Arama

Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 6

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2016 Gösterim: 58.661 Cevap: 63
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2013       Mesaj #51
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

o sarımsaklı tarifi veren dogru söylüyor test edildi suanda 3 gun sursede kalın bir sesim oldu cezanın sarkılarını süper sölüom ama 10 dk sesin gidior riskde war Msn Grin

l
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
14 Şubat 2013       Mesaj #52
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

aynı benimde bu yüzden çook başıma iş geldi hocayı az kalsın dövüyordum alay etti diye arkadaşlar en çok ediyor ama hangi birini durdurasın... sesimi kalın etmek istiyorum bu arada 17 yaşındayım bu benim moralimi çok bozuyor arkadaşlar sizin içinde çok üzüldüm

arkadaşım bende 14 yaşındayım beden dersinde hoca sesimle dalga geçti bende sinirlendim ama ne yapıcam sesim bana göre normal ama başkalarında farklı çıkıyomuş anlamadım
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
19 Şubat 2013       Mesaj #53
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya oyle diyil sesim kisildi ne yapa bilirim?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
8 Ekim 2013       Mesaj #54
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşım benim bildiğim kadarıyla yumurta inceltir
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Ekim 2013       Mesaj #55
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya aynn bnmde aynısı 16 yaşındayım sesim ınce cıkıyor konusmaya utanıoyrum artık ıcıme kapndım bana kalın gelıyor ama arkdaslar ince dıor napmalıyım bnden kucuklerın bıle sesi kalon yanı :/
Pierce - avatarı
Pierce
Ziyaretçi
25 Ekim 2013       Mesaj #56
Pierce - avatarı
Ziyaretçi
Ne yazık ki bildiğim tek yöntem hissederek oku ve bir çay bardağı yumurta sarısı iç yalnız sarısını içmen gerekir.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
18 Aralık 2013       Mesaj #57
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu terapinin birkaç aşamasını söyler misin kardeşim aklında kalanları tabi lütfen teşekkürler
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Şubat 2014       Mesaj #58
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
15 yaşındayım sesim ince çıkıyo ne yapmalıyım
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Haziran 2014       Mesaj #59
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

ben 17 yaşındayım ve sesim çok kötü (İNCE) ama kendime ince duyulmuyor karsımdakiyle konuşurken psikolojik bir bunalımda gibi hissediyorum kendimi doktora gitmeyede çekiniyorum nababilirim arkadaslar bı yardım ederseniz cok sevinirim şu ses egzersizlerinin sesi kalınlaştırdığını duydum bu konuda bilgisi olan paylaşırsa cok iyi olur bu ses sorunu türkiyede çok yoğunMsn Confused

Benim önerim basit ve kısa birşey ve ben kendi kendime düşünüp yaptım.Artık daha kalın bir sesim var.Eskiden kız gibiydi,fakat sesimi ezole ederek(ses tellerimi kullanarak)hallettim. Yapman gereken şey;Ses tellerini hissederek üst tarafı ııııı diye ses çıkararak titreşterip,alt tarafı ise hıııııııııı diye ses çıkarak titreştir.Bir süre sonrada bu tekniği diyaloglarda kullan.Ben denedim %100 işime yaradı.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ağustos 2014       Mesaj #60
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı

Benimki çok ince çıkıyor berbat ses tellerim bir erkeğe göre ince nolur bana yardım edin.Üstelik 12 yaşındayım.Telefonda sesim kız gibi nolur yardımm edinnnn....

Aynen benimde benimde yaş ayno