PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > İnternetten bir şey indiremiyorum, ne yapmalıyım?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
evrem9318:01, 5 Haziran 2009 
internetten program resim müzik vb. hiçbir dosya indiremiyorum.internet ayarlaryla ilgilimi?öyle veya değilse ne yapmalıyım?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

arkadaslar windows 7 kullanıyorum fakat internetten hicbir dosya indiremiyorum bılgısayar tam dosyayı kaydet derken kendi kendıne yenıden baslat yapıyor guvenlık duvarını da devre dısı bıraktım antı vırus te yok nedenı nedır bılen anlayn varsa yardım istıyorum!!!!
Cevap
fadedliver18:14, 5 Haziran 2009 
İndirmenize izin mi verilmiyor yoksa farklı bir durumu mu var?
Güvenlik duvarını kapatarak indirmeyi deneyiniz.
Cevap
evrem9312:44, 6 Haziran 2009 
güvenlik duvarını kapattım.ama hala internetten bişey indiremiyorum.indireceğim zaman:''internet explorer bu siteyi bulamadı veya kullanılamıyor.lütfen daha sonra tekrar deneyin'' diyor.başka ne yapabillirim?
Cevap
Blue Blood12:57, 6 Haziran 2009 
Başka bir web tarayıcısı kullan.

Firefox 3.0.2 Türkçe
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...opera-9-a.html
Cevap
evrem9313:04, 6 Haziran 2009 
başka bir web tarayıcısı nasıl kullanacağım?lütfen tarif edebilirmisiniz?
Cevap
Blue Blood13:08, 6 Haziran 2009 
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı: .
Cevap
demakram12:04, 21 Ağustos 2009 
arkadaslar ben internetten hiç bir şey indiremiyorum ınternet download manager 15 gunluk süresi dolmustur diyor bir suru işim var acil yardım edin şimdiden tesekkur

yokmu cevap iiiki acil yazdık yani
Cevap
Rower13:21, 21 Ağustos 2009 
demakram adlı kullanıcıdan alıntı:
arkadaslar ben internetten hiç bir şey indiremiyorum ınternet download manager 15 gunluk süresi dolmustur diyor bir suru işim var acil yardım edin şimdiden tesekkur

yokmu cevap iiiki acil yazdık yani

İnternet Download Manager ücretli bir programdır 15 günlük deneme süresi dolmuş yani şu anda işe yaramaz durumda programı bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar deneyiniz.

Cevap
Misafir13:56, 3 Ekim 2009 
[QUOTE]internetten dosya indiremiyorum ne yapmalıyım BİTÜRLÜ İNMİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Cevap
Misafir22:52, 10 Şubat 2010 
arkadaslar windows 7 kullanıyorum fakat internetten hicbir dosya indiremiyorum bılgısayar tam dosyayı kaydet derken kendi kendıne yenıden baslat yapıyor guvenlık duvarını da devre dısı bıraktım antı vırus te yok nedenı nedır bılen anlayn varsa yardım istıyorum!!!!
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Tüm Soru-Cevap Konuları