Arama

Matrak Moda kitabının özetini nasıl bulabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Aralık 2015 Gösterim: 3.010 Cevap: 3
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Ziyaretçi
18 Aralık 2008       Mesaj #1
Ziyaretçi - avatarı
Ziyaretçi
Matrak Moda kitabının özetini yazar mısınız?
EN İYİ CEVABI Jumong verdi
Yazar : Kelly McKain
Yayınevi : İş Bankası Kültür Yayınları
Sponsorlu Bağlantılar
Tür / Konu : Çocuk
Sayfa: 166 sayfa
Orijinal Dili : İngilizce
Basım: 1970
Merhaba, ben Lucy Jessica Hartley ve bu da beni anlatan güncem.Tahmin edin ne oldu! En sevdiğim dergi bir moda yarışması yapıyor. Biliyorsunuz gelecekte gerçek bir moda tasarımcısı olmayı planlıyorum ve tabii ki bu yarışmaya katılacağım. Kimbilir, belki birinci olurum ve böylece şöhret ve servet basamaklarını tırmanışım başlar (burada bildiğimiz bir merdiven değil, bir deyim söz konusu, ne tuhaf!). Şöyle 10 yıl ileriye, meşhur bir tasarımcı olacağım günlere gidecek olursanız, dişçi muayenehasnesinde falan elinize alıp karıştıracağınız bir dergide karşınıza benimle yapılmış bir röportaj çıkabilir.Ergenliğe adım atmasına çeyrek kalan Lucy'nin sürükleyici maceralarını kahkahasız okumak mümkün görünmüyor.

'kaynak: neokur.com'

Son düzenleyen Jumong; 9 Aralık 2015 14:01
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
18 Aralık 2008       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
ÖDEV SİTESİ OLMADIĞIMIZDAN KİTAP ÖZETLERİ GİBİ KONULARDA YARDIMCI OLAMIYORUZ
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
asdfghjkö n - avatarı
asdfghjkö n
Ziyaretçi
9 Aralık 2015       Mesaj #3
asdfghjkö n - avatarı
Ziyaretçi
Ben kitabı okudum anlatıyım bi kız var (adını unuttum) modayı falan çok seviyo bi tane moda yarışmasına katılıyo bu yani Msn Grin
Jumong - avatarı
Jumong
VIP VIP Üye
9 Aralık 2015       Mesaj #4
Jumong - avatarı
VIP VIP Üye
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Yazar : Kelly McKain
Yayınevi : İş Bankası Kültür Yayınları
Tür / Konu : Çocuk
Sayfa: 166 sayfa
Orijinal Dili : İngilizce
Basım: 1970
Merhaba, ben Lucy Jessica Hartley ve bu da beni anlatan güncem.Tahmin edin ne oldu! En sevdiğim dergi bir moda yarışması yapıyor. Biliyorsunuz gelecekte gerçek bir moda tasarımcısı olmayı planlıyorum ve tabii ki bu yarışmaya katılacağım. Kimbilir, belki birinci olurum ve böylece şöhret ve servet basamaklarını tırmanışım başlar (burada bildiğimiz bir merdiven değil, bir deyim söz konusu, ne tuhaf!). Şöyle 10 yıl ileriye, meşhur bir tasarımcı olacağım günlere gidecek olursanız, dişçi muayenehasnesinde falan elinize alıp karıştıracağınız bir dergide karşınıza benimle yapılmış bir röportaj çıkabilir.Ergenliğe adım atmasına çeyrek kalan Lucy'nin sürükleyici maceralarını kahkahasız okumak mümkün görünmüyor.

'kaynak: neokur.com'
🌘 🚀