Arama

Arkadaşımla barışabilmem için ne önerirsiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 20 Kasım 2018 Gösterim: 70.432 Cevap: 34
CeZa_466 - avatarı
CeZa_466
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #1
CeZa_466 - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşımla barışabilmem için ne önerirsiniz?
EN İYİ CEVABI Misafir verdi
Çok üzülmüşsün belli. :) Eminim oda üzgündür... (sebep her ne olursa olsun ) Özür dilersin üzgün olduğunu söylersin sarılırsınız birbirinize olur biter :) sevgiyi en iyi ifade eden duygulardır şartlandırma kendini hediye vs diye !! Umarım düzelir aranız...
Sponsorlu Bağlantılar
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 00:45
caDU - avatarı
caDU
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #2
caDU - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşınla neden tartıştın kısmı özeldir belki ama hatalı olan sensin snaırım çünkü hediye falan almaktan bahsediyorsun =) hediye güzel fikir ama hediyenin yanında birde özür çok güzel olur gerçek dostlar asla birbirne kırılmazlar unutma Hug tabi bahsettiğin arkadaşın benim anladığım şekilde dostunsa Msn Happy
Sponsorlu Bağlantılar
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 00:43
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Mart 2009       Mesaj #3
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Çok üzülmüşsün belli. Msn Happy Eminim oda üzgündür... (sebep her ne olursa olsun ) Özür dilersin üzgün olduğunu söylersin sarılırsınız birbirinize olur biter Msn Happy sevgiyi en iyi ifade eden duygulardır şartlandırma kendini hediye vs diye !! Umarım düzelir aranız...
ada su - avatarı
ada su
Kayıtlı Üye
30 Aralık 2011       Mesaj #4
ada su - avatarı
Kayıtlı Üye
eger gerçek dostsanız barısırsınız zaten sen sadece ilk adımı at ve özür dile sorun her neyse oturup konusun bı ortak karar bulacaksınızdır mutlaka...
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Hayat....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
30 Aralık 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
saolun arkadaşlar fakat şu sorumada bir cevap bulun ben yarın onunla buluşacağım sizce arayıp eğer küs deilsen bir soru soracağım desem nasıl olur ( ama içimde kuşku var ewt küsüm derse die )
ocean97 - avatarı
ocean97
Ziyaretçi
8 Şubat 2012       Mesaj #6
ocean97 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
CeZa_466 adlı kullanıcıdan alıntı

Arkadaşım ile çok kötü küsüz ne olur yardım edinnn nasıl barışabilirim hediye falan lamı konuşarak

En kısa yoldan bir özür dileyebilrsin. Bir kızsa ve sen erkeksen yaptığının bir hata olduğunu. Lütfen sei affetmesini söle. Birdaha yapmayacağını söyle ( ve birdaha yapma Msn Happy .
Erkekler genelde kolay affeder.
Özel bir mesele varsa aranızda konuşun ve herşekilde özür dile. Sen barışmak istiyorsan kendini hatalı gibi göster. Kalbini al.
Son düzenleyen Safi; 25 Mart 2018 00:44
Chelsea_Eny - avatarı
Chelsea_Eny
Ziyaretçi
30 Mart 2012       Mesaj #7
Chelsea_Eny - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

saolun arkadaşlar fakat şu sorumada bir cevap bulun ben yarın onunla buluşacağım sizce arayıp eğer küs deilsen bir soru soracağım desem nasıl olur ( ama içimde kuşku var ewt küsüm derse die )

Sebep ne bilemem ama sen yinede git suç sende olsun ya da olmasın özür dile onun senin içni ok değerli biri olduğunu söyle. En azından dene.
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
AirFoRcE_11 - avatarı
AirFoRcE_11
VIP VIP Üye
30 Mart 2012       Mesaj #8
AirFoRcE_11 - avatarı
VIP VIP Üye
Kabahat sende olsun yada olmasın bunun bir önemi yok eğerki karşındaki insan senin için değerliyse özür dilemek herşeyden önce kazançtır zira affetmek insanı insan yapan en yüce değerlerden birisidir..
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 1 üye beğendi.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Mayıs 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

bende arkadaşımla küstüm onun sevgili olduğu çocuğa onun yaptığı ayıp bir şeyi ağzımdan kaçırdım sonra oda bunu öğrendi ve bana küstü zaten bir kız var aramıza girdi ve benle arkadaşım küsünce çok mutlu oluyor hem ona fırsat vermek hemde üzülmek istemiyorum ve arkadaşımlada barışmak istiyorum sizce ne yapmalıyım

aynısı bendede var benle küsünce onun yanına gidiyo psikolojim bzuldu o benim çok iyi kankamdı ama saçma birşey yüzünden küstü ve o kız benim düşmanım biz kankayken onun yanına gitti kavga ederken sonra o bana küsüyo Allah yukarıda kim haklı o bilir ama onu çok seviyorum ağlıyprumda onları çok iyi dost olarak görünce okulda okula gidesim gelmiyor hiç bir arkadaşım onun yerini tutmuyor Msn Sad
özür - avatarı
özür
Ziyaretçi
15 Mayıs 2013       Mesaj #10
özür - avatarı
Ziyaretçi
eğer bir arkadaşına küstüysen vede ilk okuldaysan sana önereceklerim çoktur
biraz erken kalk annene vb. durumu anlat sonrada küstüğün arkadaşına hediye al okula diyelim geldin sıra olacaksın ona hiç bir şey yapma ama sınıfa çıkınca ondan özür dile ve ona aldığın hediyeyi ver eğer o, bir yanlış anlama yüzünden küstüyse yine aynı şeyleri yap ama hediyeyi verirken yanlış anlamanın gerçeğini söyle işte o zaman senin özürünü kabul eder Msn Wink