Arama

MEB'e yazacağım dilekçe konusunda yardım edebilir misiniz? - Sayfa 5

En İyi Cevap Var Güncelleme: 25 Mart 2015 Gösterim: 29.817 Cevap: 43
NİMET PEKDİKER - avatarı
NİMET PEKDİKER
Ziyaretçi
3 Mayıs 2013       Mesaj #41
NİMET PEKDİKER - avatarı
Ziyaretçi
BEN KÜÇÜKKEN BABAM ÖLDÜ KÜÇÜK YALI KIZ YETİŞTİRME YURDUNA KARDEŞİMLE BİRLİKDE VERİLDİK 2 SENE KÜÇÜK YALIDA ORDANDA ANADOLU HİSARI ÖZEL EĞİTİM İLK OKULUNA YATAK SAYISI AZ OLDUĞU İÇİN 10 ÖĞRENCİYLE GÖNDERİLDİK.NİMET KARAYEL 1988 DE MEZUN OLDUM BİZİM ZAMANIMIZDA MEZUN OLUNCA İŞ İMKANI DEVLET TARAFINDAN VERİLMİYORDU. FAKAT ŞİMDİ MEZUN OLANLARA DEVLET İŞ VERİYOR BENDE BU İMKANDA GEÇDE OLSA YARARLANMAK İSTİYORUM 2 ÇOCUĞUM VAR KIZIM ÜNİVERSİTE 1 RE GİDİYOR OĞLUM LİSE 1RE GİDİYOR VE BEN 1 ODALI EVDE OTURUYORUM İŞİM YOK BENİM OTURDUĞU YERE YAKIN SÜREYHA PAŞA HASTANESİ VAR ORAYA NEBİLEYİM YA SANTRELE YADA YÖNLENDİRMEYE YUVADAN MEZUN OLMUŞ İŞE İHTİYACI OLAN BİRİ OLARAK SİZİN YARDIMINIZLA GİRMEK İSTİYORUM BENDE BU HAKTAN YARARLANMAK İSTİYORUM.TEŞKKÜR EDERİM. SAYGILAR NİMET BAŞIBÜYÜK MAH. ÇİĞDEM SOK. NO: 1 BAŞIBÜYÜK MALTEPE İSTANBUL 0538 841 60 88
Sponsorlu Bağlantılar
ZİYARETÇİ - avatarı
ZİYARETÇİ
Ziyaretçi
22 Mayıs 2014       Mesaj #42
ZİYARETÇİ - avatarı
Ziyaretçi
ben çomaklı talip kahraman ortaokulun bir öğrencisiyim .bizim sınıfta seher yaman diye bir kız var ondan herkez nefret ediyor...7/b sınıfından 7/a sınıfına gitmek istiyor bizden nefret ediyormuş bizde ondan, bize ben çalışkanım siden siz tembelsiniz diyor bizden daha çok üstünmüş yani kısacası 7-b sınıfından kaydını aldırıp 7-a sınıfına gitmek istiyormuş...
bizi istemiyormuş lütfen bizim sınıftan alın şu kızı
Sponsorlu Bağlantılar

ADIM:Merve
SOYADIM:Çetinkaya BİLGİLERİ ARZ EDERİM EN KISA ZAMANDA .............CEVAP
7-b SINIF BAŞKANIYIM BEKKLİYORUM.......
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
12 Temmuz 2014       Mesaj #43
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
sayın bakanımız kuzenim ve ben bu yıl liseye geçtik ama kuzenim Beyza Toprak taban puanı 200 oldugu halde bugün puanının 183 oldugnu gördük kuzenim ve ben Binnaz Alkaş puanlarımızın düzeltimesini istiyoruz ... Saygılarımızla teşekür ederiz.
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2015       Mesaj #44
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3 gün devamsızlıktan sınıfta kaldım 4 yıl o kadar uğraştım çalıştım sağlık meslekte hemşirelik okudum derslerin çok iyiydi nişanlı olduğum için okulu birakip evlenmek zorunda kaldım fakat emek verdim ve mesleğimi icra etmek istiyorum nolur yardım edin yapabileceğim bisey yok mu