PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Göğsümdeki yağları nasıl eritebilirim?
«Önceki KonuSonraki Konu»
cartedor22:10, 13 Temmuz 2009 
ben 98 kilodan 64 kiloya düşüde vucudum normal ölçülere döndü ama göğüslerim biraz kaldı ve kötü görüntüye yol açıyor göğüs yağlarımı nasıl eritebilirim
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Göğüs yaglari erimez fakat gerginlestirebilirsiniz egzersiz yaparak.Ayrica ananasin vucut gerginlestirmede cok yararli oldugunu duymustum.Deneyin isterseniz iyi gunler...
Benzer Konular:
Etiketler:
Cevap
haktan22:18, 13 Temmuz 2009 
göğüs yağlarını eritemezsiziniz göğüsler bedenle birlikte gelişir erkeklerde spor ve bedeni geliştirecek yani kas gelişiminde en fazla gelişen kısımlar kol pazıları ve göğüslerdir onun için çokta rahatsız olmanıza gerek yok
Cevap
ALİ_AKEL21:20, 24 Temmuz 2009 
GÖGUS YAGLARINI ERITMEK ICIN NASI GI EGZERSIZ YAPMALIYIM YADA NE YAPMALIYIM
Cevap
uzay adamı01:16, 29 Temmuz 2009 
"uzmantv " sitesinde "evde yapılacak sporlar" kısmında hertürlü hareket, bedeninizin neresini isterseniz geliştirmek için basit ve pratik videolar seyredebilirsiniz
Cevap
Blue Blood21:13, 31 Temmuz 2009 
Göğüs yaglari erimez fakat gerginlestirebilirsiniz egzersiz yaparak.Ayrica ananasin vucut gerginlestirmede cok yararli oldugunu duymustum.Deneyin isterseniz iyi gunler...
Cevap
Misafir19:29, 25 Mayıs 2011 
merhaba arkadaslar ben 17 yasındayım birz kiloluyum ama göbeğim fazla yok memelerımden çok şikayetçiyim onları nasıl ve ne şekilde eritebilirim nolur yardım edin!
Cevap
Misafir20:22, 1 Temmuz 2012 
Kardeş hergün 50 kere mekik(Sabah)çek ben 98 kiloydum 3 ayda 53 kiloya düştüm
Cevap
Misafir17:08, 5 Ekim 2012 
14 Yasındadım 60 Kiloyum Boyun 1.60 Sizce Uygunmudur ..
Cevap
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama