTFEN YARDIM EDİN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
Misafir
11 Mart 2011 23:01   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
arkadaslar benim bi erkek arkadasim var ( normal arkadas ) ve ben onu cok kirdim ayiptir söylemesi ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok ve onu kirdigim icin yani beni affetmesi icin ne yapabilirim bana yardim edin lütfen...
Misafir
23 Mart 2011 20:44   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
bir arkadaşınla küsersen dayanamasın
züüü
18 Nisan 2011 19:08   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

arkadaslar benim bi erkek arkadasim var ( normal arkadas ) ve ben onu cok kirdim ayiptir söylemesi ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok ve onu kirdigim icin yani beni affetmesi icin ne yapabilirim bana yardim edin lütfen...

bunun aynısı benmde başıma geldi elinden geldiği kadar özür dile ve arkadaşlıkla ilgili bir mesaj gönderip altına seni üzmek istemezdm özür dilrm tipi bişiler yaz çok işe yarıo
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim? Konusuna Benzer Konular

Arkadaşımla barışabilmem için ne önerirsiniz?
Gönderen: CeZa_466 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 89
Son Mesaj: 16 Mayıs 2015 19:45
Kaşıntı için ne yapabilirim?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 6
Son Mesaj: 4 Mart 2014 23:51
Sivilcelerim için ne yapabilirim?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 10
Son Mesaj: 1 Temmuz 2012 13:49
İtalyanca öğrenmek için ne yapabilirim?