Arama

Yüzümdeki tırnak izi nasıl tedavi edilebilir? - Sayfa 11

En İyi Cevap Var Güncelleme: 9 Ağustos 2016 Gösterim: 173.868 Cevap: 123
Duhan - avatarı
Duhan
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #101
Duhan - avatarı
Ziyaretçi
selamın aleyküm arkadaşlar benim yüzümü küçükken kardeşim hep yolmuştu ve arnıma taş atmışlardı yarıldı ve yüzümde izlervar lütfen bana yardım edin ne kullanmamı öneriyorsunuz doğal olarak veya ilaç olarak ?
Sponsorlu Bağlantılar
Duhan - avatarı
Duhan
Ziyaretçi
2 Eylül 2013       Mesaj #102
Duhan - avatarı
Ziyaretçi
Kantoron yağını nereden bulabilirim lokmak hekimde varmıdır
?
Sponsorlu Bağlantılar
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
11 Eylül 2013       Mesaj #103
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar bir kozmetik mağazasına gitmiştik arkadaşımla aynalar vardı orda birsürü ama bakamadım aynaya neden çünkü yüzümdeki çiziklerden utanıyorum arkadaşımın yüzünde bir nokta dahi yok allaha çok dua ettim yalvardım yakardım çünkü başka şansım yoktu sizce allah geçirirmi arkadaşlar çünkü tek yolum bu yüzüme bakınca ağlıyorum sanki çok büyük günah işlemişimde bunlar başıma gelmiş çünkü ben küçüklüğümden beri yüzümü pürüzsüz görmedim hep çizik hep çizik dalga geçtiklerinde utanıyorum arkadaşımın yüzüne bakarken kesşke senin yüzün gibi olsaydı benim yüzümde diyorum içimden .allah kimsenin başına vermesin bu şeyi çok zor çok inşallah hepimizin tırnak izleri geçer ve aynaya yakından bile bakabiliriz tek temellim bu
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
17 Eylül 2013       Mesaj #104
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Alıntı
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı

kedilerin tırnaklarının izinden nasıl kurtulabilirim doktora gittim ama verdikleri hiç işime yaramadı yakında düğünümde var ne yapcam mı bilmiyorum lütfen yardımcı olun

kırmızı elma ve beyaz mumu deme 1yemek kaşığı zeytin yağı bide dene hiç bişeycuğun kalmaz da
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
21 Eylül 2013       Mesaj #105
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Bebanthen krem
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
24 Kasım 2013       Mesaj #106
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
Arkadaşlar benim de tüzümde tırnak izleri var 5-6 akadardır doktora gittim contractubex verdi ben contractubex düzenli kullanamıyorum malesef işim olmadığı zaman sürüyorum lakin yine de yara izlerimdeki kızarıklıklar gitmiş durumda çok yakından baktığınızda belli oluyor ben contractubex kullanın derim ama düzenli o zaman geçireceğinden şüphe duymayın
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
22 Ocak 2014       Mesaj #107
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
benimde küçükliükten kalma tırnak lekeleri var yeşil elma kabuğu iyi gelir dediler ama denemedim hiç bilmiyorum :/
boşver - avatarı
boşver
Ziyaretçi
26 Mart 2014       Mesaj #108
boşver - avatarı
Ziyaretçi
ozon yağını deneyın
NAZLI - avatarı
NAZLI
Ziyaretçi
26 Mart 2014       Mesaj #109
NAZLI - avatarı
Ziyaretçi
her gün madikasör krem eczanede bulunuyor her akşam sürün tedavi süreci uzun ama çok faydası var ...
Misafir - avatarı
Misafir
Ziyaretçi
2 Haziran 2014       Mesaj #110
Misafir - avatarı
Ziyaretçi
arkadaşlar tırnak izleri derin olmadığı sürece geçer. yara ile oynamayın kavlatmayın elma suyu elma püresi sürün ilk 10 gün elma suyu ve antibiyotikli krem sürün daha sonra cilt yenileyici kremler var bunları ssk ödemez fiyatları 100 tl gibi rakamlar bir plastik cerrahına yazdırırsanız öder. kantoron yağı hikaye yara derin ve beyaz iz kalmış ise plastik cerrahı size yardımcı olacaktır..

saygılarımla