Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Ay Savaşçısı çizgi dizisinin tüm bölümlerini Türkçe izleyebileceğim bir site var mı?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Ziyaretçi tarafından 7 Ocak 2009 (19:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
52900 kez görüntülenmiş, 44 cevap yazılmış ve son mesaj 3 Temmuz 2014 (18:41) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 4.33  |  Oy Veren: 6      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Ocak 2009, 19:59

Ay Savaşçısı çizgi dizisinin tüm bölümlerini Türkçe izleyebileceğim bir site var mı?

#1 (link)
Ziyaretçi
Ziyaretçi
Ziyaretçi - avatarı
ay savaşçısının bütün bölümlerini izleye bileceğimiz bi yer varmı?
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Ocak 2009, 20:22

#2 (link)
MsXLabs Üyesi
Keten Prenses - avatarı
maalesef .. youtube 'dan bölümler halinde ve orjinal dilinde izleyebiliyorsunuz
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2009, 15:06

#3 (link)
Ziyaretserr
Ziyaretçi
Ziyaretserr - avatarı
İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll
Rapor Et
Eski 29 Haziran 2009, 16:07

#4 (link)
p@®@Dσkگ
ozti - avatarı
Alıntı:
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll
Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2009, 13:28

Ay Savaşçısı çizgi filminin 37. ve 38. bölümünü nereden izleyebilirim?

#5 (link)
Ziyaretserr
Ziyaretçi
Ziyaretserr - avatarı
İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2009, 13:30

#6 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...
Alıntı:
ozti adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN
buyrun.
Rapor Et
Eski 28 Temmuz 2009, 13:32

#7 (link)
Ziyaretserr
Ziyaretçi
Ziyaretserr - avatarı
yalnız ben online olarak izlemek istiyorumm
Rapor Et
Eski 4 Eylül 2009, 20:25

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ay savaşçısının sadece 40. bölümüne kadar gelebildim o da anime olarak acaba tüm bölümlerini nereden bulabilirim çok seviyorum ben ay savaşçısını..

ahh lütfen söyleyin yaaaaa sinirleniyorum ... niye tüm bölümlerinin türkçe duplajı yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk (:
Son Düzenleyen Misafir; 4 Eylül 2009 @ 20:27. Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Rapor Et
Eski 7 Eylül 2009, 11:02

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
ay savaşçısı türkçe izle

ya türkçe izlemek istiyom ama bulamıyorum hiç bir yerde
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2009, 16:53

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
YA BEN TÜRÇE ALT YAZILI BÖLÜMLERİNE ULAŞTIM AMA BEN TÜRKÇE OLSUN İSTİYORUM VARSA BİLGİNİZ YAZARMISINIZ
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.145 saniyede (67.26% PHP - 32.74% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 01:31
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi