Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Kanda mikrop bulunması ne demektir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 6 Ocak 2009 (22:06) tarihinde açılmıştır.
95743 kez görüntülenmiş, 46 cevap yazılmış ve son mesaj 6 Kasım 2014 (16:51) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 6 Ocak 2009, 22:06

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
MERHABALAR BENİM BABAM ŞU AN HASTANEDE YATIYOR VE DOKTORLAR KANINDA 2 MİKROP BULMUŞ KANDA MİKROP BULUNMASI NE DEMEK NASIL BİR HASTALIK
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom
Alıntı:

Merhaba,
Yaptırmış olduğum kan tahlilinde WBC 11.6 VE LYM 4.65 çıktı. Doktorum biraz yüksek olduğunu ve kanda mikrop var dedi.Sizin yorumunuzu da duymak istedim ve bu değerleri düşürmek için özellikle hangi meyve ve sebze yemeliyim.Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler:
  • kanda mikrop bulunmasi
  • kanda mikrop nedir
  • kanda mikrop olmasi ne demek
  • kanda mikrop var ne demek
  • kaninda mikrop olmasi
Benzer Konular:
Rapor Et
Eski 6 Ocak 2009, 22:08

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
genelde doktorlar hasta yakınlarına anlayabilecekleri bir dilden olayı açıklamak için hep aynı yolu kullanırlar. kanda mikrop olması durumu hastada herhangi bir enfeksiyonun varlığından dolayı beyazkürenin(lokosit değerleri)
yükselmesidir..
geçmiş olsun
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2009, 11:06

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABA DOKTOR BY BENIM OGLUM DOGDU DOGALI HEP ATESLENIYORDU KENDISI SUAN 14 AYLIK BEN BU ZAMANA KADAR HEP HASTANELERDEYDIM EN SON ONA DOKTOR TAHLIL YAPTI KANINDA MIKROP CIKTI MIKROP CIKMASI TEHLIKELIMI VE TEDAVISI NASIL VE COCUGUMA HERHANGI BIR RAHATSIZLIK YAPARMI.
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 12:27

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 12:33

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2009, 12:35

#6 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
Alıntı:

MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Alıntı:

MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.
Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Rapor Et
Eski 3 Eylül 2009, 17:10

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
33 yaşındayım karın şişliği şikayetiyle hastaneye gittim ama kanımdaki mikropdan dolayı şişdiğini söylediler bunun anlamı nedir
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 11:15

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2009, 11:47

#9 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Alıntı:

meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?
Bunu yorumlayacak statüde değiliz doktorunuz sizi en iyi şekilde bilgilendirecektir.
Rapor Et
Eski 9 Eylül 2009, 12:46

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.159 saniyede (66.99% PHP - 33.01% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 10:54
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi