Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım?

Bu konu Soru-Cevap forumunda pasaa44 tarafından 20 Temmuz 2009 (19:59) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
29041 kez görüntülenmiş, 58 cevap yazılmış ve son mesaj 17 Haziran 2014 (15:06) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.50  |  Oy Veren: 2      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 16 Ağustos 2011, 03:14

#31 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Arkadaşlar 16 yaşındayım.. Sesim çok ince, ismim hem kadınların hem erkeklerin kullandığı bi isim.. Her telefon görüşmemde ismimin sonuna Hanım ünvanının konulması çok ağırıma gidiyo.. Sesimi taklit edenler, dalga geçenler var.. Sesimin acilen kalınlaşmasını istiyorum.. Konuşurken ara ara kalınlaşıp ara ara inceliyo.. Böyle olması çok garip ve özgüvenimin kaybolmasına sebep oluyo.. Bu problemi olmayan arkadaşlar rahatlıkla dalga geçiyo fakat bu önemli bi sorun..
Rapor Et
Reklam
Eski 6 Eylül 2011, 02:23

#32 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sesi ince olanlar hiç uğraşmayın başka yöntemlerlerle ses terapisine gidin bendede aynı sorun vardı gittim düzeldi bu hastalığın adı puberfoni [mutasyonel falsetto] nette araştırabilirsiniz
Rapor Et
Eski 6 Eylül 2011, 07:36

#33 (link)
furkan17
Ziyaretçi
furkan17 - avatarı
Arkadaşlar Bence Acı Biber Yemek Sesi Kalınlaştırır. Doğu İnsanlarının Genellikle Sesleri Kalındır.
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2011, 23:11

#34 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar bu söylenenlerre inanıpta sigara falan içmeyin bol bol acı yiyin ama öksürmemeye calişin günde 1 saat aralıklı aci biber yiyin ve acı biberi boğanızınızda tutmaya calışın
Rapor Et
Eski 20 Eylül 2011, 18:43

#35 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
12 yaşındayım ve sesim oldukça kalın çıkıyor bazen ergenlikten olabiliyor hatta ben sesimi inceltmek bile istiyorum
Rapor Et
Eski 23 Ocak 2012, 21:25

#36 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ya sesim ince çıkıyor 13 yaşındayım sesimin kalınlaşmasını istiyorum
Rapor Et
Eski 27 Ocak 2012, 14:22

#37 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende 17 yaşımdayım sesim ince çıktığı için sadece fısıldıyarak konuşuyorum etrafımda dalga geçen yok ama genede herkes sesli konuş bağırarak şarkı kitap oku falan diyolarda utanıyorum bide küçükken 4-5saat bilgisayarda oyun oynadığım için sesim bozuk çıkıyordu bilgisayarda durmak iyi değil galiba
Rapor Et
Eski 17 Şubat 2012, 14:48

#38 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
arkadaşlar öksürün öksürdüğünüz zaman sesinizi kaydedin mormal cıktıysa sorun sizdedir yani kalın sesinizi kullanmıyorsunuzdur ama öksürdüğünüzde bile inceyse bilemem o zaman bol bolacı yeyin
Rapor Et
Eski 17 Şubat 2012, 15:02

#39 (link)
pusula
Ziyaretçi
pusula - avatarı
ergenlik çağında sesin değişken olabiliyor sesinin tam olarak oturması için yaklaşık 20 yaşlarına gelmen gerekiyor küçük iboyu hatırlarsan eğer ne kadar değişmişti sesi
Rapor Et
Eski 20 Mayıs 2012, 15:55

Cvp: Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım?

#40 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Evet ben de 14 yaşındayım ve sesim az çıkıyor. Bazen de konuşmaya başladığım an sesim çıkmıyor. Ergenlikle alakası olduğunu tahmin ediyordum.
Teşekkürler
Sana tavsiyem Çiğ yumurta veya sıcak içecek tüketmen.
Balgamı olan varsa da vişne suyu içsinler. Vişne suyu geçiriyormuş...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 20
Son Mesaj: 26 Mayıs 2014 13:57
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 13 Mart 2013 19:16
Gönderen: Misafir-ANIL55 Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 22 Ağustos 2012 12:05
Gönderen: intepe murat Forum: Soru-Cevap
Cevap: 2
Son Mesaj: 25 Mayıs 2012 18:08
Gönderen: Ziyaretçi Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 27 Aralık 2008 11:57
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.132 saniyede (66.90% PHP - 33.10% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 18:42
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi