Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Gözde yağ bezesi neden olur, nasıl tedavi edilir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 1 Eylül 2009 (12:57) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
40191 kez görüntülenmiş, 19 cevap yazılmış ve son mesaj 9 Ocak 2013 (14:40) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.25  |  Oy Veren: 4      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Eylül 2009, 12:57

#1 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
gözde yağ bezesi
GÖZÜMÜN İÇİNDE YAĞ BEZESİ VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Eylül 2009, 13:14

#2 (link)
Eski Üyelerin Ruhları
Blue Blood - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

GÖZÜMÜN İÇİNDE YAĞ BEZESİ VAR ÇÖZÜMÜ NEDİR
Doktora gidiniz belli yönlendirmeleri size en doğru şekilde yapacaktır.
Rapor Et
Eski 8 Eylül 2009, 21:04

#3 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
gözde yağ bezesi
GÖZDE YAG BEZEZİ NASIL OLUR
Rapor Et
Eski 1 Aralık 2009, 14:07

#4 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Alıntı:
goz icinde yag bezesi
gözün dış pınarının üstünde 3 aydır geçmedi.öncesinde göz arpası oluştu ama geçti.nedeni ne olabilir.ilginiz için sağolun.
Rapor Et
Eski 19 Aralık 2009, 15:43

#5 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gözümün altında yağ bezeleri var ne yapmalıyım ya da yapmamalıyım?Teşekkürler.
Rapor Et
Eski 27 Aralık 2009, 11:16

#6 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
gözümde yağ bezesi var
7 yıl önce aldırdım tekrar oldu
tedavisi nedir
Rapor Et
Eski 8 Ocak 2010, 20:50

#7 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam arkadaşlar gözdeki yağ bezesi denilen şey ufak sert mercimek büyüklüğünde bir kitle bende geçen sene vardı şalazyon ameliyatı adı altında dünya göz hastanesinde aldırdım aslında yağ bezesi deniliyor ama tamamen strese bağlı oluşan beze aslında kist olduğunu öğrendim.Ameliyat olunan yerde tekrar nüksetme olasılığı yok fakat çevresinde ve öteki gözde tekrar oluşabiliyor şuan bende ne yazık ki öteki gözümde de mevcut ve tekrar doktoruma gidicem sanırım yine ameliyat ama ondan korkum yok 5 dk süren ufak bir operasyon..geçmiş olsun rahatsızlığı olan herkese..
Rapor Et
Eski 25 Ağustos 2010, 14:49

gözdeki yağ

#8 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
selam lar ben 45 yaşındayım bir gün sabah aynaya bir baktım sol gözüm de mercimek büyüklüğünde bir yağ bezesi olütu.O gün hemen doktara gittim.Doktor bana önemli bir şey değil fakat kalıcıdır zaman zaman büyür küçülür dedi.Fakat ben aynaya baktıkca oraya odaklanıp görüp moralim bozuluyor.Büyük bir ihtmalle aldıracam.Teknolji gelişti artık 5 dk lık bir operasyonla geçeçek bir şeyi neden yıllarca orda taşıyım diye düşünüyorum.
Rapor Et
Eski 2 Eylül 2010, 22:36

asdfghjkl

#9 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim gözümdede var hamile kaldıktan sonra dahada belirgin oldu sinir oluyorum baktıkça nasıl geçer bilmiorum operasyonla alınacak bu gidişle dogal yolla geçirmiş olan bi arkads varsa yazsın lütfen
Rapor Et
Eski 16 Eylül 2010, 00:46

OĞLUMUN GÖZÜNDEKİ...

#10 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Oğlumun göz ündeki akta sarı nokta var..farkeder etmez hemen dünya göz Kocaeli hast. gittik...tabii 2 gün sonra dr. beyin görmesine karar verildi...2 gün sonra gittiğimizdedr. ilac tedavisine başladı;fakat geçmeyeceğini operasyonla alınması gerekebileceğini söyledi...
Oldukça tedirgin bir halde eve döndük...çünkü daha5,5 yaşında oğum...ve istanbul acıbadem hastanesine götürmeye karar verdik hemen 2 gün sonra oraya gittik( bu arada ilaç tedavisi sarı noktanın çevresindeki kızarıklığını almıştı)... oradaki dr. bey de bunun yağ bezesi olduğunu alınması gerektiğini söyledi....şu an beklemedeyiz...ama tedirginliğimiz her geçen gün artmakta aslındaçok kolay bir operasyon olacağı ama çocuk olduğu için hareket edebilir diye ameliyathane ortamında yapılacağını da söylediler fakat tedirginliğimiz halen sürmekte..
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.179 saniyede (74.71% PHP - 25.29% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 07:21
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi