Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Nasıl vampir olunur?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 4 Eylül 2009 (12:29) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
303769 kez görüntülenmiş, 1585 cevap yazılmış ve son mesaj 24 Temmuz 2014 (18:36) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 3.57  |  Oy Veren: 60      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 7 Haziran 2011, 22:23

Nasıl vampir olunur?

#441 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba. yani arkadaş çok güzel bir şekilde anlatmış <3 (ilk önce yemin et) böyle bişey olsaydı ben yazmaya bile cesaret edemezdim üstelik daha dörde gidiyon kalbin nasıl kaldırdı? ay okurken kalbim duruyodu (bende dörde gidiyom)
Rapor Et
Reklam
Eski 7 Haziran 2011, 23:33

Nasıl vampir olunur?

#442 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
yaa ewt siz hiç wampir gordunusmu de boole konusuonuz yaa bi kere eğr wampr olsaydnz güneşe çıkamazdınız arkdaslık kuramazdınız sewgliniz olamazdı falan filan peki bide suna bakın: "wampirlik:güç güç:başarı başarı:para para:sewgili sewgili:stres stres:kanser kanser:ölüm" hala wampr olmk isteen wr mıı ? BN İSTMEM DOĞRUSUU
Rapor Et
Eski 8 Haziran 2011, 23:34

Nasıl vampir olunur?

#443 (link)
tamtur
Ziyaretçi
tamtur - avatarı
Yazan: Bill Compton
Ekim 21, 2009
173 yıl, bir insan ömrü ile karşılaştırıldığında sonsuzluk kadar uzun aslında. Ailemin Bon Temps’daki evine döndüğümden beri içinde bulunduğum bu sonsuzluk hissini ve bir zamanlar sahip olduğum insani değerlerimi düşünüyorum.. Comptonlar, bu küçük şirin kasabaya gelip yerleşen ilk ailelerden. Evimiz artık çok yıpranmış olsa da geçmişin kokusunu ve derin hatırasını taşıyor, ve ben aradan geçen onlarca yıldan sonra yeniden burada, Bon Temps’da olmaktan ötürü inanılmaz bir huzur duyuyorum.
13-300x225
Bu kasabaya dönerken içimde, yüzyıllardır süregelen kaçışın, savaşın ve vahşetin sona erdiği günleri geçireceğim yerde, vampirler ve insanların ortak yaşayabilme olasılığına bir şekilde katkıda bulanacağım bir hayatı yaşamanın hayali vardı. Bu hayali gerçekleştirebilmek için elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Toplum içine karışabilmek için insan kanıyla beslenmemi olabildiğince azaltarak sadece Tru Blood içiyorum. Benim gibi düşünen başka vampirler olduğu gibi, bu topluma karışma ve eşit haklara sahip olma fikrine tamamen karşı çıkanlar da var. Ne yazık ki karşıt taraf ile de hala ilişki içindeyim, olmak zorundayım.
Ve Sookie.. Hayatıma hiç beklemediğim bir anda, beklemediğim bir şekilde girdi. Çok uzun zamandır yaşıyorum, geride insanlığım, ailem ve vicdanım da dahil çok şeyler bırakmak zorunda kaldım. Her ne kadar basit bir insan olduğunu iddia etse de, onda sıradan insanlarda olmayan, ancak ne olduğunu da çözemediğim ve beni kendine inanılmaz güçle çeken bir yanı var. Herşey bir yana, tamamen kaybettiğime inandığım bir çok hissi içimde yeniden yeşerttiği için karşı konulmaz bir biçimde bağlanıyorum ona. Ama içinde bulunduğum karmaşık durum, onun devamlı olarak tehlike altında olmasına neden oluyor. Biz vampirler, çoğunlukla gruplar halinde birlikte yaşasak da ben yalnız yaşamayı tercih ediyorum. Tabi bu diğerlerinin yaşadığım yere sıklıkla gelmelerine engel olmuyor. Tıpkı geçen akşam Diane ve Malcom’un geldiği gibi. Sookie’nin habersiz gelişi ile birlikte sırf onu korumak için benden yaşça büyük olsa da Malcom’u karşıma almak zorunda kaldım. Ne Janelle ne de Malcom, Tru Blood ile yetinecek tipler değil. Umurlarında olmasa da, tüm bu hoyrat davranışları, zalimlikleri ve sadece keyfine insan öldürmeleri AVL’nin tüm uğraşlarına gölge düşürüyor. Bunun bir karşılığı mutlaka olacaktır ve bu olduğunda bundan hepimiz zarar görebiliriz!
Sookie’yi onlardan tamamen uzak tutmanın bir yolunu bulmalıyım. Bunu sağlamak için bölge şeriflerinden bile daha yüksek otoritelere gitmeliyim belki de.

Vampirler ve İnsanlar
3
Yorum

Yazan: Robert Moranti
Eylül 22, 2009

Televizyonda Nan Flanagan’ın Bill Maker röportajını dinliyorum: “Biz asla köle edinmedik, ya da nükleer bomba patlatmadık. Ayrıca Japonlar, bizim tüm besin ihtiyaçlarımızı tamamen karşılayan sentetik kanı yarattılar. Artık kimsenin bizden korkması için bir sebep yok.” Amerikan Vampirler Derneği, uzun bir süredir vampirlerin insanlarla aynı haklara ve özgürlüklere sahip olması gerektiğini savunuyor.
3726371908_4f313d4bbc1-300x169
Dünya üzerindeki varlığım neredeyse 400 yılı aştı. Tüm bu zaman süresince görmediğim şehir, gitmediğim ülke kalmadı. Vampirler ve insanlar arasında yüzyıllardır devam eden savaşın, bu seksi sarışın bayanın açıklamaları ile son bulacağına gerçekten inanmak istiyorum. Tru Blood sayesinde çok uzun süredir avlanmak zorunda değiliz ama yine de beklenen barışın o kadar kolay gerçekleşmeyeceğini bilecek kadar uzun bir süredir etraftayım.

Arkadaşlar bunu bir siteden buldum.Ve bu konu çok kafama takılıyor dünyada böle vakalar çoğalmaya başladı.Ben var demiyorum ama yok ta demiyorum.Bir örnek daha.

Vampir bir efsane mi yoksa gerçek mi? - UZMANTV
Rapor Et
Eski 11 Haziran 2011, 02:12

Nasıl vampir olunur?

#444 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
Yazılanlara inanamıyorum. Şaka mısınız? Ne vampiri arkadaşlar acil hayal dünyasından çıkın. İzlediğiniz filmlerde vampirleri yakışıklı,çekici,güçlü görüyorsunuz. Siz öyle olamadığınız için vampir olmak istiyorsunuz. Eminim vampir olmak isteyenlerin yaş ortalaması 10-16 arasındadır. Böyle saçma sapan şeylere özenen gençliği görünce çok üzüldüm. Bu mudur vatanımızın geleceğinin emanet edildiği gençlik? Yazık diyorum sadece.. Bunlar sadece filmlerde ve kitaplarda olur arkadaşlar. Neden filmler de bu kadar yakışıklı ve güzel olduklarını sanıyorsunuz? Sizin gibi küçük çocuklar özensin, dikkat çeksin diye. Ayrıca düzgün türkçe yazarak konuşursanız sevinirim. Amerikan dizi ve filmlerine çok özenmişsiniz ama malum Türkiye'de yaşıyoruz. Vatanımızı kurtarmak için ölen atalarımız gençliğin böyle faydasız ve gereksiz şeylere özendiğini görünce kemikleri sızlıyordur eminim. Hoşçakalın..
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 00:20

vampir

#445 (link)
vre.
Ziyaretçi
vre. - avatarı
onlar varlar. inanmamak büyük aptallık. hayatınızı dikkatli yaşayın . çevrenize iyi bakın .
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 01:07

Nasıl vampir olunur?

#446 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bunların hepsi yalan...birincisi vampirler güneş ışığına kesinlikle dayanıksızdır derileri soğan zarı kadar ince olduğu için güneş onlara küle dönüştürür ikincisi vampir olmak o kadar kolay değildir bir vampir dönüştüreceği kişiyi uzun zaman izler kararı kesinleştikten sonra tehtid amaçlı olara ve kendi güvenlikleri için dönüştürülecek kişiyi ısırır ve kanını emerler sonra dönüştürülecek kişiye ölmek mi vampir olmak mı diye sorarlar eğer kişi vampir olmak istemiyorsa ve kanı çekilmemişse güvenlik tehdidi oluşturur vampi olmak isterse şayet vampir kişiye kendi kanını içirir kişinin vücudu ölür ama ruhu canlı kalır ve kişi vampire dönüşür.bi vampir asla avını son damla kanını içmez eğer içerse ölümü içine çekmiş olur.tabutta uyumazlar.kalbe saplanan tahta bir cisim bi vampiri kurutmaya yeter ateş onları öldürebilir çeşitli bitkilere bağışıklıkları yoktur.sarımsaktan ve dini araçlardan korkmazlar.AMA NE OLURSA OLSUN ONLAR LANETLİ YARATIKLARDIR.
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 20:50

Nasıl vampir olunur?

#447 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bole sacma seylere ınanmayn allh askına yha
Rapor Et
Eski 12 Haziran 2011, 21:10

Nasıl vampir olunur?

#448 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
bende vampirlere inanırım ama bir araştırmacı dünyayı gezmiş ortalama 10000 sayfadan oluşan rapor hazırlamış ve sonuç olarak "VAMPİR BULUNAMADI"
Rapor Et
Eski 13 Haziran 2011, 17:46

wampir

#449 (link)
Menolly
Ziyaretçi
Menolly - avatarı
arkdaşlar wampir var mı yok mu bilmem ama wampir illa olmak istiyorsanız "Yamur Ormanı"na gidiniz.
Rapor Et
Eski 14 Haziran 2011, 21:39

Nasıl vampir olunur?

#450 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
saçma yağmur ormanında nasıl olacaklar ki _??
bence bişey bilmeden konuşmayın vampir illa ki ölüpde dirilen bişey deildir vampirlik bir hastalıktır.
bi virüs kaparsın ve normal bir insandan değişik özellikler gösterirler ama ellerinde deildir..
bu hastalık vücuda girdiği anda mide geni bozulur ve kısa bir süre içinde mide kan ile diğer maddeleri kolayca ayırt etmeye ve kanı direk olarak sindirmeden bağırsaklara göndermeye başlar. Mutasyona uğramış bağırsaklar ise gelen kanı hiç bir oynama yapmadan direk olarak vücuda verir. Yüzde yüz alınan kanın vücuda katkısı ile kişi yüksek miktarda enerjiye sahip olur. İnsanlarda alınan besinin çok çok küçük bir kısmı ancak kana dönüştürülebilir.
Vampir vücudunda serbestçe gezen iyonik kan sayesinde, kişi yüksek miktarda rejenerasyon yeteneğine sahip olur.
bu virüs nerden bulaşılır üstelik bilmiyorum bir bilim adamıysanız kendiniz yapabilirsiniz ki gerçi bilim adamının burda gezmesi tam bir saçmalık olurdu dimi...
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Nasıl vampir olunur? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: güçlü Forum: Soru-Cevap
Cevap: 69
Son Mesaj: 28 Haziran 2014 12:55
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 43
Son Mesaj: 20 Nisan 2014 10:57
Cevap: 0
Son Mesaj: 1 Ocak 2013 17:43
Cevap: 18
Son Mesaj: 13 Eylül 2012 21:38
Gönderen: DewilofColinZone Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 8 Ağustos 2011 00:25
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.152 saniyede (68.07% PHP - 31.93% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 22:20
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi