Cevap Yaz Önceki Konu Sonraki Konu

Çürük raporu alan kişi günlük hayatta ne gibi zorluklarla kaşılaşır?

Gösterim: 44303 | Cevap: 23
  • askerde curuk almanin zararlari
  • curuk raporu aldiktan sonra
  • curuk raporunun zararlari
dolunay
Cevaplanmamış   |    7 Ocak 2009 08:31   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
çürük raporu alan kişler günlük hayatlarında ne gibi engellerle karşılaşıyor ehliyetleri falan alınır diyor dogrumu
Blue Blood
7 Ocak 2009 14:13   |   Mesaj #2   |   
Ziyaretçi
Ehliyetini alacaklarını sanmam ama çürük raporu olan adama kolay kolay kız vermezler
MesirKentli bu mesajı beğendi.
taniquetil
7 Ocak 2009 14:26   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
Askerlikten men edilme durumunu biliyorum bir de bilimum araştırma, soruşturma gibi durumlarda yani mahkemelerde, pasaport alırken, devlete memur olacaksanız falan engel olur buna. Hele hele bir de psikiyatriden alınmışsa rapor daha da kötü.
MesirKentli bu mesajı beğendi.
Misafir
8 Eylül 2009 13:56   |   Mesaj #4   |   
Ziyaretçi
BEN ÇÜRÜK ALMAK İSTİYORUM AMA SAĞLIĞIM YERİNDE KAFAYA TAKTIM NASIL ALABİLİRİM BU ÇÜRÜK RAPORONU BANA YARDIM EDİN YOKSA FİRAR EDECEM
Misafir
21 Aralık 2009 14:06   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
benım esımde astım hastası 1 ay hava degişimi aldı simdi tekrar muane olacak acaba çürük alabılırmı bılen varsa yazsın ne olur sımdıden saolun
Misafir
13 Şubat 2010 14:50   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar denizciyim düz tabanım ve belimde skolyoz var düz taban olmam denizci olmama engel teşkil etmiyor. skloyozum dan dolayı gemi adamları sağlık merkezinden aldığım rapor çerçevesinde denizciliğime engel teşkil etmiyor. çürük raporu alma ihtimalim var çürük alırsam denizciik ehliyetim düşer mi?
Misafir
16 Mart 2010 23:54   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
benim çürük aldığını duyduğum sayısız ,yetkililer nasıl duymaz.
1989 yılından beri çok gence rastladım, askerliğini sorunca
enayimiyiz ,yemledik ve rapor aldık diyorlardı.
adım gibi eminim

ÇÜRÜK RAPORLARI YENİDEN İNCELENSİN YARIDAN ÇOK DAHA FAZLASI SAĞLAM ÇIKAR..

.subayları koruma adına bunun da üstüne kimse gitmez
Misafir
29 Nisan 2010 12:43   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
Beyler.. sımdı Benım ayaqımda platin war.. şişik durumda yürüyemiyorum.. sovukta durunca morarıyor: şişiyor... 3 tnae citawata var ıcınde elini vurduqunda beli ediyor... sizce cürük ala bilirmiyimm
Misafir
12 Ekim 2010 12:06   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
mrhaba arkadaslar ben karabukde askerdım fakat 19.gnumde benımle beraber 15 ksııyı ankraya sevk ettıler 10 kısıye gözden dolayı askerlık yapamaz raporu verdıler amelıyat olanagımız vardı fakat yemın etmedıgımızden dolayı yapmadılar şuan ise iş arıyorum acaba curuk raporu alanlar özürlü olarakmı sayılıyor
dogan3535
13 Ekim 2010 15:59   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
arkadaşlar şuan askerim benm kolumda 40 derece dirsekten geriye doğru donme war. doktorlar çürük dio ama kesın bişy yok sizce ne olur 2 gun içinde bellı olcak ben pek almak stemıorum ama çokta zorluor kolumda güz yok silah kaldıramıorum agrı çok fazla ilerde karsıma çıkıcak zorluklardan dolayı çekınıorm napabılırım ilerde fazla zorluk çıkarırmı almalımıyım çok kararsız kaldım lütfen yardım edin bi çözum yolu gösterin bana... (05392902441)
Cevap Yaz
Hızlı Cevap
İsim:

Çürük raporu alan kişi günlük hayatta ne gibi zorluklarla kaşılaşır? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 37
Son Mesaj: 30 Mart 2015 17:10
Dalak sorunum için çürük raporu verilir mi?
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 13
Son Mesaj: 27 Mart 2014 01:08
Şizofren hastasına çürük raporu verilir mi?
Gönderen: samula27 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 0
Son Mesaj: 4 Mart 2012 17:46
Cevap: 0
Son Mesaj: 8 Kasım 2010 19:46
Astım rahatsızlığına çürük raporu verilir mi?
Gönderen: nizar Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 14 Haziran 2009 18:23
Sayfa 0.280 saniyede 11 sorgu ile oluşturuldu