Arama

Kanda mikrop bulunması ne demektir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mart 2015 Gösterim: 127.892 Cevap: 47
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Mayıs 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba benim kızım 4 yaşında.iki haftadır rahatsız boğaz ağrısıyla gittik kızarma var dedi antibiyotik verdi 2.3 gün kullandık iyiydi .sonra birden ateşlendi şurup veriyoruz sirke ile siliyoruz düşmüyo sonra boğazında iltıhap dediler tekrar antibiyotik değişti ateşi düştü iğnede yedi bu arada idrar testi kan testi temiz çıktı.şimdi dün sabah ishal oldu hala ishal ve çok kötü kusuyo ne versem çıkarıyo hiç bişey midede durmuyo ne yapıcamı şaşırdım çok zayıfladı yedirmemem mi gerekiyo bilemedim ne yapıcanı cevap lütfen
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba 5 günlük bebegin kaninda mikrop cikasi hastane ortaminda kapildigi anlamınami gelir
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ağustos 2010       Mesaj #23
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben 26 gün boyunca sürekli mide bulantısı vardı hastahaneye gittigimde bana kanımda mikrop oldugunu söyledi tedirgin oldum çok kötü birşey olup olmadıgını ögrenmek istiyorumda en kısa zamanda nasıl tedavi olabilirim yada ne kadar ciddi bir hastalıktır şimdiden teşekkürler.
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
7 Ağustos 2010       Mesaj #24
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

merhaba ben 26 gün boyunca sürekli mide bulantısı vardı hastahaneye gittigimde bana kanımda mikrop oldugunu söyledi tedirgin oldum çok kötü birşey olup olmadıgını ögrenmek istiyorumda en kısa zamanda nasıl tedavi olabilirim yada ne kadar ciddi bir hastalıktır şimdiden teşekkürler.

Kanda mikrop bulunması vücudunuzda bir enfeksiyonun varlığına işaret eder. Mutlaka bir sağlık kuruluşundan bilgi ve tedavi almalısınız.
Burada verdiğimiz bilgiler doktor ya da uzman önerisi değildir. Geçmiş olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Ağustos 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar oğlum 2 yaşında ve 15 gün önce tatilde ateşlendi doktora götürdüm boğaz enfeksiyonu denildi 2 gün anti biyotik kullandık kontrole götürdüm ve ateşi çikmaya devam ediyordu. 2 tane daha iyne antibiyotik verildi.yine geçmedi. 7 gün hastanede damaryolundan antibiyotik tedavisi gördü. ilk olarak menenjitten şüphelendik amahastanede belirtilerinin olmadığı söylendi şimdi çok korkuyoruz bize yardımcı olurmusunuz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaba lar doktor annemin kanında mikrop olduğunu söyledi bu nedir tehlikesi varmı
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
16 Ekim 2010       Mesaj #27
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

merhaba lar doktor annemin kanında mikrop olduğunu söyledi bu nedir tehlikesi varmı

Kanda mikrop bulunması vücudunuzda bir enfeksiyonun varlığına işaret eder. Mutlaka bir sağlık kuruluşundan bilgi ve tedavi almalısınız. Enfeksiyon tedavi edilir, merak etmeyin ama ihmal de etmeyin.
Burada verdiğimiz bilgiler doktor ya da uzman önerisi değildir. Geçmiş olsun.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benim kanımda mikrop var ve ankarada kanımı temizleyecekler kanın temizlenmesi büyük sorunlar açabilirmi
Daisy-BT - avatarı
Daisy-BT
Ziyaretçi
22 Ekim 2010       Mesaj #29
Daisy-BT - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

benim kanımda mikrop var ve ankarada kanımı temizleyecekler kanın temizlenmesi büyük sorunlar açabilirmi

Geçmiş olsun, kanda mikrop bulunması vücudunuzda bir enfeksiyonun varlığına işaret eder. Mutlaka bir sağlık kuruluşundan bilgi ve tedavi almalısınız. Enfeksiyon tedavi edilir, merak etmeyin ama ihmal de etmeyin.

Ne tür bir tedavi olacağını bilmiyoruz ama uzmanlar aracılığıyla yapılan tedavilerde başarı oranı çok yüksektir, endişelenmeyin.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2010       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
beni kızım 10 yaşında kanda mikrop vardediler antibiyotik verdiler bişe olmaz dediler 1aysonra tekrar tahli yaparız dediler