PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > MSN webcam açılmıyor, nedeni nedir?
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
serci_03820:13, 18 Ağustos 2009 
rahat edıyorum ama pc kameram msn cam acınca mavı cam yerı mavı gosterıo pc de cam normal acıyo ama msn de acıyo ama mavı gosterıyo
En iyi cevap Misafir tarafından gönderildi

slm arkadaslar. kamera ve cozunurluk sorunu msn nın son surumunden kaynaklanıyor. sorun pc de degıl son surum msn kullanmayın..
Benzer Konular:
Cevap
Rower20:54, 18 Ağustos 2009 
serci_038 adlı kullanıcıdan alıntı:
rahat edıyorum ama pc kameram msn cam acınca mavı cam yerı mavı gosterıo pc de cam normal acıyo ama msn de acıyo ama mavı gosterıyo
Bu sorunu MSN de görüntülü konuşma yaparken bende yaşıyorum.Kamerayla USB nin uyumsuzluğundan kaynaklanan yada donanım çakışması gibi bir durum.
Kameranızı çıkartıp takarak tekrar deneyiniz genelde bu sekilde sorun ortadan kalkmış oluyor.
Cevap
meric_m23:40, 18 Eylül 2009 
msn de kameram acılmıor ya da cösünürlüğü cok cok düsük bi sekilde acılıor. sürüm 9.0
program ekle kaldırdan onar dedim ama sorun hallolmadı.. bilgisayarım'a girince kamera calısıyor ama msn de acılmıor ne yapmalıyım
Cevap
Misafir15:18, 19 Eylül 2009 
bende aynı sorunu yaşıyorum ama nedenini daha bulamadım daha önce açılıyordu msn kendini güncelleyince açılmamaya başladı bilen olursa lütfen paylaşsın
Cevap
Misafir16:18, 7 Ekim 2009 
Alıntı:
msn de kamera açılmıyor

karsının kamerası açılıyo benımki açılmıyo
Cevap
Misafir18:48, 8 Kasım 2009 
slm arkadaslar. kamera ve cozunurluk sorunu msn nın son surumunden kaynaklanıyor. sorun pc de degıl son surum msn kullanmayın..
Cevap
aziya14:09, 10 Kasım 2009 
son sürüm msn de çalışmayan web kamerayı çalıştıracak bir uygulama varmıdır ?
Cevap
Misafir20:09, 12 Kasım 2009 
ben msn son sürüm ekledim. birazda teknoloji özürlüyümdür cam açıyorum bende sorun var görünüyor ama karşı taraf beni görebiliyor. valla kaç tane forum sayfası gezdim derdime çare bulamadım yardımcı olabilecek biri varsa sevinirimm yoksa eskiye dönecem mecburr
Cevap
Misafir13:03, 14 Kasım 2009 
cam açmak istiyom açılmıyo
Cevap
Rios15:23, 14 Kasım 2009 
Msnde ses ve görüntü kurulum ayarlarını tekrar yapın.Kameranın sürücüsünü tamamen kaldırıp baştan kurun ve msni de baştan kurun yeni sürüm varsa güncelleyin.
Cevap
1 23...Son
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama