Arama

Sesim çok ince çıkıyor, ne yapmalıyım? - Sayfa 7

En İyi Cevap Var Güncelleme: 26 Haziran 2016 Gösterim: 58.794 Cevap: 63
Mynheer - avatarı
Mynheer
Ziyaretçi
26 Eylül 2014       Mesaj #61
Mynheer - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar hem r harfini söylüyemiyor ve pelteğim. Hem de sesim çok ince çıkıyor.
Hocalar ve arkadaşlar ve çevre hep dalga geçiyor. Telefonlarda konuşurken veya arkadan bir kişiyi çağırdığımda kızım vs. diyorlar.
Sponsorlu Bağlantılar

R harfini söyleyemediğim için çok sıkıntı oluyor konuştuğumuz her iki kelimenin bir tanesinde r harfi var. Derslerde filan çok sıkıntı oluyor müzik derslerinde filan. Örneğin bir kişiyi çağırırken vs. Arkadaşlarımın adlarını, kendi Gurur Duyulacak ülkemin adını, soyadımı vs hiçbir şeyi söylüyemiyorum.

Lütfen yardımcı olur musunuz?
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
9 Kasım 2014       Mesaj #62
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Kbb ye gittim tellerin oradaki kaslar tam gelismemis ses egzersizi verdi parmaginla girtlagini bastirip kafan hafif geri sekilde kelimeleri uzatiyosun ise yaroyormus ama oyle yapinca sesim acaip kalin kart cikiyo Msn Happy ondan yapmak istemiyorum
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Ocak 2016       Mesaj #63
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

cezveye bir bardak çeşme suyu koy içine 2 diş sarımsak at5 dakika kaynat kaynadıktan sonra soğutmaya bırak 4 5 dk.içine limon damlat 5 6 damla sonra bardağa koy.üzerine küçük kaşıkla karabiber dök.sonrada yumurtanın sarısını koy sadece sarısını çırp iç sesin garanti kalınlaşır devamlı kalınlaşşmasını istiosan 3 4 hafta yap bunu

BU TARİF YALAN BEN DENEDİM 1 SAAT KALIN ÇIKTI SONRA ESKİ HALİNE DÖNDÜ O KADARDA MİDEM BULANDI SAKIN BOŞUNA BU YÖNTEMİ DENEMEYİN BENİMDE SESİM İNCE VE 16 YAŞINDAYIM NE YAPICAM BİLMİYORUM DOKTORA GİDİM DİYORUM ANNEM BABAM ZAMANLA DÜZELİR OĞLUM DİYORLAR NE YAPICAM BİLMİYOM
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
26 Haziran 2016       Mesaj #64
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sakın bunu denemeyin ben denedim 1- 2 dk kalınlaştı ve midem bulandi ses yine aynı sese döndü