Arama

PC'den virüs nasıl temizlenir? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 11 Eylül 2012 Gösterim: 30.745 Cevap: 32
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Nisan 2010       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

kaspersky virus nasil silinir

slm nasıl ouyor bu iş
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Nisan 2010       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bilgisayarımda virüs var bi türlü atamıyorum.Görev yöneticisini kitliyor.Regedit kitliyor.Virüs girdikten sonra kurdugum programları açamıyorum.Ctrl+f11 format atamıyorum.Mesela virüs tarayıcı yükledim açtıktan 2-3 sn içinde kapanıyor.Arkadaşlar lütfen yardım edin :/
Sponsorlu Bağlantılar
Richi Rich - avatarı
Richi Rich
Ziyaretçi
20 Nisan 2010       Mesaj #23
Richi Rich - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarımda virüs var pc açılmıyor....he pardon açma düğmesine basmamışım, canavar gibi makina, 4 çekirdek... Msn Wink
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar merhaba.

Bendeki pc de xp sp3 kuruluydu antivirüsde kullanıyordum.Sonra virüs girdi antivirüs açılmaz oldu.Onarayım diye antivirüsü baştan kurdum explorer.exe taskmgr.exe cogunda virüs buldu karantinaya aldı.

explorer.exe çalışmadığından hiç bir şey yapamıyorum.taskmgr.exe ninde olmaması elimi kolumu tamamen bağladı.Komut istemiyle güvenli modda açıp dosyalarımı D: ye yedekledim.Ama bu seferde boot sorunuyla karşılaşıyorum.Xp cd sini takıyorum boot olmuyor.Bioslardan ayarlarda yapılı.Boot menudende denedim yine olmadı.Usb den boot edeyim dedim xp cd sindeki dosyaları usb diske attım bioslardan ayarını yaptım yine aynı boot olmadı.Şimdi bilgisayar hiçbirşekilde açılmıyor ne güvenli mod ne normal mod.Bootda olmuyor format atayım.Zaten şu an net cafeden yazıyorum.

Harddiskini çıkarıp başka bilgisayara takıp biçimle demeyin.Çünkü hdd'm yeni model kablosuda değişik bir kablo çevremdeki bilgisayarlara olmuyor yeni model anakarta bağlamam lazım.

Cd'm sağlam 4 ayrı cd de denedim.Olmaynca linux bile kurmaya kalktım ama oda nafile boot olmadı.

Boot olma evresine geliyor cdrom cd yi okumaya başlıyor.Normal olarak o evrede cd den onyukleme icin bir tusa basin demesi gerekiyor.Ama o yazı yerine boot olmadan geçiyor.İşletim sistemi açılıyor(!)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2010       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
slm bilgisayarımda truva atı var ama silemiyorum.kaspersky kullanıyorum ama sılemıo karantınaya allıyo nasıl sılebılırım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Ekim 2010       Mesaj #26
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bilgisayarında virüs olan arkadaşlara önereceğim combofix dir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Ocak 2011       Mesaj #27
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
combofix yada format
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Şubat 2011       Mesaj #28
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Benim Pc me virüs girmis virüs programı indiriyorum kurulmuyor görev yöneticisi baslamıyor hardisk biçimlendirilmiyor bilgisi olan var mı bu konuda..
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ağustos 2011       Mesaj #29
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
selam benim pc me dün virüslü bir dosya indirdim winrar halindeydi bu dosya bir metin2 pwp dosyasıydı winrardan çıkardım ama virüslü uyarısını alınca hemen sildim ama gene aynı siteden başka bir pack indirdim haliyle oda virüslüydü bu sefer winrardan cıkarmadım ama anti virüs programına dosyayı temizle komutu verdiğimde temizlenemedi dedi. bende dosyayı hemen silip tam virüs taraması yaptım ve sistem geri yükleme yaptım ve sonrasında raporlara baktığımda win32.sality.a ve win32.menul.hb virüsleri temizlendi yazıyordu pc de belirti yok taramadada sonuç çıkmıyo acaba pc m temizlenmişmidir ne olur sorumu yanıtlayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
6 Ocak 2012       Mesaj #30
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sa ben torrent oyun indirdim pes 2011 downlads gıtı orda vırus war dıyo sıl dıorum sılmıyo yıne orda duruyo wınrarda