PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Ay Savaşçısı çizgi dizisinin tüm bölümlerini Türkçe izleyebileceğim bir site var mı?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Ziyaretçi19:59, 7 Ocak 2009 
ay savaşçısının bütün bölümlerini izleye bileceğimiz bi yer varmı?
Benzer Konular:
Etiketler:
  • ay savascisi turkce izle trt 1
  • trt 1 ay savascisi izle
  • trt ay savascisi turkce dublaj izle
Cevap
Keten Prenses20:22, 7 Ocak 2009 
maalesef .. youtube 'dan bölümler halinde ve orjinal dilinde izleyebiliyorsunuz
Cevap
Ziyaretserr15:06, 29 Haziran 2009 
İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll
Cevap
ozti16:07, 29 Haziran 2009 
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı:
İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll
Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN
Cevap
Ziyaretserr13:28, 28 Temmuz 2009 
İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...
Cevap
Blue Blood13:30, 28 Temmuz 2009 
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı:
İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...
ozti adlı kullanıcıdan alıntı:
Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN
buyrun.
Cevap
Ziyaretserr13:32, 28 Temmuz 2009 
yalnız ben online olarak izlemek istiyorumm
Cevap
Misafir20:25, 4 Eylül 2009 
ay savaşçısının sadece 40. bölümüne kadar gelebildim o da anime olarak acaba tüm bölümlerini nereden bulabilirim çok seviyorum ben ay savaşçısını..

ahh lütfen söyleyin yaaaaa sinirleniyorum ... niye tüm bölümlerinin türkçe duplajı yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (:
Cevap
Misafir11:02, 7 Eylül 2009 
Alıntı:
ay savaşçısı türkçe izle

ya türkçe izlemek istiyom ama bulamıyorum hiç bir yerde
Cevap
Misafir16:53, 15 Eylül 2009 
YA BEN TÜRÇE ALT YAZILI BÖLÜMLERİNE ULAŞTIM AMA BEN TÜRKÇE OLSUN İSTİYORUM VARSA BİLGİNİZ YAZARMISINIZ
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama