Arama

13-14 yaş grubu saç modelleri hakkında bilgi verir misiniz? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 10 Nisan 2015 Gösterim: 125.672 Cevap: 262
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2010       Mesaj #101
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence 13 yaş genç e girdiği için istediğin modeli yap =)
kız erkek farketmez=)
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Kasım 2010       Mesaj #102
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sana bi model onerebilirim yasina gorede uygun oldugunu dusunuyorum.Bir tane tarak bir tane sac kurutma makinesi ve sac spreyini al.Saclarina fon cek.Saclarinin on tarafini sagdan ve soldan olmak uzere biraz al ve ic taraftan bir toka ile birlestir.Bant seklini ver yani sonrada sac spreyi ile seklini koru senin yasina ancak bu tarz modeller gider.Aksi halde oteki modeller yasini buyuk gosterir ve itici durur.iyi eylenceler kolay gelsin...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Kasım 2010       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben 12 yaşındaym okula giderken dürekli at kuyruğu yapıyorum saçlarımı açık saçla gitmek yasak !! Başka modeller arıyoreum yardım edermisiniz ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bnn 14 YşnDaım.. heP sçmı aÇıOm skLdım artK degsK syLer söleınbea.d
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2010       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben çok güzeL bir modeL biLiyorum bana çok yakışıyo ve herkese de yakışacak türden...Daha demnki arkadaşa katıLıyorum maşa,düzleştirici, ütü faLan çok yıpratıyo saçLarı..Bakn şimdi bu verceğim modeL saçı omzundan biraz aşağıda oLanLara yakışıyo, saçınızı aLın yana doğru, örün ama üst kısımları gevşek bırakarak, kakül kısımLarı faLan gevşek oLcak.İsterseniz kakül bırakın istemesseniz de bırakmayın, çıkan kısımları tel tokayLa düzeLtin, isterseniz yakışacak şekilde taç da takabiLirsinizzMsn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Kasım 2010       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
߀n 14 yaşndaımm özeLLikLEde okuLa qideRkenn yapaßLceqm ßi modeL Lazm ßanaa yaa Msn Sad cemRecim ßene saçLarını düzLeştiR önden ßiR tutam aL ve kaßaRt yada iki yndn kaßarT ama sadece önedn daha havaLı duruR !!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2010       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bence en doğrusu üz tipinize göre şekilleme tebeden toplayarak yada oldukya yandan bağlayarak kabrtaraf krep atrak ve aletler kullanrak süper modeller tasarlaayabilirsiniz bede 13 yaşındayım we menunum inşallah sizde memnun olursunuz.:* Msn Tongue
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #108
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
yha bende 13 yaşındayım okula giderken değişik saçlar yapmak istiyorum hergün aynı saçı yapmaktan sıkıldım değişiklik istiyorum ama tabi okulda yasaklar var açık saç olmucan yandan toplama olmucak arkadan yada örgü istiyolar bana yardım edermisiniz yha (gerçi fazla kurallara uymam ama azarı yerim )
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
27 Kasım 2010       Mesaj #109
abidins - avatarı
Ziyaretçi
En yakın berbere git 3 numara makinaya verdir...
abidins - avatarı
abidins
Ziyaretçi
28 Kasım 2010       Mesaj #110
abidins - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
hasan ali__ adlı kullanıcıdan alıntı

11 yaşında bir erkeğim sizce saçımı nasıl bir şekile sokmalıyımm.. saç kesimini nasıl yapmalıyım. fakat saçlarımın yanları biraz kabarık. sizce ne yapmalıyım şimdiden teşekkür ediyorum.

En yakın berbere git 3 numara makinaya verdir...