Arama

Arkadaşımla barışmak için ne yapabilirim? - Sayfa 4

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Şubat 2020 Gösterim: 84.648 Cevap: 52
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Mayıs 2014       Mesaj #31
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence eğer bir arkadaşınızla küstüyseniz onun şöyle gönlünü alabilirsiniz:
ona sıra sıra ipucu vererek bir yere ulaşmasını sağlayın.
Sponsorlu Bağlantılar
o yerde bir demet çiçek ile arkadaşınızın sevdiği bir şey alın sonra da ondan nazikçe özür dileyin
sonra beraber sahile gidip dertleşin...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ağustos 2014       Mesaj #32
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bende en çok sevdigim arkadaşımla küstüm kankamdı ayrıca 5 aydır küsüm neden küstün diyince işlte diyor berışmeyı istedim istemedi özür diledim affetmedi ne olur yardım edin rüyamda bile onun kabusunu çekiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
BEATİFUL ROSE - avatarı
BEATİFUL ROSE
Ziyaretçi
1 Aralık 2014       Mesaj #33
BEATİFUL ROSE - avatarı
Ziyaretçi
bence arkadaşınla barışmak için ondan ilk af dile hala sana kızgınsa ona güzel arkadaşlık cümleleri söyle hediye al Msn Grin
örnek:Hayat, arkadaşlıktan daha büyük bir hediye vermez… Voltaire
Mira - avatarı
Mira
VIP VIP Üye
2 Haziran 2015       Mesaj #34
Mira - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Ben bir kizim vekiz arkadaşim biyildir yanlış bir anlaşılma yüzünden bana kustu ve ben ondan binlerce kes uzurdiledimde ohine benm konuşmuyor ben onu cok seviyorum biz bir birinizi cok seviyorduk cok iyi dostuk ama o bana kirildi ve asla barışmiyicak galiba bana yardim edin lütfen onsuz yapamiyorum

Özür bir kez dilenir. Fazlası sadece laf kalabalığı olur, kıymeti kalmaz. Özür dilemek erdem iken dilenen özrü kabul etmek de olgunluk ister. Demek ki arkadaşın bu olgunluğa sahip değil.
İyi dostluklar ufak tefek yanlış anlaşılmalar yüzünden sona ermez. Demek ki karşı taraf dostluğunuza egoları kadar değer vermiyormuş. Birşeyin ne kadar üzerine gidersen o kadar olacağı varsa da olmaz.
Sen üzerine düşeni yapmışsın bundan sonrasında artık kendi küsen kendi barışır.
''Onsuz yapamıyorum'' cümlesi de oldukça aciz ve talihsiz bir cümle. Onunla mı doğdun ki onsuz yapamayacaksın? Bu cümleyi ailen dışındaki insanlar için kurma, insanlara böyle zayıf karakterli görünme. İnsan ilişkilerinde olgun olmanı, ısrarcı olmamanı, kendini fazla üzmemeni ve ''olmaz'' dediğin her şeyi zamana bırakmanı öneririm. (Mira abladan ömürlük tavsiye)
Son düzenleyen Safi; 2 Mayıs 2018 20:02
theMira
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ağustos 2015       Mesaj #35
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
sarikiz adlı kullanıcıdan alıntı

benim serseri bi sevgdim cocuk wardi ve ben 4 sene sevdim onu ama o hep bseler hissetmis bna karsi ama ben serseriym üzerm diye uzak durmus sonra biz 2 sene tasindik babanemlern oraya geri geldgmizdet ise bu cocuk bana deli gibi asik oldu serseriliqi birakti bitek sen diyor bana herkez onun bu haline hayretle bakiyor en bastada kankam o kiskaniyor resmen boyle bi cocuk nasil deyisir hesabi askimizi cok kiskaniyor ve sewgliminde kardsi gbi gördugu bi kiz ama oda ona oyle dawranyor yanimda sariliyor öpuyor sirf beni deli etmek icin sewglim yapma kizicak bana diyo o yine dewam ediyo kiskanc ya sogudm kankamdan .s...... napabilirm yardm edin

ben senden hoşlanmıyorum hayatımdan çık de biz sadece arkadaşız beni rahat bıır-rakkk de
bakış açısı - avatarı
bakış açısı
Ziyaretçi
26 Ekim 2015       Mesaj #36
bakış açısı - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bu herkesin başına geliyor insan evladı arlarında çok fazla anlaşmazlıklar geçiriyor ne kadar da umursanmaz ve minik konularda olsa bu bizim genimizde var abartıyoruz yani bi konudan başka bi konuya atlıyor her şey birbirine giriyor çoğu kez arkadaşımız dostumuz dediğimiz kişiyle atışıyoruz hatta bu konularda üzülen taraf karşısındakine gereğinden çok önem veren oluyo buda küstümüzde bizi etkiliyor ve duygulana biliyoruz ne kadar çaba saf etsekte kaşıızdaki inatsa gerçekten işiniz zor evet bu bnm başımada geldi ama ne yapılır derseniz bnm size öneri şu ilk başta kibar bi şekilde özür dileyin yok olmadı gönlünü alamadınız küçük bir süpriz yapın ona ama abartmayın ha yok denedim bunuda olmuyo o zamn zamana burak eğer zaten oda seni seviyorsa sonuç ii zaten seni takmıyo sen onun için bir kuklasın o zamn kardeşi sen yanlış yola baş koymuşsun neyse bnm diyeceklerim bu kadardı yararlı olur umarım bu arada bol şans .....
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2015       Mesaj #37
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Offf ben kankamla küsüm fen sinavi oldular sinif nobetcisiydi gelmedi tekrar gitim kaç aldin dedim soylemedi benden uzak durdu onunla 5 teneffüs konusmadim beni baska kizla gezerken pencereden gordu sinirlendi iceri girdi ertesi gun ona kitap verdim okumasi icin tenefuste baska kizla kol kola geldi icindede verdigin icin sağol okumuyacam teneffüse çikmayacam yaziyordu baska kizlarla takiliyor not yazdim bana geri donmesini soyledim bisey yazmadi ne yapmaliyimdogum gununmde yaklasti
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Mart 2016       Mesaj #38
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben size bisey sorcam benim bi arkadasm var ben onu seviyorum ama onun bundan haberi yok bilmiyo o bana saçma bi sebepten dolayı kustu ve barsmiyo ben gittim özür diledim kabul etmedi ama çok seviyorum kaybetmek istemiyorum böyle peşinde koştuğum surece gotu kalkan birisi egolu falan yanı napacagmi bilemedim ayrca aynı snftayz yardm edin
zalım - avatarı
zalım
Kayıtlı Üye
4 Kasım 2016       Mesaj #39
zalım - avatarı
Kayıtlı Üye
Küsme sebebinizi konuşarak halletmelisiniz ve karşı tarafın gönlünü almalısınız.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2016       Mesaj #40
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende de aynı durum vardı tek yapman gereken derin bir nefes alıp yanına gitmek eğer seni dinlemezse kolundan tut ve ona sımsıkı sarıl ve barişmak senin için ne den önemli ise onları söyle ve ondan kısık sesle özür dile