Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Göğsümdeki yağları nasıl eritebilirim?

Bu konu Soru-Cevap forumunda cartedor tarafından 13 Temmuz 2009 (22:10) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
8550 kez görüntülenmiş, 7 cevap yazılmış ve son mesaj 5 Ekim 2012 (17:08) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 13 Temmuz 2009, 22:10

#1 (link)
cartedor
Ziyaretçi
cartedor - avatarı
ben 98 kilodan 64 kiloya düşüde vucudum normal ölçülere döndü ama göğüslerim biraz kaldı ve kötü görüntüye yol açıyor göğüs yağlarımı nasıl eritebilirim
En iyi cevap Blue Blood tarafından gönderildi

Göğüs yaglari erimez fakat gerginlestirebilirsiniz egzersiz yaparak.Ayrica ananasin vucut gerginlestirmede cok yararli oldugunu duymustum.Deneyin isterseniz iyi gunler...
Benzer Konular: Etiketler:
  • gogsumdeki yaglari nasil eritirim
  • gogus yaglarini eritme
  • gogus yaglarini nasil eritebilirim
  • gogus yaglarini nasil eritirim
  • goguslerimi nasil eritebilirim
Rapor Et
Reklam
Eski 13 Temmuz 2009, 22:18

#2 (link)
haktan
Ziyaretçi
haktan - avatarı
göğüs yağlarını eritemezsiziniz göğüsler bedenle birlikte gelişir erkeklerde spor ve bedeni geliştirecek yani kas gelişiminde en fazla gelişen kısımlar kol pazıları ve göğüslerdir onun için çokta rahatsız olmanıza gerek yok
Rapor Et
Eski 24 Temmuz 2009, 21:20

Göğüs yağlarını eritmek için hangi egzersizleri yapmalıyım?

#3 (link)
ALİ_AKEL
Ziyaretçi
ALİ_AKEL - avatarı
GÖGUS YAGLARINI ERITMEK ICIN NASI GI EGZERSIZ YAPMALIYIM YADA NE YAPMALIYIM
Rapor Et
Eski 29 Temmuz 2009, 01:16

#4 (link)
uzay adamı
Ziyaretçi
uzay adamı - avatarı
"uzmantv " sitesinde "evde yapılacak sporlar" kısmında hertürlü hareket, bedeninizin neresini isterseniz geliştirmek için basit ve pratik videolar seyredebilirsiniz
Rapor Et
Eski 31 Temmuz 2009, 21:13

#5 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Göğüs yaglari erimez fakat gerginlestirebilirsiniz egzersiz yaparak.Ayrica ananasin vucut gerginlestirmede cok yararli oldugunu duymustum.Deneyin isterseniz iyi gunler...
Rapor Et
Eski 25 Mayıs 2011, 19:29

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba arkadaslar ben 17 yasındayım birz kiloluyum ama göbeğim fazla yok memelerımden çok şikayetçiyim onları nasıl ve ne şekilde eritebilirim nolur yardım edin!
Rapor Et
Eski 1 Temmuz 2012, 20:22

Cvp: Göğsümdeki yağları nasıl eritebilirim?

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Kardeş hergün 50 kere mekik(Sabah)çek ben 98 kiloydum 3 ayda 53 kiloya düştüm
Rapor Et
Eski 5 Ekim 2012, 17:08

Cvp: Göğsümdeki yağları nasıl eritebilirim?

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
14 Yasındadım 60 Kiloyum Boyun 1.60 Sizce Uygunmudur ..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.153 saniyede (71.22% PHP - 28.78% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:27
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi