Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnternetten video neden izleyemiyorum?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Siyah Cin tarafından 7 Şubat 2009 (18:57) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
23226 kez görüntülenmiş, 23 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Haziran 2011 (19:49) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 1.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Şubat 2009, 18:57

#1 (link)
Siyah Cin
Ziyaretçi
Siyah Cin - avatarı
arkadaşlar internetten video izlicem videonun windows media playerde acılması gerekiyor ama windows media player bu hatayı verior videoyu acınca normal video acıo ama url video acmıyor
Belirtilen protokol desteklenmediğinden Windows Media Player dosyayı yürütemiyor. URL Aç iletişim kutusuna bir URL yazdıysanız, farklı bir aktarım protokolü (örneğin, "http:" veya "rtsp:") kullanmayı deneyin
bu hatayı alıyorum ne yapmalıyım
En iyi cevap DreT45 tarafından gönderildi

internette birsürü video programı var açtığın sitelerdeki program pcinde yüklü değildir büyük ihtimalle ondandır
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Şubat 2009, 20:59

#2 (link)
uchiha itachi
Ziyaretçi
uchiha itachi - avatarı
sanırım online tv izlemek istiyorsunuz. ama ne hatası aldıgınızı bir ekran goruntusu olarak verebilirseniz yada hata kodu hakkında bilgilendirebilirseniz daha iyi yardım edebilirim.

birde media player uzaktan göstereceği videoların hepsinde her türlü protokolü desteklemez.

örneğin

TRT INT : mms://212.175.166.3/TRTINT
ATV : mms://213.194.117.6/atv
STV : mms://usa.stv.com.tr/live
SHOW TV : mms://195.175.9.14/TV-showTv

gibi adresleri açabilirsiniz.
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2009, 23:01

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
video izleyemiyorum
Alıntı:
video izleyemiyorum ne yapmaliyim
Rapor Et
Eski 28 Aralık 2009, 00:03

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynı sorun benim başımada geldi daha önce format attıysanız hoparlorün programı silinmiştir .bu nedenle media player hata verir. ben bilgisayarcıya götürüp yüklettim ama hoparlorden ses geliyorsa söylediklerimi dikkate alma çünkü benimkinden ses gelmiodu
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 03:22

flas player yukleyemıyorum

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun
Rapor Et
Eski 1 Şubat 2010, 03:36

#6 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Slm arkadaslar flash playerı yukluyorum ama yınede vıdeo ızleyemıyorum tum sıtelerı arastırdım ama yınede yapamadım. İnt üzerınden hıc vıdeo ızleyemıyorm flash player,adobe shockwawe,adobe reader,mozilla,firefox hepsini denedım ama yınde olmuyo lutfen yardımcı olun
Video İzleyemediğin Siteleri Ekran Görüntüsü Koyar mısın ?

Rapor Et
Eski 28 Şubat 2010, 18:30

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo napabilirim liütfen yardım
Rapor Et
Eski 1 Mart 2010, 00:30

#8 (link)
Özel Üye-VIP
KaNKaWaReZ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

yaaaa benimde videolarım acılmıyo hepsi degil ama bir çoğu acılmıyor film izlemek istiyorum net üzerinden ama olmuyo video kusu beyaz gösteriyo ve sol üst köşesinde küçük bi kutu vr içinde yeşil sarı mavi gbi bişiler vr çok küçük bir kutu . bi çok sitede hep böyle oluyo hiç bişi izleyemiyorum hatta sitelerdeki reklemlar bile bu şekilde görünüyo napabilirim liütfen yardım
Hepsi Değil Dediğine Göre Video Server'dan Silinmiş Ya Da Sahte Olabilir.
Video Yükleniyormuş Gibi Yaparak Resim Koyanlarda Var.
Resminin Üstüne Sağ Tıklayabiliyorsan Özellikleri Görebilirsen Video Olmadığını Anlarsınız.
Rapor Et
Eski 3 Mart 2010, 21:39

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bilgisayarımda bazı güncelşmyn programlar vr
.NET Framework Assistant 1.0 x86 için .NET Framework 3.5 Service Pack 1 Güncelleştirmesi (KB963707)
.NET 2.0 - 3.5 sürümleri için Microsoft .NET Framework 3.5 Service Pack 1 ve .NET Framework 3.5 Ailesi Güncelleştirmesi (KB951847) x86
Windows 2000, Windows Server 2003 ve Windows XP İçin Microsoft .NET Framework 2.0 Service Pack 2 Güvenlik Güncelleştirmesi (KB974417) gbi gbi ..bu serverlı olan program yüzündenmi izliyemiyorum netten hiçbişiy.güncelleşirse izliyebilicekmiyim ? bide nasıl güncelleştrcem onuda bilmiyorum .bu bilgisayar beni çıldrtıcak en sonunda
Rapor Et
Eski 8 Nisan 2010, 01:03

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ActiveX yükleyin (flash Player)
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.185 saniyede (73.15% PHP - 26.85% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 04:51
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi