Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Şeker hastalığında şekeri düşürmek için ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 22 Aralık 2008 (19:43) tarihinde açılmıştır.
36559 kez görüntülenmiş, 11 cevap yazılmış ve son mesaj 25 Mayıs 2013 (13:38) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 22 Aralık 2008, 19:43

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
şeker hastalarının şekerini düşürmewk içinb ne yapmalıyım
En iyi cevap leyla.aydin1 tarafından gönderildi

ben lahana kürünü yaptim sekerim firlari ve hemen tarcini kabuk olani kaynatip cay gibi ictim yarim saat sonra cok düstü paylasmak istedim almanyadan sevgiler
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 22 Aralık 2008, 19:53

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
glükozdan yoksun diyet ve ilaç kullanma eğitimi, ve eğer cihazınız varsa belirtilen zamanlarda şekerinizi ölçmek,insülin yada oral ilaçlarınızı almak yapabieceğiniz tek şey..
eğer şu anda şekeriniz yükseldiyse insülinnizi belirtilen dozlarda yapın, yada ilaçlarınızı alın.. yada en güzeli bir sağlık kuruluşuna başvurun
çünkü cihaz la ölçmediğinizde size şekeriniz yükselmiş gibi gelsede aynı belirtiler hipoglisemi de de görünüyor.. önerim bir sağlık kuurluşuna gitmeniz
eğer istediğiniz konu hakkında bilgi almaksa lütfen sorularınızı gene bu başlığın altına yazın yardımcı olunmaya çalışılacaktır.. sağlık günler dilerim
Rapor Et
Eski 8 Şubat 2009, 15:56

#3 (link)
leyla.aydin1
Ziyaretçi
leyla.aydin1 - avatarı
ben lahana kürünü yaptim sekerim firlari ve hemen tarcini kabuk olani kaynatip cay gibi ictim yarim saat sonra cok düstü paylasmak istedim almanyadan sevgiler
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 22:40

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
şeker komasına girildiğinde ilk yapmamız gereken nedir
Rapor Et
Eski 26 Şubat 2010, 22:55

#5 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
Alıntı:
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

şeker hastalarının şekerini düşürmewk içinb ne yapmalıyım
insülin drencini arttırıcı, gıda takviyeleri almalısınız ki; şekeriniz enerji ye dönüşsün.
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2010, 11:26

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba yaa benm annem şeker hastası kadının şekeri hiç düşmüyor. 70 ila 200 arası normal deniyor.. ama annemin 400 en az 300 e düşüyor sizce düşürmek için ne yapmamız lazım..
Rapor Et
Eski 6 Temmuz 2010, 22:31

annem

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
hiç sitrese girmemelii sinir olmamamlıı !
Rapor Et
Eski 7 Temmuz 2010, 15:03

#8 (link)
serbest sitil
Ziyaretçi
serbest sitil - avatarı
AZ EKMEK YE PİRİNÇ YEME NİŞASTALI ÜRÜNLERDEN UZAK DUR.. NAR EKŞİSİ İYİGELİR
Rapor Et
Eski 7 Aralık 2011, 21:04

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kuru soganı soyup dörde bölün bir kavanoza koyun 5 gün bekletip sabah kahvaltıdan sonra yarım bardagı için iyi gelecegini göreceksiniz
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2012, 19:27

Cvp: Şeker hastalığında şekeri düşürmek için ne yapmalıyım?

#10 (link)
rebecca
Ziyaretçi
rebecca - avatarı
soğanı kavonoza koyduğumuzda üstüne su koyucak mıyız,ağzını kapatıcaz herhalde 5 gün sonunda yarım bardaklık su çıkar mı ve de bunu tekrarlıycak mıyız?
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.192 saniyede (67.47% PHP - 32.53% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 06:14
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi