PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Çürük raporu alan kişi günlük hayatta ne gibi zorluklarla kaşılaşır?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
dolunay08:31, 7 Ocak 2009 
çürük raporu alan kişler günlük hayatlarında ne gibi engellerle karşılaşıyor ehliyetleri falan alınır diyor dogrumu
Benzer Konular:
Etiketler:
  • askerde curuk almanin zararlari
  • curuk raporu aldiktan sonra
  • curuk raporunun zararlari
Cevap
Blue Blood14:13, 7 Ocak 2009 
Ehliyetini alacaklarını sanmam ama çürük raporu olan adama kolay kolay kız vermezler
Cevap
taniquetil14:26, 7 Ocak 2009 
Askerlikten men edilme durumunu biliyorum bir de bilimum araştırma, soruşturma gibi durumlarda yani mahkemelerde, pasaport alırken, devlete memur olacaksanız falan engel olur buna. Hele hele bir de psikiyatriden alınmışsa rapor daha da kötü.
Cevap
Misafir13:56, 8 Eylül 2009 
BEN ÇÜRÜK ALMAK İSTİYORUM AMA SAĞLIĞIM YERİNDE KAFAYA TAKTIM NASIL ALABİLİRİM BU ÇÜRÜK RAPORONU BANA YARDIM EDİN YOKSA FİRAR EDECEM
Cevap
Misafir14:06, 21 Aralık 2009 
benım esımde astım hastası 1 ay hava degişimi aldı simdi tekrar muane olacak acaba çürük alabılırmı bılen varsa yazsın ne olur sımdıden saolun
Cevap
Misafir14:50, 13 Şubat 2010 
arkadaşlar denizciyim düz tabanım ve belimde skolyoz var düz taban olmam denizci olmama engel teşkil etmiyor. skloyozum dan dolayı gemi adamları sağlık merkezinden aldığım rapor çerçevesinde denizciliğime engel teşkil etmiyor. çürük raporu alma ihtimalim var çürük alırsam denizciik ehliyetim düşer mi?
Cevap
Misafir23:54, 16 Mart 2010 
benim çürük aldığını duyduğum sayısız ,yetkililer nasıl duymaz.
1989 yılından beri çok gence rastladım, askerliğini sorunca
enayimiyiz ,yemledik ve rapor aldık diyorlardı.
adım gibi eminim

ÇÜRÜK RAPORLARI YENİDEN İNCELENSİN YARIDAN ÇOK DAHA FAZLASI SAĞLAM ÇIKAR..

.subayları koruma adına bunun da üstüne kimse gitmez
Cevap
Misafir12:43, 29 Nisan 2010 
Beyler.. sımdı Benım ayaqımda platin war.. şişik durumda yürüyemiyorum.. sovukta durunca morarıyor: şişiyor... 3 tnae citawata var ıcınde elini vurduqunda beli ediyor... sizce cürük ala bilirmiyimm
Cevap
Misafir12:06, 12 Ekim 2010 
mrhaba arkadaslar ben karabukde askerdım fakat 19.gnumde benımle beraber 15 ksııyı ankraya sevk ettıler 10 kısıye gözden dolayı askerlık yapamaz raporu verdıler amelıyat olanagımız vardı fakat yemın etmedıgımızden dolayı yapmadılar şuan ise iş arıyorum acaba curuk raporu alanlar özürlü olarakmı sayılıyor
Cevap
dogan353515:59, 13 Ekim 2010 
arkadaşlar şuan askerim benm kolumda 40 derece dirsekten geriye doğru donme war. doktorlar çürük dio ama kesın bişy yok sizce ne olur 2 gun içinde bellı olcak ben pek almak stemıorum ama çokta zorluor kolumda güz yok silah kaldıramıorum agrı çok fazla ilerde karsıma çıkıcak zorluklardan dolayı çekınıorm napabılırım ilerde fazla zorluk çıkarırmı almalımıyım çok kararsız kaldım lütfen yardım edin bi çözum yolu gösterin bana... (05392902441)
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama