Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Forumda Ara

Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 16 Ocak 2009 (10:14) tarihinde açılmıştır.
29505 kez görüntülenmiş, 71 cevap yazılmış ve son mesaj 13 Eylül 2014 (16:16) tarihinde gönderilmiştir.
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Eski 11 Şubat 2011, 01:03

#41 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Sponsorlu Bağlantılar Sponsorlu Bağlantılar
TMM ANLADIK KIZLAR ASKERİ LİSEYE GİDEMİYO!!!!
BİRİSİ ŞU ÜNİVERSİTENİN ŞARTLARINI SÖYLEYEBİLİR Mİ
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Eski 19 Mart 2011, 18:58

#42 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
TİCARET MESLEK LİSESİ MEZUNUYUM 20 YAŞINA YENİ GİRDİM HARP AKADEMİSİNE GİREBİLİRMİYİM
Rapor Et
Eski 23 Mart 2011, 14:59

#43 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben açık lise çocuk gelişimi bölümünü okuyorum.20 yaşındayım lise 3. cü sınıftayım seneye son çocuk gelişimini bitirip kpss den kaç puan almalıyım ki askeri harp okulunda bölümümle ilgili çalışabileyim beni bu konuda aydınlatırmısınız
Rapor Et
Eski 3 Nisan 2011, 14:03

yardımcı olurmusunuz

#44 (link)
1717
Ziyaretçi
1717 - avatarı
ben lise 3.sınıf öğrencisiyim hayalim astsubay olmak byum 1.58 ama ideal boy 1.64 sınavlara katılmak istiyorum. bilmiyorum belki o zamana kadar boyum belki uzar. gerçekten askeri sınavlara katılmak çok istiyorum. inşallah hayallerim gerçek olur.
Rapor Et
Eski 11 Mayıs 2011, 16:15

#45 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende askeriye yi büyük bir sabırsızlıkla bekleyen biriyim . kızlar askere alınsınm önerisi güzel bir öneri fakat olumsuz yönleride var; bayanlar erkeklerin sağladığı ciddiyeti sağlayamazlar.eğer kızları askere alırlarsa düzenin bozulma riskini göze almalıdırlar...
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 12:52

#46 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba ben lise 3. sınıf öğrencisiyim çpl eşit ağırlık bölümü okuyorum ve teğmen veya cinayet masası dedektifi olmayı çok istiyorum.size sormak istediğim ben önce 4 yıllık üniversite kazandıktan sonra polis omayı düşünüyorum daha sonra teğmen olmak istiyorum ve duyduğuma göre 4 yıllık üniversite okudukton sonra polis olanın yükselme olasılığı daha fazlaymış ve daha kolaymış benim bu düşüncemde önüme engel olabilecek olan bi unsur bişey varmı yani teğmen veya dedektif olamama gibi bi durumum varmı ve eğer üniversitede okumam sorun olursa hangi üniversiteyi kazanmam lazım ve eşit ağırlık olmam bi sorun olurmu cevabını alırsm çok sevinirim şimdiden çok teşekkr edrim
Rapor Et
Eski 21 Haziran 2011, 18:06

#47 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya askeri ünilere girmenin şartlarıda erkek olmak sartıyla yazıyo szde kızların girebilecegini söylüyosunz bn 10 . sınıfa gdyorm ve bu konuda bilgilenmk istyorm
Rapor Et
Eski 27 Haziran 2011, 14:46

#48 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben t/m böümünde okuyorum asker olabilirmiyim
Rapor Et
Eski 15 Temmuz 2011, 10:47

#49 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
evet gidebilirsin ama yüksek puanalıp mülakatları gecmelisn
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2011, 21:26

asker olmak istyrm

#50 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya bnde askeri liseye gtmek istyorum bnde babama sordum bnmde babam asker grilebiliomşş bn cok istyrm asker olmayı
Sponsorlu Bağlantılar
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bayanlar askeri akademilere gidebilirler mi? Şartları nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 255
Son Mesaj: 16 Aralık 2014 19:49
Gönderen: yardimmm Forum: Soru-Cevap
Cevap: 28
Son Mesaj: 25 Haziran 2014 15:11
Cevap: 4
Son Mesaj: 13 Ocak 2014 19:35
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 2
Son Mesaj: 15 Kasım 2013 20:19
Cevap: 1
Son Mesaj: 23 Kasım 2009 11:18
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (72.96% PHP - 27.04% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +2 - Saat: 18:33
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi