Cevap Yaz Yazdır
Gösterim: 65.834|Cevap: 48|Güncelleme: 19 Mart 2016

Ay Savaşçısı çizgi dizisinin tüm bölümlerini Türkçe izleyebileceğim bir site var mı?

Ziyaretçi
7 Ocak 2009 19:59   |   Mesaj #1   |   
Ziyaretçi
ay savaşçısının bütün bölümlerini izleye bileceğimiz bi yer varmı?
Sponsorlu Bağlantılar
Diğer Konular:
7 Ocak 2009 20:22   |   Mesaj #2   |   
Keten Prenses - avatarı
Üye
maalesef .. youtube 'dan bölümler halinde ve orjinal dilinde izleyebiliyorsunuz
Ziyaretserr
29 Haziran 2009 15:06   |   Mesaj #3   |   
Ziyaretçi
İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll
29 Haziran 2009 16:07   |   Mesaj #4   |   
ozti - avatarı
VIP p@®@Dσkگ
Alıntı
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı

İyi günler... Ay Savaşçısı adlı cizgi dizinin full bölümlerini trt versiyonunu türkçe olarak izleyebileceğim bir site var mı?? Varsa lütfen verin çok acilll

Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN
Ziyaretserr
28 Temmuz 2009 13:28   |   Mesaj #5   |   
Ziyaretçi
İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...
Sponsorlu Bağlantılar
Blue Blood
28 Temmuz 2009 13:30   |   Mesaj #6   |   
Ziyaretçi
Alıntı
Ziyaretserr adlı kullanıcıdan alıntı

İyi Günler Ay Savaşçısı çizgifilminin Türkçe dublaj veya alt yazılı 37. ve 38. bölümlerini nereden izleyebilirim? Online olarak ama... Şimdiden teşekkürler...

Alıntı
ozti adlı kullanıcıdan alıntı

Bahsettiğiniz diziyi aşağıdaki link'e tıklayark full bölümlerini türçe olarak izleyebilirsiniz..

TIKLAYIN

buyrun.
Ziyaretserr
28 Temmuz 2009 13:32   |   Mesaj #7   |   
Ziyaretçi
yalnız ben online olarak izlemek istiyorumm
Misafir
4 Eylül 2009 20:25   |   Mesaj #8   |   
Ziyaretçi
ay savaşçısının sadece 40. bölümüne kadar gelebildim o da anime olarak acaba tüm bölümlerini nereden bulabilirim çok seviyorum ben ay savaşçısını..Msn HappyMsn HappyMsn HappyMsn Happy

ahh lütfen söyleyin yaaaaa sinirleniyorum ... niye tüm bölümlerinin türkçe duplajı yokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk Msn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn SadMsn Sad(:
Son düzenleyen Misafir; 4 Eylül 2009 20:27 Sebep: Mesajlar Otomatik Olarak Birleştirildi
Misafir
7 Eylül 2009 11:02   |   Mesaj #9   |   
Ziyaretçi
Alıntı

ay savaşçısı türkçe izle

ya türkçe izlemek istiyom ama bulamıyorum hiç bir yerde
Misafir
15 Eylül 2009 16:53   |   Mesaj #10   |   
Ziyaretçi
YA BEN TÜRÇE ALT YAZILI BÖLÜMLERİNE ULAŞTIM AMA BEN TÜRKÇE OLSUN İSTİYORUM VARSA BİLGİNİZ YAZARMISINIZ
Sponsorlu Bağlantılar
Cevap Yaz
Hızlı Cevap

Bu sayfalarımıza baktınız mı
Pixabay Resimleri:
paneli aç