Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MEB'e yazacağım dilekçe konusunda yardım edebilir misiniz?

Bu konu Soru-Cevap forumunda ---- tarafından 22 Temmuz 2009 (14:50) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
20656 kez görüntülenmiş, 42 cevap yazılmış ve son mesaj 12 Temmuz 2014 (15:56) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 22 Temmuz 2009, 14:50

#1 (link)
----
Ziyaretçi
MEB e bir dilekçe yazacam ama nasıl yazmam gerekiyor bana daha önce MEB e yazılmış bir dilekçe örneği bulabilirmisiniz? çok acil lütfen biraz çabuk...
En iyi cevap Daisy-BT tarafından gönderildi

Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

milli eğitim bakanlığına şikayette bulunmak istiyorum,bugün diyarbakırda yapılan direksiyon sınavıyla ilgili
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

sayın mb oglum memet ozbay gungoren kemal kaya ilkokul da okumaktadır bu sene kızım elif ozbay ilkokul ogretime baslayacak ama sehitler ilkokul una yazmıslar bu durumda benim evim kemal kaya ilkokul ogretimine yakın sizden kızımında kemal kaya ilkokulun a gungoren yazmanızı rica eder calısmalarınızı temenni eder basarılar dilerim baba enver ozbay arz ederim cep no

Dilekçe ya da başvurularınızı buraya yapmanızın faydası yok, ilgili Milli Eğitim Müdürlüğüne başvurmalısınız.
Genel bir örnek vermek gerekirse,alttakinden yararlanabilirsiniz.

Tarih

........... Milli Eğitim Müdürlüğü'ne

..........................................İl Adı

Buraya kısaca, ama bütün bilgilerinizi vererek konunuzu, dilekçe amacınızı ve isteğinizi yazın.

Adres Bilgileri:
Adı Soyadı
İmza

Rapor Et
Reklam
Eski 22 Temmuz 2009, 14:57

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
---- adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

MEB e bir dilekçe yazacam ama nasıl yazmam gerekiyor bana daha önce MEB e yazılmış bir dilekçe örneği bulabilirmisiniz? çok acil lütfen biraz çabuk...
dilekçenin nasıl yazılması konusunda aşağıdaki linklerden yardım alabilirsiniz.Ayrıyeten ne konuda bir dilekçe yazacaksınız öğrenebilir miyiz?Daha da yardımcı olabiliriz öylelikle.Kolay gelsin.
Alıntı:
The Unique adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

image002
ADLİ SİCİL VE İSTATİSTİK GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE

ANKARA

T.C Kimlik No :
Soyadı :
Adı :
Baba Adı :
Ana Adı :
Doğum Yeri :
Doğum Tarihi :
Nüfusa Kayıtlı
Olduğu Yer (İli-İlçesi) :

Cilt No. : Aile Sıra No.: Sıra No. :

………. Sınıfı Sürücü Belgesi almak için müracaat edeceğimden sabıkamın olup olmadığının bildirilmesini arz ederim.

…./…/2005
Adı ve Soyadı
İmza
Diğer örnekle için tıklayınız.
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2009, 15:01

#3 (link)
Coşkun11
Ziyaretçi
Coşkun11 - avatarı
linktesitede inş işin görülür bunu yazmay kalkma direk kopyala yapıştırr
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2009, 15:30

#4 (link)
gurur
Ziyaretçi
gurur - avatarı
merhaba arkadaşlar ben sbs puanımda bir yanlışlık yapıldığını düşünmekteyim ve bu yüzden meb e bir dilekçe yazacam . çok acil yardımlarınızı bekliyorum.ancak çoook acil....
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2009, 15:33

#5 (link)
Coşkun11
Ziyaretçi
Coşkun11 - avatarı
yukrada benzer dilekçe verdik ona bakılarak yapılabilir ama yazacağın şeyleri ona benzet ordakini aynen yzma ))
Rapor Et
Eski 22 Temmuz 2009, 15:39

#6 (link)
gurur
Ziyaretçi
gurur - avatarı
tamam teşekkür ederim.
Rapor Et
Eski 18 Ocak 2010, 16:42

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
meb dilekce ornekleri
e okulda artık rakamlar gösterilmiyor o yüzden girilmiyor artık bu uygulamayı kaldırın lütfen
Rapor Et
Eski 19 Ocak 2010, 11:55

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
e okul da rakamlar gösterilmediğinde o rakamların yanında bir adam remi var ona tıklayın rakamları sesli olarak söylicek onu yazıp e okula girebilirsiniz
Rapor Et
Eski 15 Şubat 2010, 13:27

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
mersin arslanköy iöo'da öğretmen eksikliği var.öğrenciler derslerini boş geçirdikleri için okula gelmiyorlar
ARZ EDERİM SAYGILARIMLA
Rapor Et
Eski 13 Nisan 2010, 21:11

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Milli Eğitim Bakanlığına 13.04.2010

Okulumuz öğretmenlerinden türkçe öğretmeni Şener Pala derste bize susun derken bende arkdaşlarımın susmasını bekliyordum ve arkamdaki iki arkadaşıma susun diyordum.Bir arkadaşım bana bir şey dedi ve ben ağzımı açtığım gibi öğretmenimiz Şener Pala beni boğazımdan beni sıkıp masaya fırlattı nefes alamıyordum nerdeyse suçsuz yere bana vurup ve başka konuşanlara hiç birşey yapmamıştır.

Ad-Soyad:Mazlum Bingöl
Okul:UlubatLı Hasan İ.Ö.O
İstanbul-Tuzla
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.154 saniyede (70.84% PHP - 29.16% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 12:28
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi