Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 28 Aralık 2008 (16:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
94188 kez görüntülenmiş, 260 cevap yazılmış ve son mesaj 21 Ocak 2014 (15:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.22  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 28 Aralık 2008, 16:59

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
13-14 YAŞ GRUBU KIZ SAÇ MODELLERİ İLE İLGİLİ ADRESLER
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Alıntı:
cemre469 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ya slm ben 12 yasındayım bayanım doğum günü partisi var saç modeli gerek güzel

Sana bi model onerebilirim yasina gorede uygun oldugunu dusunuyorum.Bir tane tarak bir tane sac kurutma makinesi ve sac spreyini al.Saclarina fon cek.Saclarinin on tarafini sagdan ve soldan olmak uzere biraz al ve ic taraftan bir toka ile birlestir.Bant seklini ver yani sonrada sac spreyi ile seklini koru senin yasina ancak bu tarz modeller gider.Aksi halde oteki modeller yasini buyuk gosterir ve itici durur.iyi eylenceler kolay gelsin...
Benzer Konular: Etiketler:
  • 12 13 yas sac modelleri
  • 13 14 yas erkek sac modelleri
  • 13 14 yas sac modelleri
  • 13 yas sac modelleri
  • john cena sac modeli
Rapor Et
Reklam
Eski 28 Aralık 2008, 17:25

#2 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
kız mı erkek mi?
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2008, 17:42

#3 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Linki inceleyiniz
Rapor Et
Eski 5 Haziran 2009, 21:02

11 yaşında bir erkek olarak nasıl bir saç modeli belirlemeliyim?

#4 (link)
hasan ali__
Ziyaretçi
hasan ali__ - avatarı
11 yaşında bir erkeğim sizce saçımı nasıl bir şekile sokmalıyımm.. saç kesimini nasıl yapmalıyım. fakat saçlarımın yanları biraz kabarık. sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ediyorum.
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2009, 23:00

#5 (link)
herakLitos
Ziyaretçi
herakLitos - avatarı
hmmm...
Rapor Et
Eski 16 Ağustos 2009, 20:53

#6 (link)
cemre469
Ziyaretçi
cemre469 - avatarı
Rapor Et
Eski 16 Ağustos 2009, 23:22

#7 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
cemre469 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Sana bi model onerebilirim yasina gorede uygun oldugunu dusunuyorum.Bir tane tarak bir tane sac kurutma makinesi ve sac spreyini al.Saclarina fon cek.Saclarinin on tarafini sagdan ve soldan olmak uzere biraz al ve ic taraftan bir toka ile birlestir.Bant seklini ver yani sonrada sac spreyi ile seklini koru senin yasina ancak bu tarz modeller gider.Aksi halde oteki modeller yasini buyuk gosterir ve itici durur.iyi eylenceler kolay gelsin...
Rapor Et
Eski 17 Ağustos 2009, 19:23

#8 (link)
burcu_güzellik
Ziyaretçi
burcu_güzellik - avatarı
bnmm saçım kabarıyo banyo yapmayı istemiyorum 1 saat onunla uğraşıyorum yha yardım edin baa he kuzularım bu arada 13 yaşındayım
Son Düzenleyen Blue Blood; 17 Ağustos 2009 @ 20:25. Sebep: bu konuşma tarzını kullanarak küçüklüğünüz zaten belli ediyorsunuz!!!!
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 22:34

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar ben 14 yaşındayım sizlere bir saç modeli veremiycem çünkü bende kararsızım ama sizlere önerim aynanın karşısına geçin sizze en güzel yakışan saçı yapın teşekkürler
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 11:29

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben saçalrı kabaranlara bir fikir vereyim elimize nemlendirici krem sürüyoruz ya daha sonra saçımada sürelim bu şekilde kabarmasını önleyecektir 12-13yaş grubu sçlr çin arkadaşımız dedği gibi bany şekli yada kenarda örerek taç şekli verilebilir erkelr içinse genl olarak saç dikme moda sonzmnlarda enseyi uzatıp saçlarını dikiyorla yine13 yaşalr içinde fazla abartmamak şartıyla saçlar dikilebilir.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.141 saniyede (65.10% PHP - 34.90% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 23:41
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi