Arama

Mavi ekran hatası neden olur, nasıl çözümlenir? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 4 Aralık 2015 Gösterim: 102.875 Cevap: 100
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #41
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımın durup dururken gücü kesiliyor... ve yeniden açılıyor kapanırken mavi bir ekran çıkıyor.. neden kaynaklanır acaba yardım eder misiniz?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Ağustos 2011       Mesaj #42
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ekran Kartımın Sürücüsünü güncellemek istiyorum ama yükleyip bilgisayarı yeniden başlattığımda mavi ekran çıkıyor sebebi nedir? yardımcı olursanız sevinirim , şimdiden teşekkürler.
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Ağustos 2011       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar benim pc elimden düştü ve pc kapandı çıldığıda yazılar gelio be açılmıyo. format atmay klktığımda da mavi ekran gelio stop: 0x0000007f ne yapmam lazı garantisi var grantiye mi göndersem.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ağustos 2011       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim bilgisayar Windows Seven... benim bilgisarada boş boş dururken yada oyun oynarken mavi bir ekran çıkıyor bilgisayara reset atıyorum hala mavi ekran çıkıyor Allah aşkına yardım edin
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Ağustos 2011       Mesaj #45
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim de ısınınca laptop HP marka.Isınınca fanın sesi 5 dk yüksek durunca mavi ekran geliyo reset atıyo.Ama ısınmayınca veya bi oyunda donmayınca bir şey olmuyor.Ben de laptopun altına defter koydum eğimli duruyo hava alıyo. Msn Grin .
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Ağustos 2011       Mesaj #46
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bak kardeşim BİLGİSAYARIMA sağ tıkla özellikler de otomotik güncelleştirmeler de açık önerilir yazısına gel bilgisayrını güncelleştir
hp 45 - avatarı
hp 45
Ziyaretçi
17 Eylül 2011       Mesaj #47
hp 45 - avatarı
Ziyaretçi
program kırsanız mutis oMsn Happylurmsn happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Ekim 2011       Mesaj #48
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
pc kullanırken oluşan bir hata karşısında mavi 1 hata ekrani çıktığında pc de ne tur 1 hata oluşmuştur bu hatanın nedeni nedir?
cancem32 - avatarı
cancem32
Ziyaretçi
15 Ekim 2011       Mesaj #49
cancem32 - avatarı
Ziyaretçi
Beyler benim pc nin markası HP oyun oynayınca 1 saat sonra mavi ekran gelio ve bana bi dosya ismi verio dosyanın adı:igxpdx32.dll den kaynaklandığını söylüyor......LüTFeN yArdIM EdErMiSiNiZ???Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ekim 2011       Mesaj #50
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

pc kullanırken oluşan bir hata karşısında mavi 1 hata ekrani çıktığında pc de ne tur 1 hata oluşmuştur bu hatanın nedeni nedir?

Benim laptop Acer.Bende wolfteame girdi dükkana girdim ver birden takıldı.Mavi ekran çıktı.Birden reset attı.Sonra ne tür çalıştırıcağımı sordu güvenli mod dedim.Windows dosyaları falan çıktı sonra açtı ama bir daha olursa napabilirim