Hoş geldiniz sayın ziyaretçi Neredeyim ben?!

Web sitemiz; forum, günlük, video ve sohbet bölümlerinin yanı sıra; Skype ile ilgili Türkçe teknik destek makaleleri, resim galerileri, geniş içerikli ansiklopedik bilgiler ve çeşitli soru-cevap konuları sunmaktadır. Daima faydalı olmayı ilke edinmiş sitemize sizin de katkıda bulunmanız bizi son derece memnun eder :) Üye olmak için tıklayınız...

Sohbet (Flash Chat) Forumda Ara

Kredi nasıl alınır, şartları nelerdir?

Bu konu Soru-Cevap forumunda Misafir tarafından 8 Eylül 2009 (14:15) tarihinde açılmıştır.FacebookFacebook'ta Paylaş
62141 kez görüntülenmiş, 66 cevap yazılmış ve son mesaj 1 Ocak 2013 (16:39) tarihinde gönderilmiştir.
  • 5 üzerinden 2.00  |  Oy Veren: 1      
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Bu konuyu arkadaşlarınızla paylaşın:    « Önceki Konu | Sonraki Konu »      Yazdırılabilir Sürümü GösterYazdırılabilir Sürümü Göster    AramaBu Konuda Ara  
Eski 1 Temmuz 2010, 18:51

#11 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kredi çekmek için onceLikle kredi kart sahibi olmanız gerekmektedir aksi taktirde kredi çekemezsiniz bilginize
Rapor Et
Reklam
Eski 1 Temmuz 2010, 23:51

#12 (link)
Önce Sağlık
biruni - avatarı
dünyada borcundan korkan milletlerin başında türkler geliyo. dolayısıyla kredi almak türkiyede kolay.

emekliler maaşlarının 10 katı kadar sorgusuz sualsiz alabiliyorlar.

çalışanlar ise; ödeyebileceği krediyi alabiliyor.

kredi alacağınız bankanın çalışanları sene sonunda kârdan prim alırlar. dolayısyla size kredi vermek isterler.

kredi alacağınız bankanın çalışanları, ödenemeyen, icraya düşen kredilerden de eksi para ve eksi puan alırlar. dolayısıyla, ödemeyeceğini kestirdiği kişilere de kredi vermek istemezler.

bankaların özünde, dürüst kişilere kredi vermek yatar.

emekli ve bodrolu çalışanlar breysel kredi alırlar ki, pahalıdır. ticari krediler var, ucuzdur ama ipotek karşılığı veriliyor artık.

pazarlık yapabilirsiniz. ille dedikleri faiz oranı ve dosya masraflarını ödeyeceksiniz diye bir kaide yok. bir bannkaya; şu banka şu kadara veriyor derseniz; yiyebilir

dini bütün insanlara göre, faiz almak da vermek de haramdır. en güzeli almamak. ama aldıktan sonra en güzeli zamanında ödemek. Ki; ödenemdiği zaman banka; herkese haber verir ki, herkes bir kova su getirsin de şu yangını söndürelim misaline gider. yani, etrafınızdakileri rahatsız ederler.
Rapor Et
Eski 8 Temmuz 2010, 23:40

#13 (link)
monte
Ziyaretçi
monte - avatarı
slm ben yasımı yenı doldurdum sıgorta baslangıcm var ama ödenmıslıgı yok 5000 tl lık kredı cekebilmem için ne yapmam gerikir beni aydınlatırmısnız bu konuda
Rapor Et
Eski 17 Temmuz 2010, 11:14

maaşı olmayan biri ev kredisi çekebilirmi.

#14 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
merhaba yanıtınız için şimdiden cok teşekkür ederim . benim şu an herhangi bir gelirim yok. ve ev almak istiyorum bankadan maşım olmadan evimi ipotege verip kredi çekebilirmiyim
Rapor Et
Eski 15 Eylül 2010, 20:02

#15 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim 800 metre kare bir arsam var ben bunun adına bankadan kredi alabilirmiyim alabiliyorsam ne kadar alırım
Rapor Et
Eski 4 Ekim 2010, 15:14

#16 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
vergi numaramla gidip bankadan kredi çekebilirmiyim
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2010, 20:02

#17 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
benim daha yeni sigortam başlandi kredi çekebilirmiyim?
Rapor Et
Eski 24 Ekim 2010, 20:21

#18 (link)
MsXTeam
_Yağmur_ - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

benim daha yeni sigortam başlandi kredi çekebilirmiyim?
Çalıştığınız kurumdan onaylı ücret bordronuzu alarak bankalara başvurabilirsiniz. Nihai şartları bankalar belirlediğinden buna karar verecek olanda bankalardır.
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2010, 14:53

#19 (link)
Misafir
Ziyaretçi
Misafir - avatarı
kredi çekmek için bankaya başvurdum puan yetersiz dedi bu puanlama nasıl oluyor
Rapor Et
Eski 27 Ekim 2010, 15:20

#20 (link)
MsXLabs Üyesi
The Unique - avatarı
Alıntı:
Misafir adlı kullanıcıdan alıntı Mesajı Görüntüle

kredi çekmek için bankaya başvurdum puan yetersiz dedi bu puanlama nasıl oluyor
Bankaların böyle bir puanlama sitemi var kırmızı mavi yeşil renk ve kodlarla oluşturdukları bir sistem daha önce kredinizde gecikmeye uğradıysanız yada takibe girdiyseniz kodunuz: kırmızı olur bunların hiçbiriyle alakanız yoksa kodunuz yeşil olur.
Rapor Et
Cevap Yaz Yeni Konu Aç
Kredi nasıl alınır, şartları nelerdir? Konusuna Benzer Konular
Gönderen: Misafir Forum: Soru-Cevap
Cevap: 4
Son Mesaj: 13 Ocak 2014 19:35
Gönderen: Misafir Forum: Cevaplanmış
Cevap: 2
Son Mesaj: 15 Kasım 2013 20:19
Cevap: 2
Son Mesaj: 22 Mayıs 2011 17:06
Gönderen: Elif # Forum: Soru-Cevap
Cevap: 1
Son Mesaj: 21 Şubat 2010 16:19
Cevap: 1
Son Mesaj: 23 Kasım 2009 11:18
Hızlı Cevap
Kullanıcı Adı:
Önce bu soruyu cevaplayın

Yeni Soru
Sayfa 0.182 saniyede (70.16% PHP - 29.84% MySQL) 16 sorgu ile oluşturuldu
Şimdi ücretsiz üye olun!
Saat Dilimi: GMT +3 - Saat: 16:12
  • YASAL BİLGİ

• İçerik sağlayıcı paylaşım sitelerinden biri olan MsXLabs.org forum adresimizde T.C.K 20.ci Madde ve 5651 Sayılı Kanun'un 4.cü maddesinin (2).ci fıkrasına göre tüm kullanıcılarımız yaptıkları paylaşımlardan sorumludur. MsXLabs.org hakkında yapılacak tüm hukuksal şikayetler buradan iletişime geçilmesi halinde ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 3 (üç) iş günü içerisinde MsXLabs.org yönetimi olarak tarafımızdan gerekli işlemler yapıldıktan sonra size dönüş yapılacaktır.
  • » Site ve Forum Kuralları
  • » Gizlilik Sözleşmesi