Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

İnternetten bir şey indiremiyorum, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda evrem93 tarafından 5 Haziran 2009 (18:01) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
45982 kez görüntülenmiş, 47 cevap yazılmış ve son mesaj 28 Haziran 2014 (18:16) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.22  |  Oy Veren: 9      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 5 Haziran 2009, 18:01

#1 (link)
evrem93
Ziyaretçi
evrem93 - avatarı
internetten program resim müzik vb. hiçbir dosya indiremiyorum.internet ayarlaryla ilgilimi?öyle veya değilse ne yapmalıyım?
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

arkadaslar windows 7 kullanıyorum fakat internetten hicbir dosya indiremiyorum bılgısayar tam dosyayı kaydet derken kendi kendıne yenıden baslat yapıyor guvenlık duvarını da devre dısı bıraktım antı vırus te yok nedenı nedır bılen anlayn varsa yardım istıyorum!!!!
Rapor Et
Reklam
Eski 5 Haziran 2009, 18:14

#2 (link)
fadedliver
Ziyaretçi
fadedliver - avatarı
İndirmenize izin mi verilmiyor yoksa farklı bir durumu mu var?
Güvenlik duvarını kapatarak indirmeyi deneyiniz.
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2009, 12:44

İnternetten hala bişey indiremiyorum.ne yapmalıyım?

#3 (link)
evrem93
Ziyaretçi
evrem93 - avatarı
güvenlik duvarını kapattım.ama hala internetten bişey indiremiyorum.indireceğim zaman:''internet explorer bu siteyi bulamadı veya kullanılamıyor.lütfen daha sonra tekrar deneyin'' diyor.başka ne yapabillirim?
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2009, 12:57

#4 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Başka bir web tarayıcısı kullan.

Firefox 3.0.2 Türkçe
http://www.msxlabs.org/forum/ucretsi...opera-9-a.html
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2009, 13:04

Başka bir web tarayıcısı nasıl kullanacağım?

#5 (link)
evrem93
Ziyaretçi
evrem93 - avatarı
başka bir web tarayıcısı nasıl kullanacağım?lütfen tarif edebilirmisiniz?
Rapor Et
Eski 6 Haziran 2009, 13:08

#6 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
AngelFRANTIX adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle
.
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2009, 12:04

#7 (link)
demakram
Ziyaretçi
demakram - avatarı
arkadaslar ben internetten hiç bir şey indiremiyorum ınternet download manager 15 gunluk süresi dolmustur diyor bir suru işim var acil yardım edin şimdiden tesekkur

yokmu cevap iiiki acil yazdık yani
Rapor Et
Eski 21 Ağustos 2009, 13:21

#8 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
demakram adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

arkadaslar ben internetten hiç bir şey indiremiyorum ınternet download manager 15 gunluk süresi dolmustur diyor bir suru işim var acil yardım edin şimdiden tesekkur

yokmu cevap iiiki acil yazdık yani

İnternet Download Manager ücretli bir programdır 15 günlük deneme süresi dolmuş yani şu anda işe yaramaz durumda programı bilgisayarınızdan kaldırıp tekrar deneyiniz.
Rapor Et
Eski 3 Ekim 2009, 13:56

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
[QUOTE]internetten dosya indiremiyorum ne yapmalıyım BİTÜRLÜ İNMİYOR YARDIMCI OLURMUSUNUZ
Rapor Et
Eski 10 Şubat 2010, 22:52

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaslar windows 7 kullanıyorum fakat internetten hicbir dosya indiremiyorum bılgısayar tam dosyayı kaydet derken kendi kendıne yenıden baslat yapıyor guvenlık duvarını da devre dısı bıraktım antı vırus te yok nedenı nedır bılen anlayn varsa yardım istıyorum!!!!
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.140 saniyede (67.63% PHP - 32.37% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 19:47
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi