Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Bir kız bir erkeğe karşı nasıl yaklaşabilir, yanlış anlaşılmasını önleyebilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda burcuseker tarafından 8 Ağustos 2009 (08:35) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
5329 kez görüntülenmiş, 12 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Mart 2014 (07:48) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 8 Ağustos 2009, 08:35

#1 (link)
burcuseker
Ziyaretçi
burcuseker - avatarı
bir erkek bir kızı yanlış anlar ve ondan soğumaya başlar fakat kız bu duruma üzülür ve ne kadar çabalasada kendini çocuğa yakınlıştıramaz
karşılığında kızın ne yapması gerekir
LÜTFEN OLUMLU CEVAPLARINI BEKLİYORUM
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERR
Rapor Et
Reklam
Eski 8 Ağustos 2009, 11:57

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
burcuseker adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bir erkek bir kızı yanlış anlar ve ondan soğumaya başlar fakat kız bu duruma üzülür ve ne kadar çabalasada kendini çocuğa yakınlıştıramaz
ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERR
Yanlış anlamak kısmındaki yanlışı tekrar ikiniz gözden geçirebilirsiniz.Kendinin bu olmadığını söyleyebilirsiniz.
Rapor Et
Eski 8 Ağustos 2009, 13:57

#3 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
burcuseker adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLERR

Kendini daha iyi ifade et.Yanlis anlamasina izin verme oldugun gibi gorun en onemlisi.Onun gozune giriceksin diye baska karakterlere sahipmissin gibi davranma.Seni sen oldugun icin begensin sevsin yani kisacasi oldugun gibi ol zaten kendini dogru ifade etmis olursun boylelikle
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 17:56

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bir kankam wardı bn ona aşıktım ama onun bana hangi gözle baktığını bir türlü çıkartamadım ve şimdi aramız çoq qötü birbirimizden uzaklaştık herşeyimizi paylaşırdık şimdi paylaşmaz olduk ve okulda arasıra göz göze gelioruz bu durum bni çok üzüo..): bnmle neredeyse hiç konuşmamaya başladı bnde konuşamıorm artık ama ona tekrardan yaklaşmak istiorm bunu nasıl becerebilirim lütfen yardım edin!!
Rapor Et
Eski 5 Aralık 2009, 18:29

#5 (link)
MsXLabs Üyesi
SüPeRsiN - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

bir kankam wardı bn ona aşıktım ama onun bana hangi gözle baktığını bir türlü çıkartamadım ve şimdi aramız çok kötü birbirimizden uzaklaştık herşeyimizi paylaşırdık şimdi paylaşmaz olduk ve okulda arasıra göz göze gelioruz bu durum bni çok üzüo..): bnmle neredeyse hiç konuşmamaya başladı bnde konuşamıorm artık ama ona tekrardan yaklaşmak istiorm bunu nasıl becerebilirim lütfen yardım edin!!

Aranızdaki sorun her neyse onu çözmeyi deneyin ilk önce. Elinizden geleni yapın. Olmuyorsa olmuyordur. Su yolunu bulur ))) Eğer değer veriyorsa dediğiniz gibi(her şeyi paylaşırdık vs.) Fark edecektir çabalarınızı.
Rapor Et
Eski 3 Kasım 2010, 23:16

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben onu çok ama çok seviyorum onu facebooka bekledim kabul etmedi defalarca ekledim en sonunda ekledi okulun ilk haftası sınıfına girip girip çıkdı.ya benim için yada başka birisi için bilmiyorum.onu okulda her gördüğümde bana bakıyor.?!?..ve hiç unutmuyorum ben arkadaşımla sınıfa gidiyorduk ve arkadaşları birşey dedi ve bana badı bende hemen oradan uzklaştımm...benim hiç konuşmadım kişiler onun arkadaşları benim yanıma geldi konuşdu sizce beni seviyormudur????
Rapor Et
Eski 4 Kasım 2010, 10:03

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
siz siz olun kızlığınıza yakışmıcak hareketler ve davranışlarda bulunmayın. UNUTMAYIN Kİ siz bir kızsınız hiçbir erkeğin peşine takılmayın onun sizin peşinize takılmasını sağlamayın da kendiniz olun o sizin güzel bir davranışınızı güzel bir sözünüzü yada sizi beğenip peşinize takılabilir ÇÜNKÜ o bir erkek... erkeklerde kızlarda olduuu kadar gurur olmaz AMA HA SAKIN bunu unutmayın hemen size yakınlaşan erkeği kabul edrseniz hayl kırıklığı yaşayabilirsiniz.....................
Rapor Et
Eski 20 Ocak 2011, 21:13

ONU ÜZMEK İSTYORUM DEGERMİ ANLASIN

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
sevdgm bırı var benı de seven.Sekız yıldır gorusuyorz su an 21 yasındayım.Çok olumsuz üzücu seyler yasadık kendımı öldrmeyı bıle dusunmustum.Ailelerın ıstemedgı ve bız de ıstesek de olamycak bır ılıskıydı.Herseye ragmen hep barstık ama ben cok alttan aldım 13 yasım bıtyordu ıste baslarken bu arada aramızda dokuz yaş var.Çok ıyı anlasıyorz ama ılersı olmaz.Hala gorusuyorz ıste ama ıkımızden de aynı seyler cıkıyor agzımızdan senı sevmıyorm asık degılım sadece alısımısım.Bunu ıkımızde dıyorz.Bu arada yanlıs anlasılmasn nerdeyse bes yıl elımı tutmaktan öte bırseyı olmadı bana karsı.Sımdı onu üzmk ıstyorum ve boylece aceba gercekten kıymetlı mmıyım onun ıcın bana ne kadar deger veryor ögrenırım dıye dusunuyorm.Hem sevıyorsa asıksa bunu da ogrenırım.Çunku öyle zamanlar oluyor kı sırf asık olmayan sevmeyen sadece abana alıstgı ıcın degısık geldgmı soyleymesı ınandrcı gelmıyor.BEN NE YAPAYIM SIMDI ?
Rapor Et
Eski 3 Kasım 2011, 22:00

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Aynı şey bnm başıma geldi sevdiğim çocuğun tam önünde bisikletten düştüm bana bakıp bakıp güldüler ertesi gün ne oldu biliyormusun? çocukla ellerimiz değdi ve bakıştık acaba o bana aşıkmı? Lütfen yarıdm edin Burcuseker sanada gelince bnce onunla konuş sorunu çözmeye çalışın ve yakın arkadaşlarına sor onlardan fikir edin bnm cevabım bu
Rapor Et
Eski 28 Ağustos 2012, 10:26

Cvp: Bir kız bir erkeğe karşı nasıl yaklaşabilir, yanlış anlaşılmasını önleyebilir?

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ona neden senle konuşmadığını sor
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.158 saniyede (67.75% PHP - 32.25% MySQL) 15 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 20:13
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi