Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Çürük raporu alan kişi günlük hayatta ne gibi zorluklarla kaşılaşır?

Bu konu Soru-Cevap forumunda dolunay tarafından 7 Ocak 2009 (08:31) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
33559 kez görüntülenmiş, 18 cevap yazılmış ve son mesaj 2 Mart 2014 (11:16) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ocak 2009, 08:31

#1 (link)
dolunay
Ziyaretçi
dolunay - avatarı
çürük raporu alan kişler günlük hayatlarında ne gibi engellerle karşılaşıyor ehliyetleri falan alınır diyor dogrumu
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Ocak 2009, 14:13

#2 (link)
Blue Blood
Ziyaretçi
Blue Blood - avatarı
Ehliyetini alacaklarını sanmam ama çürük raporu olan adama kolay kolay kız vermezler
Rapor Et
Eski 7 Ocak 2009, 14:26

#3 (link)
taniquetil
Ziyaretçi
taniquetil - avatarı
Askerlikten men edilme durumunu biliyorum bir de bilimum araştırma, soruşturma gibi durumlarda yani mahkemelerde, pasaport alırken, devlete memur olacaksanız falan engel olur buna. Hele hele bir de psikiyatriden alınmışsa rapor daha da kötü.
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 13:56

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
BEN ÇÜRÜK ALMAK İSTİYORUM AMA SAĞLIĞIM YERİNDE KAFAYA TAKTIM NASIL ALABİLİRİM BU ÇÜRÜK RAPORONU BANA YARDIM EDİN YOKSA FİRAR EDECEM
Rapor Et
Eski 21 Aralık 2009, 14:06

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benım esımde astım hastası 1 ay hava degişimi aldı simdi tekrar muane olacak acaba çürük alabılırmı bılen varsa yazsın ne olur sımdıden saolun
Rapor Et
Eski 13 Şubat 2010, 14:50

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar denizciyim düz tabanım ve belimde skolyoz var düz taban olmam denizci olmama engel teşkil etmiyor. skloyozum dan dolayı gemi adamları sağlık merkezinden aldığım rapor çerçevesinde denizciliğime engel teşkil etmiyor. çürük raporu alma ihtimalim var çürük alırsam denizciik ehliyetim düşer mi?
Rapor Et
Eski 16 Mart 2010, 23:54

ÇÜRÜK RAPORLARI YENİDEN İNCELENSİN YARIDAN ÇOK DAHA FAZLASI SAĞLAM

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim çürük aldığını duyduğum sayısız ,yetkililer nasıl duymaz.
1989 yılından beri çok gence rastladım, askerliğini sorunca
enayimiyiz ,yemledik ve rapor aldık diyorlardı.
adım gibi eminim

ÇÜRÜK RAPORLARI YENİDEN İNCELENSİN YARIDAN ÇOK DAHA FAZLASI SAĞLAM ÇIKAR..

.subayları koruma adına bunun da üstüne kimse gitmez
Rapor Et
Eski 29 Nisan 2010, 12:43

cürük

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Beyler.. sımdı Benım ayaqımda platin war.. şişik durumda yürüyemiyorum.. sovukta durunca morarıyor: şişiyor... 3 tnae citawata var ıcınde elini vurduqunda beli ediyor... sizce cürük ala bilirmiyimm
Rapor Et
Eski 12 Ekim 2010, 12:06

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mrhaba arkadaslar ben karabukde askerdım fakat 19.gnumde benımle beraber 15 ksııyı ankraya sevk ettıler 10 kısıye gözden dolayı askerlık yapamaz raporu verdıler amelıyat olanagımız vardı fakat yemın etmedıgımızden dolayı yapmadılar şuan ise iş arıyorum acaba curuk raporu alanlar özürlü olarakmı sayılıyor
Rapor Et
Eski 13 Ekim 2010, 15:59

cvp beklıorum

#10 (link)
dogan3535
Ziyaretçi
dogan3535 - avatarı
arkadaşlar şuan askerim benm kolumda 40 derece dirsekten geriye doğru donme war. doktorlar çürük dio ama kesın bişy yok sizce ne olur 2 gun içinde bellı olcak ben pek almak stemıorum ama çokta zorluor kolumda güz yok silah kaldıramıorum agrı çok fazla ilerde karsıma çıkıcak zorluklardan dolayı çekınıorm napabılırım ilerde fazla zorluk çıkarırmı almalımıyım çok kararsız kaldım lütfen yardım edin bi çözum yolu gösterin bana... (05392902441)
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.188 saniyede (70.09% PHP - 29.91% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 00:44
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi