Arama

Bir bayan olarak erkeğe nasıl açılabilirim?

En İyi Cevap Var Güncelleme: 2 Haziran 2018 Gösterim: 40.051 Cevap: 12
emılyankılo - avatarı
emılyankılo
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #1
emılyankılo - avatarı
Ziyaretçi
ben ........(kız) okulda bi erkekten hoşlanıyorum o kadar yakışıklı ki bazen birbirimize gülüoruz ama yine de ona açılamadım zaten onun beni sevip sevmediğini de bilmiyorum ona nasıl açılabilirim ayrıca okuldaki hiç bi kız arkadaşıma da onu sevdiğimi söylemedim ne yapmalıyım? onu seviyorum yardım edin lütfenn
EN İYİ CEVABI Emo__Girl verdi
bence bunu söylemenin en iyi yolu msn si varsa oradan konuşmak:) çünkü bende sevdiğim birisiyle öyle sevgilioldum... hemde o teklif etti biraz böyle havalı biri gibi davran bak noluyor:) tabi bunlar bnm fikrim ama bence kesin böylece işin daha kolay olur çünkü denendi:):)
Sponsorlu Bağlantılar
Keten Prenses - avatarı
Keten Prenses
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2009       Mesaj #2
Keten Prenses - avatarı
Kayıtlı Üye
İllaki gidip ben seni seviyorum demene gerek yokMsn Happy özel olan , herkesle paylaşamayacağın şeyleri onunla paylaşabilirsin.. mesela bir yere giderken onunda sizinle gelip gelemeyeceğini sor.ders çalıştığın gruba onuda dahil et.. daha çok beraber olabilirseniz belkide o sana açılır..
Sponsorlu Bağlantılar
Quo vadis?
Emo__Girl - avatarı
Emo__Girl
Ziyaretçi
7 Şubat 2009       Mesaj #3
Emo__Girl - avatarı
Ziyaretçi
Bu mesaj 'en iyi cevap' seçilmiştir.
bence bunu söylemenin en iyi yolu msn si varsa oradan konuşmakMsn Happy çünkü bende sevdiğim birisiyle öyle sevgilioldum... hemde o teklif etti biraz böyle havalı biri gibi davran bak noluyorMsn Happy tabi bunlar bnm fikrim ama bence kesin böylece işin daha kolay olur çünkü denendiMsn HappyMsn Happy
Son düzenleyen Safi; 28 Mayıs 2018 17:03
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
1 Şubat 2010       Mesaj #4
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar bende bir çoçukla tanışım ve bir arkdaşımız daha var 2 kız ız ve birde o ben ondan hoşlanıyorum beni çok koruyo sana yanlızca ben canım derim diyo onunda benden hoslandıgını dusunuyorum ama dun kavga ettık ıletmde ve sanırım senden nefret edıyorm yazıyodu o banamı dedı cevap veremedn cıktım ama ona degıldı bu gun hıc msne gırmedı Msn Sad ondan hoslandıgımı nasıl bellı edıcem onu kaybetmek ıstemıyorum
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
20 Eylül 2010       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşkım yaşı yok diyolar ama yanılgıdır o bi kız kendind eküçük erkegi sevemem ama kendinde büyükse elvetki sever ..... benim sevgilim bana teklifi şöyle oldu . feysten buldu beni ve msn mi istedi ve bend verdim son ra arkadş olark bütüm sırlarım bütün herşeyimi ona anlatım tabi ara sıra tersliyodum ama sonra benle kanka olurmusun dedi bende bütün sırlarımı anlatmış mulunmaktaydım ve yaklaşımınında çok iyi oldu için eve olabiliriz demiştim sonra konuşurken bana şunu dedi sevgilin varmı bende cabım hayır yok olmuştu oda sana bişey dicem ama cevabın ne olursa olsun hep beklicem demişti ve benle çıkarmısın demiş o gün bugündür bisenenden beri çıkıyoruz o beni seviyo ben onu seviyorum Msn Happy))))))))) anlicanız kanka ayagına yatmak daha iyi birisinle çıkmak istiyorsan
misafir - avatarı
misafir
Ziyaretçi
19 Nisan 2013       Mesaj #6
misafir - avatarı
Ziyaretçi
bu durum çok normal çünkü kızın basina gelebilir bu durumu en yakın kız arkadasına anlat ve ondan yardim iste
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Nisan 2013       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aşkın yaşı yoktur git hemen ona açıl sen açilmassan sevdiğin elden gider benimde vardı ama açılmadım ilayda diye bir kız geldi aramıza girdi şimdi ben yeni bir kişiye aşıkım adı emir ona açıldım şimdi çıkıyoruz oda beni çok seviyo bunu dene git ona sevdiğini söyle o sana kalmış
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Haziran 2013       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bi çocuk var aynı sokakta oturuyoruz.Ben onu seviyorum ama o beni seviyo mu şüphelerim var.Benimle uraşıyo arkamdan sesleniyo o yapmamış gibi davranıyo falan.Ben en sonunda sevip sevmediğini öğrenmek için fake hesap açtım.Sordum birini seviyo musun diye, hayır dedi sürekli kim olduğumu sordu.Ben diğer gün söylicem söz dedim.Okuldan geldim aynı sokaktayız yazdım çıktım.O sırada bizim evin önünde onları konuşurken duydum.''Bi kız var beni seviyomuş kim olduğunu söylicek bugün bi öğreniyim s*ktir edicem'' dedi.Bende mesajı son anda değiştirmeye çalıştım.Ben erkeğim seni kandırdım falan dedim.Ama hala sevip sevmediğini bilmiyorum..Beni tanımadığı için mi söylemedi oksa gerçekten sevmiyo mu?Arkadaşlarınada fake hesaptan sordum.Eski sevgilisini sevdiğini söylediler.Ona sordum eski sevgilinin mi seviyosun diye hayır o konu kapandı, eğer sen bana kim olduğunu söylersen bende seni sevebilirim dedi.( ben konuşmaları duymadan önce)
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
23 Temmuz 2013       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
aynısı bnm basımda suan ona bnden hoslanıomusun die bir soru sor o sna tep ki verirse öle bişi yok yok die üsteler zaten sdenden hosmalıosa bu bnm fkrim ama bunu denemelisin mutlaka hadii sana kolay glsin msnesini açmıyo olabilir belkide söylediği o sözden utanıyor olabilir
Pelin123
Yasaklı
25 Aralık 2017       Mesaj #10
Yasaklı
Arkadaşlar ben sınıf arkadaşımı 2 sene boyunca sevdim halada seviyorum 3. senesinde onunda beni sevdiğini düşünüyorum çünkü hep birbirimize bakarken göz göze geliyoruz ama o da bana söyleyemiyor birbirimizden konuşurken bile elim ayağım titriyor onun kide aynı şekillde istemsiz olarak oluyor bu olay ama artık dayanamıyorum sevgimi içimde tutmak beni kemiriyor her şeyde o aklıma geliyor ve ben ailemin zoruyla okul değiştirdim onu görmek için eski okuluma gidiyorum ama onu gördüğümde mutlu olsamda ertesi gün onun yokluğunda yeni okulumda beni ağlıyor olarak buluyorlar onsuz hayat çok zor ama şuan öğrendiğime göre o başkasını sevmeye başlamış ben gidince bana fazlasıyla sinirlenmiş ama bu beni daha çok ağlattı sizce ona açılmalı mıyım onu istediğim zaman görebiliyorum ama açılmadığım sürece içim sıkışıyor ve içimden ağlamak geliyor bi kere fake hesap açarak ona hislerimi anlattım ama kim olduğumu demedim o da bana bi git dedi sınıfımdan birini seviyorum dedi ama onu eskiden dedi acaba o bahsettiği kişi ben olabilir miyim çünkü bana yakın davranıyordu