Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

MSN webcam açılmıyor, nedeni nedir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda serci_038 tarafından 18 Ağustos 2009 (20:13) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
94325 kez görüntülenmiş, 94 cevap yazılmış ve son mesaj 22 Temmuz 2012 (15:18) tarihinde gönderilmiştir.
  • Bu konuyu beğendiniz mi?   
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 18 Ağustos 2009, 20:13

#1 (link)
serci_038
Ziyaretçi
serci_038 - avatarı
rahat edıyorum ama pc kameram msn cam acınca mavı cam yerı mavı gosterıo pc de cam normal acıyo ama msn de acıyo ama mavı gosterıyo
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

slm arkadaslar. kamera ve cozunurluk sorunu msn nın son surumunden kaynaklanıyor. sorun pc de degıl son surum msn kullanmayın..
Rapor Et
Reklam
Eski 18 Ağustos 2009, 20:54

#2 (link)
MazessezaM
Rower - avatarı
Alıntı:
serci_038 adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

rahat edıyorum ama pc kameram msn cam acınca mavı cam yerı mavı gosterıo pc de cam normal acıyo ama msn de acıyo ama mavı gosterıyo
Bu sorunu MSN de görüntülü konuşma yaparken bende yaşıyorum.Kamerayla USB nin uyumsuzluğundan kaynaklanan yada donanım çakışması gibi bir durum.
Kameranızı çıkartıp takarak tekrar deneyiniz genelde bu sekilde sorun ortadan kalkmış oluyor.
Rapor Et
Eski 18 Eylül 2009, 23:40

Msn Webcam açılmıyor, nedeni nedir?

#3 (link)
meric_m
Ziyaretçi
meric_m - avatarı
msn de kameram acılmıor ya da cösünürlüğü cok cok düsük bi sekilde acılıor. sürüm 9.0
program ekle kaldırdan onar dedim ama sorun hallolmadı.. bilgisayarım'a girince kamera calısıyor ama msn de acılmıor ne yapmalıyım
Rapor Et
Eski 19 Eylül 2009, 15:18

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende aynı sorunu yaşıyorum ama nedenini daha bulamadım daha önce açılıyordu msn kendini güncelleyince açılmamaya başladı bilen olursa lütfen paylaşsın
Rapor Et
Eski 7 Ekim 2009, 16:18

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
msn de kamera açılmıyor

karsının kamerası açılıyo benımki açılmıyo
Rapor Et
Eski 8 Kasım 2009, 18:48

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
slm arkadaslar. kamera ve cozunurluk sorunu msn nın son surumunden kaynaklanıyor. sorun pc de degıl son surum msn kullanmayın..
Rapor Et
Eski 10 Kasım 2009, 14:09

#7 (link)
aziya
Ziyaretçi
aziya - avatarı
son sürüm msn de çalışmayan web kamerayı çalıştıracak bir uygulama varmıdır ?
Rapor Et
Eski 12 Kasım 2009, 20:09

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
ben msn son sürüm ekledim. birazda teknoloji özürlüyümdür cam açıyorum bende sorun var görünüyor ama karşı taraf beni görebiliyor. valla kaç tane forum sayfası gezdim derdime çare bulamadım yardımcı olabilecek biri varsa sevinirimm yoksa eskiye dönecem mecburr
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2009, 13:03

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
cam açmak istiyom açılmıyo
Rapor Et
Eski 14 Kasım 2009, 15:23

#10 (link)
Rios
Ziyaretçi
Rios - avatarı
Msnde ses ve görüntü kurulum ayarlarını tekrar yapın.Kameranın sürücüsünü tamamen kaldırıp baştan kurun ve msni de baştan kurun yeni sürüm varsa güncelleyin.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.172 saniyede (72.01% PHP - 27.99% MySQL) 17 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 14:04
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi