Arama

Bana arkadaşlarımın davranışları konusunda yardım edebilir misiniz?

Güncelleme: 2 Ekim 2015 Gösterim: 6.083 Cevap: 12
rengarenk2 - avatarı
rengarenk2
Ziyaretçi
26 Haziran 2009       Mesaj #1
rengarenk2 - avatarı
Ziyaretçi
Şimdi bnm bi bahçeden arkadaşlarım var.iki tanesi beni dışlamaya çalışıyor.onlarla 3ümüz bugün voleybol oynadık.aramızda geçen diyalog aynı şöyle:

Sponsorlu Bağlantılar

o : niye topa öyle bakıyosun üzerine atla bişeyler yap
ben: yapıyorum ztn
o: hyr sadece topa bakıyon kötü şekilde atıyosun
ben: siz yamuk atmasanız bnde atmam

hep beni dışlıyo benim onurumu kırıcı şeylerde diyo bnde birşey diyemiyorum hep sessiz kalıyorum bu durumda ne demeliyim o ikisine
BEĞEN Paylaş Paylaş
Bu mesajı 0 üye beğendi.
Son düzenleyen Blue Blood; 27 Haziran 2009 00:24
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #2
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sizi dışlayan arkadaşlarınızın olduğunu düşünmemenizi rica ediyoruz.Oyunda bazen çocuklukla böyle sözler söylenir.Kimi zaman bir hırstır,kimi zaman kaybetme korkusu sarar oyunlara daldığımızda.Msn HappySiz bence dışlandığınızı düşünmekte haksız olabilirsiniz.Çünkü sonuçta bir oyun böyle düşünmemenizi morelinizi yüksek tutup bu konuda rahatsız olduğunuzu arkadaşlarınıza belirtebilirsinizMsn HappyEğer fazla ileri gitme söz konusu varsa biraz arkadaşlığınıza ara verip onların düzelmesini bekleyebilirsiniz..
Kendinize her zaman iyi davranın ve iyi davrandırınMsn Happy

Sponsorlu Bağlantılar
fadedliver - avatarı
fadedliver
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #3
fadedliver - avatarı
Ziyaretçi
Sessiz kalmak ve muhatap olmamakta bir cevaptır.
rengarenk - avatarı
rengarenk
Ziyaretçi
27 Haziran 2009       Mesaj #4
rengarenk - avatarı
Ziyaretçi
sessiz kalınca daha çok devam ediyorlar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Sessiz kal. Onlara hissettirmeden kendi arkadaş çevreni kur. Bende bi ara hep böyle oluyordum sonra kendime egldim. Her yerde ezilecek olsamda yakınımdakilere sözüm geçiyordu. O da bana yetiyordu zaten. Her yerde kendi ortamını kurmalısın sende kendi arkadaş çevreni oluştur. Her konuya hakim ol o zaman seni dışlayamayacaklar aksine sana yalakalık yapacaklardır. Benim çok zaman başıma gelen şeydir. Msn Grin Bkz. metin2. 40 lvl olana kadar milletin loncasında takıldım arada olan haksızlıklara cevap bende kendi loncamı kurdum beni loncadan atanlar benide loncana al die yalvarıyordu. Knightta clan kurduğum gibi sağlam bi iki arkadaşı aldım ve hoop beni takmayanlar bile yalakam oldu. Etrafımda beni anlayan 2 tane kan kardeşim vardı. Biz onlarla tek tabanca dolaştık şimdi tüm mahalleğ.Rapte beni profesyonel studiolarına çağırıyolar bense 3-5 kendi studiomu kurmaya çalışıyorum.. Neden bunları yapıyorum çünkü başkasının ordamında ezilirm amakendi ortamımda her zaman xen üst olurum. Sende benim gibi yap Msn Grin

Saygılarla...
Son düzenleyen Blue Blood; 13 Temmuz 2009 16:08 Sebep: lütfen kötü örnek olabilecek davranışlarınızı kendinize saklayın vede burda dile getirmeyin!
KAmikade - avatarı
KAmikade
Ziyaretçi
13 Temmuz 2009       Mesaj #6
KAmikade - avatarı
Ziyaretçi
bumu şimdi problem topun yamuk atılması ya biz napalım etraf hep arkadaş ama entrika dolu maddi menfaat soz konusu birin den borc almaya calıssam yavrusunu hesaplıyor ama senin işin daha zor topu duz atmazsan
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
15 Mart 2012       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
okulda arkadaşlarım beni yanlarına almıyorlar beni dışlıyorlar ben ne yapıcam tek gezmekte istemiyorum lütfen yardım edinn lütfenn
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Mart 2012       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
millet benimle hep dalga geçiyolar tek sevdiğim sipor tek yapabildiğim ve eylendiğim spor basketbolda benimle dalga geçiyorlar beni aralarına almıyolar hiçbir arkadaşım yok hep dışlıyorlar beni dalga geçiyorlar takımda biriyokken sokuyorlar sonra biri gelince defol diyorlar onlar yüzünden tek sevdiğimve yapabildiyim spor basketboldanda soğuttular bena habira bana kötü davranıyorlar yalnız kalmaktan artık sıkıldım beni dışlıyorlar. Msn Sad
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Nisan 2012       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
ya Allahınızı siviyorsanız bana yardım edin beni sınıfta yalancılıkla suçluyor bi kız ve sınıfıda benden soğutmaya çalışıyor hiç arkadaşım yok hep geceliri ağlıyorm ve aklıma geldikce o kızın biran önce ölmesini istiyorm !!!!
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
7 Haziran 2012       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
3-4 Sene oluyor buseyle tanışalı.Benim yanımda hep güzel şeyler bahsediyor hoşuma gidiyor ama sonra ben olmadıgım zamanda arkamdan konuşuyor.Yİne bişe demedim.Bugün Seni Çagıracam dedi bende tamam beklerim dedim. 1-2 saat sonra baktım serapla geziyorlar serap geldi bana anlattı buse benim hakkımda herkese kötü şeyler sölemiş.Yine bişe demedim ama son yaptıgı şeyden sonra kalbimi kırdı :'( biz buseyle hergün gittigimiz bir park var.Söz vermiştik kimseyi getirmicez diye başka birini götürmüş yanlarına gitti hani söz vermiştin dedgimde küfür etti bana orda kalbim kırıldı. Buseye bişe yapmam lazımki dersini alsın!!

Napabilirim???