Arama

Kanda mikrop bulunması ne demektir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 27 Mart 2015 Gösterim: 127.895 Cevap: 47
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2012       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
merhaaba benim abimde akdeniz ateşi var 15 gün hastanade yatı zatüre teşisi koydular
aşimdi kanda ma çıkalı 2 günoldu vucutu sivilce şeklinde yaralar çıktı ve tamamen vucudu şişti şimdi kanda mikropçıktı akdeniz ateşi tetiklemiş olabilirmi .
Sponsorlu Bağlantılar
güll - avatarı
güll
Ziyaretçi
29 Temmuz 2012       Mesaj #42
güll - avatarı
Ziyaretçi
merhaba ben gül nısanlıyım bı ay sonra evlenicem nikah işlemleri için kan taklılı yaptırdık mnısanlımla benım kı temız cıktı nısanlımın kınde pırtılasma oldu tekrar aldılar 2 gun gectı gıttık kanda mıkrop var ankara ya gıttı bır ay sonra gelıcek demısler benıde odaya almadılar cok merak edıyorum acaba ne olabılır kı bı ay sonraya aldılar ne sorun olabılırım kafayı yıyıcem dusunmekten bana olumlu cevap verebılırmısınız sımdıden tesekkur ederımmmm...
Sponsorlu Bağlantılar
kaderler55 - avatarı
kaderler55
Ziyaretçi
12 Ekim 2012       Mesaj #43
kaderler55 - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kanda enfeksiyon neden olur ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

kanımda 14.70 enfeksiyon çıktı neden oluştuğunu öğrenmek istiyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2013       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kanın 95 değeri çıkması ve kanda mikrop bulunmasının sebepleri nedir?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Kasım 2013       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öncelikle iyi çalışmalar diliyorum.yaklaşik ikigün önce zaturre teşhisi konuldu.yapılan kan tahlillerinde crp değerim 95 çıktı.doktorum belki zaturreden yukselmiştir dedi.ama ben tedirginim.hangi doktora çıkıp bilgi almam lazım.yardımcı olursanız çok sevinirim.ve bu arada sedimantasyonumda yuksek çıktı o da 1 saat te 63 yazıyor.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Ocak 2014       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
mrb doktur bey ben 6 aylık hamileyim geçen yıl kanımda mikrop çıktı hiç tedavi falan olmadım yani önemsemdim ama şimdi hamileyim ve korkuyorum bebeğime zararı olurmu ve bunun belirtileri nelerdir geçmediyse beni bilgilendirrseniz sevinirim teşkkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Kasım 2014       Mesaj #47
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
S.A kız arkadaşım astım branşit hastanede yattı ve bırden burnu kanadı kınında mıkrop tespt etmışler o mırop netür bı hastalın beleırtısıdr ama şuanda ewde hersabah iğne yapılıyo ?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Mart 2015       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Mrb benim kanımda yüksek düzeyde mikrop ve enfeksiyon çıktı tekrar kan istedı tekrar çıktı mkrıp enfeksiyon ilaç verdi kullandım 17 gün sonuç temizdi 1 ay sonra gne gel dedi gitmedim 6 ay oldu tekrar gitmm gerekmi