Arama

Uçak bakım onarım teknisyenliği bölümü olan liseler İzmir'de var mı? - Sayfa 2

Güncelleme: 4 Eylül 2013 Gösterim: 20.316 Cevap: 17
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Haziran 2011       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bn 6.sınıfta 314 7. sınıftada 282 aldım 8. sınıfta sbs girdim sonuç gelmedi diploma notum 72 uçak bakım liselerine gidebilirmiyim önerirmisiniz yardım taban puanı filan kaç sölermisiniz
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Temmuz 2011       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kayseri anadolu teknik ve teknik lisenin taban puanı nı bilen varmı
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Kasım 2011       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
kardeşler ben 6.sınıfta 362 7. sınıfta 335 aldım uçak mühendisi olmam icin bu sene kaç puan almam gerekir ve hangi liseye gitmem lazım lütfen cevaplayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
31 Aralık 2011       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN. Ben bu bölümü çok istiyorum bunun içinde bağcılar teknik lisesinde uçak bakım alanını hedefliyorum.ancak iş bulma olanakları nasıl?4 sene kazanamazsam direk geçiş olarak hangi üniversitede 2 sene okuyabilirim? Şimdiden Teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Şubat 2012       Mesaj #15
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Ben bağcılar anadolu teknik lisesi uçak bakım alanı bölümü 9. sınıf öğrencisiyim, bu bölümü okuyacak arkadaşlar.Saf ve aynı zamanda geleceğini düşünen basit kişiler olmalı.Ben yapamıyorum. günde 9-12 ders arası değişiyor.Derslere önem verilmiyor fazla ama yinede bilmiyorum okulda bikere kız namına bişey yok !!!! ingilizceniz olsun yeter.iş imkanlarıda yalan ***. 4. sınftan mezun ol ericekleri para 1.2bin tl falan ***.neyime yeter o para diyorsan, ünivetsite okumak için bir anadolu lisesine gir en hayırlısı
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Temmuz 2012       Mesaj #16
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İstanbul uçak-teknik ve bakım bağcılar meslek lisesi 2012 taban puanı kaçtır?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Ağustos 2013       Mesaj #17
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
İzmir'de bir tane açıldı Selçuk da 2012 senesinde uçak bakım alanı açıldı ben o liseyi kazandım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
4 Eylül 2013       Mesaj #18
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
naqo adlı kullanıcıdan alıntı

bn bu mesleği olmayı çok istiyorum acaba bu lislerde izmirde olmadıına emn misiniz yada o liseler yatılımı devletmi okutuyo

Şimdi kardeş ben bu bölümü İZMİR'in Selçuk ilçesinde okuyorum. Ben şimdi lise 2 ye geçtim. İzmirde bu bölüm var daha geçen sene oluşturdular bu bölümü inşallah gidersin çok güzel bir bölüm ama ilk olarak ingilizcen ve sayısalın mükemmel olmalı