PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Bilgisayardan cep telefonuna şarkı nasıl yüklerim?
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi22:45, 1 Ocak 2009 
ben bilgisayardan ceptelefona şarkı yüklemek istiyom nasıl oluyo güzelce anlatabilirmisiniz?lütfen
En iyi cevap MeLL tarafından gönderildi

Bilgisayardan cep telefonuna şarkı yüklemenin bir kaç yolu var;

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Şimdilik aklıma gelenler bu kadar.İnşaAllah işinize yarar.
Benzer Konular:
Etiketler:
  • bilgisayardan telefona sarki atma
  • telefona nasil sarki atilir
  • telefona sarki yukleme
Cevap
MeLL22:54, 1 Ocak 2009 

1.Bluetooth;
Bilgisayarınızda ve aynı zamanda cep telefonunuzda bluetooth özelliği mevcut ise bluetooth bağlantısı ile dosya aktarımı yapabilirsiniz.
not: Masaüstü pclerde genelde bluetooth olmaz bu yüzden bluetooth aparatı kullanmanız lazım.Usb bluetooth aparatı vb.

2.Hafıza kartı;
Cep telefonunuzda hafıza kartı mevcut ise bu hafıza kartını yine bir kart okuyucu aparatı ile Pc ye bağlayabilir ve dosya aktarımı yapabilirsiniz.

3.Veri Aktarım Kablosu
Genellikle Dijital fotoğraf makinelerinde bulunan bir özellik olan veri aktarım kablosu bazı cep telefonları ile kullanılabiliyor.Tabi cep telefonunuz bu özelliğe uyumlu ise zaten kabloyu takacak bir girişi vardır.Bu kablonun bir ucunu pc de ki usb bağlantısına bir ucunu telefona takarak dosya aktarımını gerçekleştirebilirsiniz.

Cevap
Ziyaretçi11:02, 20 Ocak 2009 
bılgısayardan telefona nasıl sarkı yuklenır
Cevap
Ziyaretçi12:31, 24 Ocak 2009 
bilgisayardan kızılötesili telefona nasıl şarkı yollanıyor
Cevap
fadedliver12:34, 24 Ocak 2009 
bakınız
MeLL adlı kullanıcıdan alıntı:

1.Bluetooth;

2.Hafıza kartı;

3.Veri Aktarım Kablosu

Cevap
Lord.iz16:35, 24 Ocak 2009 
Ziyaretçi adlı kullanıcıdan alıntı:
bilgisayardan kızılötesili telefona nasıl şarkı yollanıyor
telefonunuzun üreticisinin özel ürettiği pc ile telefonun bağlantısını sağlayan yazılımı bilgisayarınıza kurarsanız ve bilgisayarınıza kızılötesi irda donanımı alırsanız bilgisayardan kızılöteli telefonunuza istediğinizi atabilirsiniz ancak kızılötesi hem hız bakımından hemde aktarımlar ve kullanımı bakımından çok zahmetli diyebiliriz bu nedenle telefonunuzda usb kablo desteği var ise usb kablo alarak bilgisayara bağlanmasını sağlamanızı tavsiye ederim
Cevap
Ziyaretçi22:07, 3 Şubat 2009 
BEN BLUESOLEİL KULLANICISIYIM.PC DEN TELEFONA MÜZİK ATAMIYORUM LÜTFEN YARDIM EDİN
Cevap
Keten Prenses22:57, 3 Şubat 2009 
Telefonunuzun modeli ve markası nedir?
Cevap
Misafir12:43, 29 Ağustos 2009 
arkadaşlar hafıza kartından bilgisayara müzik atabiliyorum ama bilgisayardan hafıza kartına atamıyorum arkadaşlar bilgisayardan hafıza kartına müzik yüklemek istiyorum ama hiç bu konularda bilgi edinmiş değilim lütfen güzelce anlatırsanız sevinirim lütfen.. iyi günler
Cevap
Misafir10:03, 8 Eylül 2009 
Alıntı:
telefona nasıl müzik yüklenir
elf marka cep tlf na nasıl müzik yükleyebilirim
Cevap
1 2311...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama