Arama

Sevimli Hırsız Jeanne çizgi filmini Türkçe veya altyazılı izleyeceğim site var mı?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 5 Ocak 2012 Gösterim: 23.653 Cevap: 8
Ziyaretserrr - avatarı
Ziyaretserrr
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #1
Ziyaretserrr - avatarı
Ziyaretçi
Sevimli hırsız jeanne çizgiz filmini türkçe dublaj ya da alt yazılı olarak izleyebileceğim bir site var mı acaba??
EN İYİ CEVABI AriThmetiCs verdi
Alıntı
Ziyaretserrr adlı kullanıcıdan alıntı

Sevimli hırsız jeanne çizgiz filmini türkçe dublaj ya da alt yazılı olarak izleyebileceğim bir site var mı acaba??

Alıntı
sevimlihirsiz adlı kullanıcıdan alıntı

Evt arkadaşıma katılıyorum o türkçe bir site stemiş oysa siz ona ing. vermişsiniz. Ben de her yerde arıyorum ama bulamıyorum en azından ilk 10 bölümünü bile türkçe yada altyazılı izleyebileceğim bir site önerir misiniz lütfen!!!!!

Kamikaze kaitou jeanne'nin Türkçe versionu yanlızca Star Tv de mevcuttur. İnternet ortamında izleyebileceğiniz tek şecenek Japonca ve İngilizce alt yazı seçenekleridir.. doğal olarak Tr çevirisine ulaşmak için Star Tv arşivi gerekiyor..
Sponsorlu Bağlantılar

Saygılar..

fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #2
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Kamikaze kaitou jeanne Videolarını izlemek için tıklayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

.alıntıdır.
Ziyaretserrr - avatarı
Ziyaretserrr
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #3
Ziyaretserrr - avatarı
Ziyaretçi
ii de bu site türkçe değil ki
sevimlihirsiz - avatarı
sevimlihirsiz
Ziyaretçi
15 Ağustos 2009       Mesaj #4
sevimlihirsiz - avatarı
Ziyaretçi
Evt arkadaşıma katılıyorum o türkçe bir site stemiş oysa siz ona ing. vermişsiniz. Ben de her yerde arıyorum ama bulamıyorum en azından ilk 10 bölümünü bile türkçe yada altyazılı izleyebileceğim bir site önerir misiniz lütfen!!!!!
UnknowN - avatarı
UnknowN
VIP VIP Üye
16 Ağustos 2009       Mesaj #5
UnknowN - avatarı
VIP VIP Üye
Alıntı

Google da arama yapabılırsınız ...
AriThmetiCs - avatarı
AriThmetiCs
Ziyaretçi
16 Ağustos 2009       Mesaj #6
AriThmetiCs - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

Alıntı

Kamikaze kaitou jeanne'nin Türkçe versionu yanlızca Star Tv de mevcuttur. İnternet ortamında izleyebileceğiniz tek şecenek Japonca ve İngilizce alt yazı seçenekleridir.. doğal olarak Tr çevirisine ulaşmak için Star Tv arşivi gerekiyor..

Saygılar..
samyeli90 - avatarı
samyeli90
Ziyaretçi
21 Haziran 2010       Mesaj #7
samyeli90 - avatarı
Ziyaretçi
googleden aradım startv arşivinede baktım yok siz bi adres verip yardımcı olursanız sevinirim
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Temmuz 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

hirsiz cin cizgi filmini izle ile ilgili daha fazla bilgi istiyorum

Kamikaze Kaitou Jeanne 4. Bölüm Online Türkçe Altyazılı izle

burada 10 bölüm var Türkçe alt yazılı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
5 Ocak 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
türkanime tv var orda başka güzel kaliteli animeler var. istediğin animede mevcut canım