Arama

MSN'de webcam açınca PC reset atıyor nedeni ne olabilir?

Güncelleme: 11 Mayıs 2012 Gösterim: 7.916 Cevap: 11
rocklobital - avatarı
rocklobital
Ziyaretçi
25 Temmuz 2009       Mesaj #1
rocklobital - avatarı
Ziyaretçi
cam açmaya kaltıgımda pc reset atıyor ne olabilir?
Sponsorlu Bağlantılar
BrookLyn - avatarı
BrookLyn
Kayıtlı Üye
13 Ağustos 2009       Mesaj #2
BrookLyn - avatarı
Kayıtlı Üye
Alıntı
rocklobital adlı kullanıcıdan alıntı

cam açmaya kaltıgımda pc reset atıyor ne olabilir?

Her defasında ve kime kamera açarsanız reset mi atıyor? Yoksa ara sıra yada belirli kişilerdemi yapıyor bu reset'i? Biraz daha bilgi verebilirseniz yardımcı olmaya çalışırız.

Sponsorlu Bağlantılar
Kameranızın takılı olduğu USB girişini kontrol edin. Herhangi bir eğilme, bükülme söz konusu olabilir şase yaptığından resetliyor olabilir. USB girişleriniz problemli olabilir. Farklı bir durum söz konusu büyük ihtimal, kamera açıldığında resetlemesi tuhaf biraz.

Saygılar,
MsXTeam
abidindino - avatarı
abidindino
Ziyaretçi
1 Nisan 2010       Mesaj #3
abidindino - avatarı
Ziyaretçi
aynı sorun bende de oluyor. sesli görüntüye bastığımda reset atıyor. herkeste yapıyor. nedenini bulamadım.
mehmet_022 - avatarı
mehmet_022
Ziyaretçi
2 Temmuz 2010       Mesaj #4
mehmet_022 - avatarı
Ziyaretçi
FDİSK ATARSANIZ DÜZELİR, FDİSK NE DEMEK DİYENLERE İSE FORMAT ÇEKERKEN HEM C Yİ HEM D Yİ YANİ BULUNAN TÜM SÜRÜCÜLERİ SİLMEK VE TEKRARDAN OLUŞTURMAK, YANİ C Yİ D Yİ E Yİ NE VARSA HEPSİNİ BOŞALTIYORSUNUZ, BİLİNEN İSMİYLE TÜM DİSKLERİ BİÇİMLENDİRDİKTEN SONRA DÜZELİR...

The sub7seven
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Mayıs 2011       Mesaj #5
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
dısklerı bıcımlendrmekle ne alaksı var bu sorunun, oncelıkle aynı sorun bndede vardı sebeplerınden bırısı, bır camera drıverı cakısmasıdır bu sorunun olan kısılerde tv kartı drıverı yada oonlını veıdeo drıverlerınden bırısını msn camera seceneklerı alnda gormektır sorunu halletmek ıcın kaldrmak yeterlıdır
tugrul31 - avatarı
tugrul31
Ziyaretçi
21 Mayıs 2011       Mesaj #6
tugrul31 - avatarı
Ziyaretçi
dısklerı bıcımlendrmekle ne alaka bu ya
sorun bndede vardı cozumu basıt
kamera drıverı gıbı bır drıverın msn ın cam olarak tanıamsıdır,,
msn ayarlar sekemesnde ses ve goruntu kurulumunda sesten snra camerayı sectgnzde, web camnz dısında baska cam drıverlerıde varsa onları kaldırınz. buyuk ıhtımalle tv kartı drıverınız camerayla cakısıyordur

saygılarımla
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
29 Mayıs 2011       Mesaj #7
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bahsettiğiniz Ayarlara Girincede Reset Atıyor.Üzerinde Oynama Yapamıyoruz Yani
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
25 Haziran 2011       Mesaj #8
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaslar ben mehmet_022
şimdi biçimlendirme ile ne alakası var diyosunuz da gizlenmiş sistem bozucu dosyalar oluyor, yani bazen çok farklı şeyler olabiliyor, veya çoğu virüs programının bulamadığı virüsler oluyor, fdisk en temiz işlemdir, hard diski sıfırlar yani, ve inanır mısınız bu problem halen bende devam ediyor ve uzun bir süredir böyle, format atıyorum programları yüklüyorum, bi ara ekran kartından şüphelenmiştim ekran kartını ve diğer driverlerın güncel sürümlerini yükledim sorun kalktı, şimdi ise güncel programları yüklediğim halde gene aynı sorun devam ediyor, tek çare fdisk, yani hard diski rahatlatmak lazım biraz, birçok sebebi var ama büyük oranla düzeltebilecek bir yöntemdir, ben fdisk atmıyorum pc ye atamıyorum daha doğrusu benim pc 80 gb hard diskli, yerel disk d yani yedeklerimde 70 gb lik verilerim var dosyalarım var hepsi de çok önemli harici bi hard disk bulsam yedeğini alıp fdisk atıcam da işte atamıyorum yedeklerim çok lazım oluyor diye, eğer yedeklerinizde pek fazla önemli şeyler yoksa bir yere yedekleme yapın ve fdisk i çakın hard diske eğer düzelmezse, o zaman anakartı ile ekran kartı çakışma yapıyodur, veya fan lardan birisi çalışmıyordur, kontrol etmenizi öneririm. saygılar MEHMET_022
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ekim 2011       Mesaj #9
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar sorun kesin olarak buldum sorunun ana kaynağı sistemde bulunan herix virüsüder kısacası camera virüsüdür aynı sorun bende de vardı bilgisayarınızı virüs taramasından bi geçirin istersenin ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Kasım 2011       Mesaj #10
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar herkese merhaba öncelikle aylardır başımı ağrıtan bir sorun var bir türlü seçemedim msnde kamera veya normal sesli arama yaparken ve ya canlı yayın siteleri üzerinden gitarla canlı yayın yapıyorum oradada aynı sorun skypedede bi süre sonra aynı sorun yani msne özel değil ne yapmam gerekiyor lütfen bi yardımcı olun cevap bekliyorum,şimdiden teşekkürler.