Arama

Göğüslerimi nasıl eritebilirim, yardım edebilir misiniz?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 7 Mart 2015 Gösterim: 6.416 Cevap: 4
Black - avatarı
Black
Ziyaretçi
13 Mart 2013       Mesaj #1
Black - avatarı
Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar 23 yaşında 133 kilo 1.82 boyunda bir erkeğim..Kilo vermek için yürüyüş yapıyorum fakat göğüslerimden şikayetçiyim kadın göğüsü gibi göğüslerim var ve nasıl eritebileceğimi bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz.
EN İYİ CEVABI Bachata verdi
Alıntı
Black adlı kullanıcıdan alıntı

Merhaba arkadaşlar 23 yaşında 133 kilo 1.82 boyunda bir erkeğim..Kilo vermek için yürüyüş yapıyorum fakat göğüslerimden şikayetçiyim kadın göğüsü gibi göğüslerim var ve nasıl eritebileceğimi bilmiyorum lütfen yardım edermisiniz.

kilo verirken kaslarınızı kaybetmeyin...yağınızı eritmeye çalışın...bir diyet uzmanıyla görüşmelisiniz size en doğru bilgiyi mutlaka o verecektir kulaktan dolma onu yap bunu yap olmaz bu işler kilonuz yüksek haliyle verdikçe vucudunuzda sarkmalar olmaması için doktorunuzun vucudunuza önerdiği spor hareketlerini yapmalısınız...sağlıklı günler :)
Sponsorlu Bağlantılar
_EKSELANS_ - avatarı
_EKSELANS_
Kayıtlı Üye
13 Mart 2013       Mesaj #2
_EKSELANS_ - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı

Yürüyüş ve spora devam...Boğazıda kasacaksın bir kaç ayda düzene girersin.
Sponsorlu Bağlantılar
ROSE - avatarı
ROSE
Ziyaretçi
13 Mart 2013       Mesaj #3
ROSE - avatarı
Ziyaretçi
zayıflamak ıcın sadece spor gerekmıyo yemegı azalıcaksın hergun bol bol su ıcıceksın dıyelım yemk yıyıyosunuz ya yanında yogurrt olucak bol bol su ıcıcekısın ama ayakda degıl otuturark ıcıceksınıız su vucudu temızler aksam saat 6 dan sonra yemesen ıyı lur goguslerınıze gelırken her gun Başınızı dizlerinize doğru kaldırın. 10′a kadar sayın. Başınızı yavaşça yerine bırakın. Birkaç kez derin nefes alın…

Göğüs bölgesindeki yağlanma hem çok tehlikeli hemde eritmesi çok zor bir bölgedir. Bu bölge kalbe yakınlığı sebebiyle kalp damarlarının tıkanmasına sebebiyet verebilmekte ve hoş olmayan sonuçları bulunmaktadır. Bu sebeple bu bölgenin yağlanmasına asla izin vermeyin ve mümkünse aşağıda belirttiğimiz göğüs eritme hareketlerini günde 25-30 defa tekrarlayın. Yapmanız gereken 2 veya 3 kiloluk dambıllar kullanmak..

Yere sırt üstü yatıp yerden destek alın.
Dambılları göğsünüzün üstüne karşılıklı duracak şekilde tutun ve kollarınızı dirseklerinizi kullanarak yana açıp kapatn.
10 veya 15 kez bu hareketi tekrarlayıp kısa aralar verek tekrarlayın.
Hareketleri yaparken karnınızın ve göğsünüzün sıkı bir şekilde durmasına özen gösterin.
Göğüsünüz iyi bir şekil alana kadar bu hareketleri hergün yapın ve ara vermeyin.

2. yöntem ise şınav çekmek. Eğer kollarınız zayıfsa bu konuda ilk zamanlar zorlanabilirsiniz ancak yılmayın. Azar azarda olsa hergün şınav çekmeye gayret gösterin ve hergün bir öncekinden daha fazla sayıda şınav çekin.

Şınav çekerken almanız gereken pozisyon, ellerinizin göğüs hizasında olması ve gergin şekil durmasıdır. Yerden yükselirken nefes alın ve inerken nefes verin. Şınav çekerken nefes problemi yaşamazsanız performansınızda artacaktır. Şınav çekmenin püf noktası nefesdir. Nefesinizi düzenleyin ve bunu gayretle devam ettirin.

Bir ay içinde göğsünüzde ciddi bir şekillenme ve yağların eridiğini görebileceksiniz. Göğüs bölgesindeki yağların erimesi sağlığınız açısından çok ama çok önemlidir. Olası kalp damarlarının tıkanmasının şınavla önüne geçebilirsiniz.
Bachata - avatarı
Bachata
Ziyaretçi
13 Mart 2013       Mesaj #4
Bachata - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
Alıntı

kilo verirken kaslarınızı kaybetmeyin...yağınızı eritmeye çalışın...bir diyet uzmanıyla görüşmelisiniz size en doğru bilgiyi mutlaka o verecektir kulaktan dolma onu yap bunu yap olmaz bu işler kilonuz yüksek haliyle verdikçe vucudunuzda sarkmalar olmaması için doktorunuzun vucudunuza önerdiği spor hareketlerini yapmalısınız...sağlıklı günler Msn Happy
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Mart 2015       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
14 yaşındayım 1.60 boyum var 70 kiloyum göğüslerim büyük nadıl eritebilirim