PC Görünümü Üye Ol
Forum Ana Sayfa
Soru-Cevap > Gözde yağ bezesi neden olur, nasıl tedavi edilir?
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Misafir12:57, 1 Eylül 2009 
Alıntı:
gözde yağ bezesi
GÖZÜMÜN İÇİNDE YAĞ BEZESİ VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR
Benzer Konular:
Etiketler:
  • goz icinde yag bezesi
  • gozde yag bezesi
  • gozun icinde yag bezesi
Cevap
Blue Blood13:14, 1 Eylül 2009 
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı:
GÖZÜMÜN İÇİNDE YAĞ BEZESİ VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR
Doktora gidiniz belli yönlendirmeleri size en doğru şekilde yapacaktır.
Cevap
Misafir21:04, 8 Eylül 2009 
Alıntı:
gözde yağ bezesi
GÖZDE YAG BEZEZİ NASIL OLUR
Cevap
Misafir14:07, 1 Aralık 2009 
Alıntı:
goz icinde yag bezesi
gözün dış pınarının üstünde 3 aydır geçmedi.öncesinde göz arpası oluştu ama geçti.nedeni ne olabilir.ilginiz için sağolun.
Cevap
Misafir15:43, 19 Aralık 2009 
gözümün altında yağ bezeleri var ne yapmalıyım ya da yapmamalıyım?Teşekkürler.
Cevap
Misafir11:16, 27 Aralık 2009 
gözümde yağ bezesi var
7 yıl önce aldırdım tekrar oldu
tedavisi nedir
Cevap
Misafir20:50, 8 Ocak 2010 
selam arkadaşlar gözdeki yağ bezesi denilen şey ufak sert mercimek büyüklüğünde bir kitle bende geçen sene vardı şalazyon ameliyatı adı altında dünya göz hastanesinde aldırdım aslında yağ bezesi deniliyor ama tamamen strese bağlı oluşan beze aslında kist olduğunu öğrendim.Ameliyat olunan yerde tekrar nüksetme olasılığı yok fakat çevresinde ve öteki gözde tekrar oluşabiliyor şuan bende ne yazık ki öteki gözümde de mevcut ve tekrar doktoruma gidicem sanırım yine ameliyat ama ondan korkum yok 5 dk süren ufak bir operasyon..geçmiş olsun rahatsızlığı olan herkese..
Cevap
Misafir14:49, 25 Ağustos 2010 
selam lar ben 45 yaşındayım bir gün sabah aynaya bir baktım sol gözüm de mercimek büyüklüğünde bir yağ bezesi olütu.O gün hemen doktara gittim.Doktor bana önemli bir şey değil fakat kalıcıdır zaman zaman büyür küçülür dedi.Fakat ben aynaya baktıkca oraya odaklanıp görüp moralim bozuluyor.Büyük bir ihtmalle aldıracam.Teknolji gelişti artık 5 dk lık bir operasyonla geçeçek bir şeyi neden yıllarca orda taşıyım diye düşünüyorum.
Cevap
Misafir22:36, 2 Eylül 2010 
benim gözümdede var hamile kaldıktan sonra dahada belirgin oldu sinir oluyorum baktıkça nasıl geçer bilmiorum operasyonla alınacak bu gidişle dogal yolla geçirmiş olan bi arkads varsa yazsın lütfen
Cevap
Misafir00:46, 16 Eylül 2010 
Oğlumun göz ündeki akta sarı nokta var..farkeder etmez hemen dünya göz Kocaeli hast. gittik...tabii 2 gün sonra dr. beyin görmesine karar verildi...2 gün sonra gittiğimizdedr. ilac tedavisine başladı;fakat geçmeyeceğini operasyonla alınması gerekebileceğini söyledi...
Oldukça tedirgin bir halde eve döndük...çünkü daha5,5 yaşında oğum...ve istanbul acıbadem hastanesine götürmeye karar verdik hemen 2 gün sonra oraya gittik( bu arada ilaç tedavisi sarı noktanın çevresindeki kızarıklığını almıştı)... oradaki dr. bey de bunun yağ bezesi olduğunu alınması gerektiğini söyledi....şu an beklemedeyiz...ama tedirginliğimiz her geçen gün artmakta aslındaçok kolay bir operasyon olacağı ama çocuk olduğu için hareket edebilir diye ameliyathane ortamında yapılacağını da söylediler fakat tedirginliğimiz halen sürmekte..
Cevap
1 23
«Önceki KonuSonraki Konu»
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adınız:
Doğrulama
Mesaj:
Tüm Soru-Cevap Konuları
Benzer Konular
Parmak şişmesi neden olur, nasıl tedavi edilir?
Dudak şişmesi neden olur, nasıl tedavi edilir?
Kulak tıkanıklığı neden olur, nasıl tedavi edilir?
Adet düzensizliği neden olur, nasıl tedavi edilir?
Göğüste ağrı neden olur, nasıl tedavi edilir?