PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN'de kamera ayarları nasıl yapılır?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
baggio15:40, 13 Ağustos 2009 
arkadaşlar msn de cam açıkken kendi görüntümü kapatmak istiyorum ama görüntü ayarlarından camera yok seçeneğini işaretlediğim halde yine benim görüntüm çıkıyor bu sorun hakkında bilgiisi olan varsa şimdiden teşekkür ederim yardımlarınız için
Benzer Konular:
Cevap
Rower16:02, 13 Ağustos 2009 
Msn/Araçlar/Ses ve görüntü kurulumu/ileri/ Çıkan pencerede Devre Dışı bırak seçeneğini seçerek son'a tıklayarak kamerayı iptal edebilirsiniz.

Ayrıca Msn/Araçlar/Seçenekler/Kişisel/Web kameramın olduğunu başkalarının gösrmesine izin ver seçeneğinde bulunan kutucuktaki işareti kaldırarak karşı tarafın kameranızı görmesini engelleyebilirsiniz.

Cevap
baggio16:06, 13 Ağustos 2009 
devre dışı bırakıyorum ama cam açtığımda yine kendi görüntüm çıkıyor
Cevap
Rower16:27, 13 Ağustos 2009 
Bilgisayarım/Özellikler/Donanım/Aygıt Yöneticisi/Görüntü Aygıtları/ Kameranız/Çıkan pencerede resimdeki gibi
Bu aygıtı kullanma (devre dışı bırak) seçip tamam diyerek kameranızı pasif hale getirbilirsiniz.
Cevap
baggio17:32, 13 Ağustos 2009 
bu şekilde yaptığım zaman sorun çözülüyor ama ben donanıma girmeden istediğim zaman görüntü ayarlarından sorunu çözmek istiyorum belki herkesin dışında bir istek benimki ama yardımların için sağol teşekkür ederim
Cevap
Misafir16:17, 4 Eylül 2009 
görüntülü arama yapamıyorum. ayarlarları nasıl yapabilirim
Cevap
Misafir15:05, 26 Eylül 2009 
msn de kameram neden karanlık gösteriyor
Cevap
conqierors17:04, 26 Eylül 2009 
En kolay yolu bilgisayarıma gir kamerayı aç, MSNde kamera görüşmeni ondan sonra çalıştır. Bilgisayarımdan açtığın için kamera kullanımda olacak ve MSN'de seni göstermeyecektir. kamerayı 2 farklı program aynı anda kullanamaz!!!
Cevap
Misafir09:47, 17 Ocak 2010 
bılgısayar da kamera acamıyorum problem verıyor ingiliz ce olarak sorry you have no video capture hardware video capture will not function properly
Cevap
Misafir00:23, 20 Ocak 2010 
msnde cam acamıyorum acmaya calıştığımda sunu yazıyor Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin

msn de cam acamıyorum acmaya calıştığımda sunu yazıyor Kamera aygıtınızı başlatamadık. Lütfen kameranızın şu anda başka bir program tarafından kullanılmadığını denetleyin ve sonra yeniden deneyin
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama