Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör Önceki Konu Sonraki Konu

Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir?

• bayan asker nasil olunur
  • bayanlar askeri liseye gidebilir mi
  • kizlar askere gidebilir mi
Misafir
11 Şubat 2011 01:03   |   Mesaj #41   |   
Ziyaretçi
TMM ANLADIK KIZLAR ASKERİ LİSEYE GİDEMİYO!!!!
BİRİSİ ŞU ÜNİVERSİTENİN ŞARTLARINI SÖYLEYEBİLİR Mİ
Misafir
19 Mart 2011 18:58   |   Mesaj #42   |   
Ziyaretçi
TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM 20 YAŞINA YENİ GİRDİM HARP AKADEMİSİNE GİREBİLİRMİYİM
Misafir
23 Mart 2011 14:59   |   Mesaj #43   |   
Ziyaretçi
ben açık lise çocuk gelişimi bölümünü okuyorum.20 yaşındayım lise 3. cü sınıftayım seneye son çocuk gelişimini bitirip kpss den kaç puan almalıyım ki askeri harp okulunda bölümümle ilgili çalışabileyim beni bu konuda aydınlatırmısınız
1717
3 Nisan 2011 14:03   |   Mesaj #44   |   
Ziyaretçi
ben lise 3.sınıf öğrencisiyim hayalim astsubay olmak byum 1.58 ama ideal boy 1.64 sınavlara katılmak istiyorum. bilmiyorum belki o zamana kadar boyum belki uzar. gerçekten askeri sınavlara katılmak çok istiyorum. inşallah hayallerim gerçek olur.
Misafir
11 Mayıs 2011 16:15   |   Mesaj #45   |   
Ziyaretçi
bende askeriye yi büyük bir sabırsızlıkla bekleyen biriyim . kızlar askere alınsınm önerisi güzel bir öneri fakat olumsuz yönleride var; bayanlar erkeklerin sağladığı ciddiyeti sağlayamazlar.eğer kızları askere alırlarsa düzenin bozulma riskini göze almalıdırlar...
Misafir
12 Haziran 2011 12:52   |   Mesaj #46   |   
Ziyaretçi
merhaba ben lise 3. sınıf öğrencisiyim çpl eşit ağırlık bölümü okuyorum ve teğmen veya cinayet masası dedektifi olmayı çok istiyorum.size sormak istediğim ben önce 4 yıllık üniversite kazandıktan sonra polis omayı düşünüyorum daha sonra teğmen olmak istiyorum ve duyduğuma göre 4 yıllık üniversite okudukton sonra polis olanın yükselme olasılığı daha fazlaymış ve daha kolaymış benim bu düşüncemde önüme engel olabilecek olan bi unsur bişey varmı yani teğmen veya dedektif olamama gibi bi durumum varmı ve eğer üniversitede okumam sorun olursa hangi üniversiteyi kazanmam lazım ve eşit ağırlık olmam bi sorun olurmu cevabını alırsm çok sevinirim şimdiden çok teşekkr edrim
Misafir
21 Haziran 2011 18:06   |   Mesaj #47   |   
Ziyaretçi
ya askeri ünilere girmenin şartlarıda erkek olmak sartıyla yazıyo szde kızların girebilecegini söylüyosunz bn 10 . sınıfa gdyorm ve bu konuda bilgilenmk istyorm
Misafir
27 Haziran 2011 14:46   |   Mesaj #48   |   
Ziyaretçi
ben t/m böümünde okuyorum asker olabilirmiyim
Misafir
15 Temmuz 2011 10:47   |   Mesaj #49   |   
Ziyaretçi
evet gidebilirsin ama yüksek puanalıp mülakatları gecmelisn
Misafir
22 Temmuz 2011 21:26   |   Mesaj #50   |   
Ziyaretçi
ya bnde askeri liseye gtmek istyorum bnde babama sordum bnmde babam asker grilebiliomşş bn cok istyrm asker olmayı
Cevap Yaz En İyi Cevabı Gör
Hızlı Cevap
İsim:

Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir? Konusuna Benzer Konular

Cevap: 274
Son Mesaj: 18 Nisan 2015 15:16
Cevap: 28
Son Mesaj: 25 Haziran 2014 15:11
Namazın şartları nelerdir?
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 13 Ocak 2014 19:35
İslamın şartları nelerdir?
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 2
Son Mesaj: 15 Kasım 2013 20:19