Arama

Bir kız bir erkeğe karşı nasıl yaklaşabilir, yanlış anlaşılmasını önleyebilir? - Sayfa 2

Güncelleme: 20 Temmuz 2014 Gösterim: 14.776 Cevap: 13
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
10 Ekim 2013       Mesaj #11
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
öyle zor ki birini sevipte ona bir türlü açılamamak.ona onu sevdiğini söylemen için bir süre beklemen lazım o sürede cesaretini topla belki şimdi ben asla söylemem diyorsundur ama o sorunun diğer çevirisi ``ben acı çekmek istiyorum demektir``
o yüzden cesaretini topla önce biraz ağla zaten o zaman onsuz olmadığını anlarsın.sadece söyle.onun senin gözlerine bakmasını site ve söyle ``seni seviyorum`` de. zaten o anda gözlerin dolacaktır belki karşındakinin ağzından birden ``bende seni seviyorum `` dökülüveriri ha o benden hoşlanmaz sevmiyodur felan deme mesela ben 1 yıldır ona sırılsıklam aşığım gram belli etmedim etmiyorum ne yapacağımı bilmiyorum. kim biliri seninkide seni öyle seviyodur sakın ha sakın utanıp çekinme aşktan ne utanılır nede çekinilir güzel kardeşim...
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Kasım 2013       Mesaj #12
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

ben onu çok ama çok seviyorum onu facebooka bekledim kabul etmedi defalarca ekledim en sonunda ekledi okulun ilk haftası sınıfına girip girip çıkdı.ya benim için yada başka birisi için bilmiyorum.onu okulda her gördüğümde bana bakıyor.?!?..ve hiç unutmuyorum ben arkadaşımla sınıfa gidiyorduk ve arkadaşları birşey dedi ve bana badı bende hemen oradan uzklaştımm...benim hiç konuşmadım kişiler onun arkadaşları benim yanıma geldi konuşdu sizce beni seviyormudur????

bak arkadaş sınıfa girdiğinde göz ucuylada olsa sana bakıor ve sana gözleri ile 'seni seviorum'diosa seni seviodur bide onun arkadaşlarına sor başka erkekle gez kıskandır
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Mart 2014       Mesaj #13
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
YA BENİM S ORUNUM İSE BİZİM OKULDA BENDEN Bİ YAŞ BÜYÜK SONRA BUNA SÖYLEMİŞLER BENİM ONU ÇOK SEVDİĞİMİ FALAN BEN HALA KONUŞAMIYORUMM Msn Sad ASDK
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Temmuz 2014       Mesaj #14
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bende açılamıyorum 3 aydır sadece bir kere göz göze geldik ve sapık biri napcam o lise birde ben ise orta 8 sınıf onu görmemde zorlaştı yaz tatilindede hiç karşılaşamadık facesini dondurmuş