PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Kanda mikrop bulunması ne demektir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi22:06, 6 Ocak 2009 
MERHABALAR BENİM BABAM ŞU AN HASTANEDE YATIYOR VE DOKTORLAR KANINDA 2 MİKROP BULMUŞ KANDA MİKROP BULUNMASI NE DEMEK NASIL BİR HASTALIK
En iyi cevap fadedliver tarafından gönderildi

Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom
Merhaba,
Yaptırmış olduğum kan tahlilinde WBC 11.6 VE LYM 4.65 çıktı. Doktorum biraz yüksek olduğunu ve kanda mikrop var dedi.Sizin yorumunuzu da duymak istedim ve bu değerleri düşürmek için özellikle hangi meyve ve sebze yemeliyim.Göstermiş olduğunuz ilgiye çok teşekkür eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Benzer Konular:
Cevap
Keten Prenses22:08, 6 Ocak 2009 
genelde doktorlar hasta yakınlarına anlayabilecekleri bir dilden olayı açıklamak için hep aynı yolu kullanırlar. kanda mikrop olması durumu hastada herhangi bir enfeksiyonun varlığından dolayı beyazkürenin(lokosit değerleri)
yükselmesidir..
geçmiş olsun
Cevap
Misafir11:06, 28 Ağustos 2009 
MERHABA DOKTOR BY BENIM OGLUM DOGDU DOGALI HEP ATESLENIYORDU KENDISI SUAN 14 AYLIK BEN BU ZAMANA KADAR HEP HASTANELERDEYDIM EN SON ONA DOKTOR TAHLIL YAPTI KANINDA MIKROP CIKTI MIKROP CIKMASI TEHLIKELIMI VE TEDAVISI NASIL VE COCUGUMA HERHANGI BIR RAHATSIZLIK YAPARMI.
Cevap
Misafir12:27, 2 Eylül 2009 
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
Cevap
Misafir12:33, 2 Eylül 2009 
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.
Cevap
fadedliver12:35, 2 Eylül 2009 
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUMU YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI ATEŞİ DÜŞTÜ DAHA SONRA ANTİBİYOTİK BİR İĞNE DAHA YAPTI.BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR NE YAPMALIYIM BANA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM
MERHABALAR 1 YAŞINDAKİ OĞLUM YÜKSEK ATEŞTEN DOLAYI DOKTORA GÖTÜRDÜĞÜMDE KANINDA MİKROP OLDUĞU SÖYLENDİ BU DURUM BENİ ÇOK KORKUTUYOR.İLK OLARAK ATEŞ DÜŞÜRÜCÜ İĞNE YAPTI DAHA SONRA ANTİBİYOTİK İĞNE YAPTI BU DURUMDA BEN NE YAPMALIYIM VE KANDA Kİ MİKROP NEDEN KAYNAKLANIYOR?TEŞEKKÜRLER.
Çok geçmiş olsun ancak bizim herhangi bir şey söylememiz mümkün değil.Konuyu uzman doktora danışmalısınız.Acil şifalar.
Cevap
Misafir17:10, 3 Eylül 2009 
33 yaşındayım karın şişliği şikayetiyle hastaneye gittim ama kanımdaki mikropdan dolayı şişdiğini söylediler bunun anlamı nedir
Cevap
Misafir11:15, 6 Eylül 2009 
meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?
Cevap
Blue Blood11:47, 6 Eylül 2009 
meraba ben geçen hafta akşam 8 kere istifra ettim doktora gittiğimizde normal bir insan vücdnda 6bin mkrop hücresi varken bende 20 bin çıktı sanırım lokosit.serum taktılar. Tedavi gördüm ama bu hücreler nasıl meydana gelir ve bu hastalığın adı nedir? Ne derece ciddilikte bir hastalıktır?
Bunu yorumlayacak statüde değiliz doktorunuz sizi en iyi şekilde bilgilendirecektir.
Cevap
Misafir12:46, 9 Eylül 2009 
benim oğlum 9 yaşında kanında mukropvar nadamak onu öğrenmek istiyom
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama