Arama

İnternetten video neden izleyemiyorum? - Sayfa 3

En İyi Cevap Var Güncelleme: 8 Şubat 2016 Gösterim: 31.069 Cevap: 24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Şubat 2011       Mesaj #21
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar facebookta videolara tıkladığımda açılırmış gibi yapıyo ama pc donoyo daha sonra bilgisayarınızın güvenliğ için windows durduruldu diye bi ekran çıkıyo yardımcı olabilirmisiniz neden
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
3 Mart 2011       Mesaj #22
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bence facebook alt yapı çalışmaları var ondan ve çok sinir bozucu birşey
Sponsorlu Bağlantılar
The - avatarı
The
Ziyaretçi
6 Mart 2011       Mesaj #23
The - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar, FireFox Chrome Opera gibi tarayıcılarda video ikiye bölünüyor yatay olarak ve yarısı normal yarısı 3D oluyor. iExplorer'da böyle bi sorun yok ama oda çok yavaş bir tarayıcı. Flash Player'ın 9. sürümünü kurdum fakat bazı yerlerde güncelleme sorunlarıyla karşılaşıyorum onun dışında v9 ile video izleyebiliyorum. Yeni sürüm olan 10.2 yi kurunca dediğim gibi video ikiye bölünüyor. Dahada açıklayıcı olsun diye foto koydum;

İnternetten video neden izleyemiyorum?

Sorunu çözebilen varsa sevinirim.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
28 Haziran 2011       Mesaj #24
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya ben Flash Player'i indirdim facede bütün videolar izleniyo ama mesela kore müziklerinin hiç birini acmıyo neden aceba denemek için baska sayfalarıda begendim koreyle ilgililer izlenmiyor ama arkadaslarım da gayet normal izleniyor
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Şubat 2016       Mesaj #25
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
trt1 kanalını buradan http://tamtvizle.com/trt-1-izle.html izlemeye çalışıyorum 2. dakikadan sonra kesintiler oluyor. kesintisiz yayın bilen varmı?